Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mne nasralo tolik ze jsem si hned sel predobjednat BF3.
  • jak může vůbec někoho napadnout taková neskutečná blbost, jako je považování té nehratelné sr@čky BF za konkurenci MW, to je opravdu k smíchu, vždyt teď už jen tema trailerama MW3 definitívne zabil ten vylézajíci blábol BF3, lidi vzpamatujte se...
  • v jednom ma pravdu, vydelali vic penez a vvvv vo tom to je, neni to o tom jestli na games.cz bude vsichni skandovat CoD, to nikoho nezajima. A proc menit to co se prodava a to docela dobre? Zkuste nekdy uvazovat racionalne..
  • Diky Bobe , tvoje dristy ma len uistili ze predojednavka BF3 bol spravny krok. GL s Modern Garbage ...
  • Coto...?

    Pc...je málá platforma?

    Are you kidding me?!
    Tak zaprvé: Kdybychom tady neměli tuhle ´´malou´´ platformu tak by tady nebyl váš Call of Duty ANO mluvím o Wolfenstanovi 3D! A navíc žádná jiná platforma nemá takovou podporu pro modery...COŽ INFINITY WARD A ACTIVISON KOMPLETNĚ IGNORUJÍ! A pc platforma bude žít díky valve a jejich free DLC. Když spustím 4 roky starý Team Fortress 2 skoro se stydím jak mě Valve rozmazluje! Dáváj do hry updaty zadarmo..a ty updaty mají toho víc než nové Call of Duty!
    • Jinač Kotick by si měl prohledat než bude kecat blbosti Battlefield vychází jak pro xbox tak i playstation 3.


      Mimichodem...taky si někdo myslí že podle její fotky má ksicht kterej si zaslouží pěst?
    • Mimichodem než řeknete že jsem PC fanboy tak to neni pravda mam tady u sebe WII a xbox 360 a beru je jako za dobré systémy. Bohužel nemůžu mít žádný názor na Playstation 3 protože jsem ho nikdy nehral takže nemohu posoudit..ale někdy mam pocit o koupě kvuli exkluzivitám
  • normálně nikam nepíšu, ale kde jste se všichni lidi vylíhli ? :) mi jako starému hráči je jedno jestli to vyrobil číňan nebo ital. já si chci zahrát. přeji si, aby se na to dalo dívat. ať to má realistický zvuky a aby se mi u FPS spolubojovníci a nepřátelé nesekli o každou druhou díru. když je to odladěné a nepotřebuju co měsíc novou grafiku - tak jsem happy. lidi co se pořád žerete - já osobně beru vše co vyjde, dá se to hrát a vydrží mi to aspoň na den. no a když to dohraju, tak vím, že jsem ztratil den, ale nenasral jsem se kvůli tomu, že hra má tisíc chyb.
    PEACE
  • Cord of duti je pšíčovin a do tyho brtafl ildu to nemyá a super gra :)
  • Tak tohle jsou namyšlené výroky jako prase !!! Se nedivím že COD nejde moc dopředu když nemá velkou konkurenci a vývojáři jsou namachrovaný a nepotřebujou na hrách tolik pracovat ale s přichodem B3 se snad konkurence zvedne a třeba to i překoná! Potom zase budou muset udělat COD dobré a ne jen ždímačku na prachy.
  • Co znamená že "grafika vypadá nejvíce"? Jako nejvíc super, nebo nejvíce na h*vno? Nechci nikoho urážit a nejsem proti ničemu, jen jsem to nějak nepochitil :)
  • Ja sem snad psal neco o MW3?.. šmarja tohle je fakt zbytečný.
    • Pár dílů se mi líbí (původní díly 1,2, MW1, MW2) toť vše. Stačí? To proč miliony dalších lidí trhaj rekordy prodejnosti nevím, a to tady nezjistíš Einsteine, pod nickem se tu schovává každej a je úplně fuk jakej je. BF3, resp. to co doposud vylezlo na svět se mi taky zamlouvá, ohledne MW3 jakbysmet. Jediný co nechápu proč jsou tady stovky lolků jako jsi ty kteří non-stop blejou špínu směrem k COD. Chceš to ještě podrobněji?
      • prudislav
        já nikam nebleju špínu - jenom říkam že nevidím z videí co jsou dostupný na MW3 žádný pokrok oproti předchozím dílům :-) ani graficky ani herně (dřív se tomu říkalo datadisk )
      • Be WARE of stupid CLONES whos writing all the same.
        • :-D :-D pure english :-D
    • je to zbytečný - chytáš se absolutně nedůležitý části textu a odpověď žádná. Mě by zajímal tvůj názor na sérii CoD. Ale to je rpo tebe moc složitý když se schováváš pod pseudonickem

      (pro ostatní BEWARE OF TROLLS)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit