Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v klidu te asi nadrzenej predskolak v puberte soudim z toho ze jemu se nelibi vubec nic viz treba toto fable 3 a takovy prispevky ma vsude pak tam jeste sproste nadava jinym uzivatelum bych byl pro aby se zavedl ban ip adresy :-)
    28.10.2010 14:16 MC HipHOP4EVER (anonym)
    líbí nelíbí vlákno reagovat
    -8
    #8891
    OMG zase nejaky savle a gobliny! lol! to je tady tolik deti ze to kdo hraje??! rofl! sest zdeseti to sidelaj srandu bych dal tak dve z deseti za grafiku! prej revoluce tatady bila stejne uz v sametovim roce
  • Tak tohle svědčí o tem, že metal pochopí převážně dospělí jedinci
    • Nějak jsem se utnul, to mělo bejt ve vláknu od MC HipHOP4EVER *5*
  • Bobby Kotick je idiot.Kdyby neměl nic prodal by i svou matku a konstatoval by že to byl dobrý obchod *1*
  • Podle VGChartz.com se prodalo na PS3 a XBOX360 kolem 1.2 milionu kopii. Neni samozrejme videt, za jakou cenu, ale i tak to neni spatny. Viz. http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=brutal
    • Dlaha
      Mně se hned zdálo, že tak dobrý hry se muselo prodat víc *4*
      Thank you
  • Tak já si brutal legend nedávno koupil (250Kč i s cestou domů) a rozhodně nelituji. dohrál jsem 2x a je to výborná hra.
  • LOL! koho zajima hra s trapnejma kitarama a urvanejma debilama vlasatejma? ROFL! ze to vubec nekdo vydal musel bejt peknej blbec nikoho takovi hry nezajimaj kdo by to mel kupovat? kitara metal rev hmmm super to me nebralo ani ve skolce *7* *7* *7* *11* *11* *11*
    • Snad tě srazí kamion. *12*
      • v klidu te asi nadrzenej predskolak v puberte soudim z toho ze jemu se nelibi vubec nic viz treba toto fable 3 a takovy prispevky ma vsude pak tam jeste sproste nadava jinym uzivatelum bych byl pro aby se zavedl ban ip adresy :-)
        28.10.2010 14:16 MC HipHOP4EVER (anonym)
        líbí nelíbí vlákno reagovat
        -8
        #8891
        OMG zase nejaky savle a gobliny! lol! to je tady tolik deti ze to kdo hraje??! rofl! sest zdeseti to sidelaj srandu bych dal tak dve z deseti za grafiku! prej revoluce tatady bila stejne uz v sametovim roce
        • hahaha prej predskolak nic se mu nelibi to je dobry! sem paril gamesi kdyzs jeste mame cumlal bradavku lamicko! cod, nfs, seriyos sam, teken nebo stara skola doom duk nukem, atak dale! to sou hry jak maj bejt nerikej ze se mi nic nelibi vis prd co se mi libi tak nerikej! kdys si ale nekdo mysly ze hru delaj misto bfg metalovy kitary tak to je teda dobrej for takovi vypatlanci to je teda sranda na zasmani ti reknu teda
          • jenze ty si urazel metal a rikal si ze metalisti jsou trapny vlasaty debilove cod,nfs,serious sam,tekken nejsou nijak extra stary zase ani jmena tech her nedokazes napsat zpravne ty mas v nicku HipHop4EVER a taky nerikam (i dkyz si to myslim) ze hip hop je nejvetsi kravina kterou dnesni svet poznal debilove z vytahanejma hadrama a na palici trapny ksiltovky co maj placatej ksilt ze to vypada jak kastrol a jeste na ksiltu nejakou placatou nalepku to ej mi teda style hip hoperi zpivaj o prachach devkach a o strileni lidi ze nejakej cernoch ma svuj gangsta slang je borec? kdyz rika yo madafaka ? metalisti zpivaj a rvou a dokazou rvat terba celou hodinu na koncerte a to je talent to ze ty jim v tom revu nerozumis jako lidi co metal poslouchaj je tvuj problem ne nejakej prerusovanej hip hop navic metalovy skupiny maji co rict viz. pisnicky od Disturbed a ze sou treba vlasaty? a co? maji prachu vic jak ty za celej zivot budes mit a radsi bych mel vlasy az k prdely nez an hlave kastrol tak nemusis urazet neci styl *7* *7*
            • jj disturbed mazec nejvic se me libi video "another way to die" bo tak nejak anglicky moc neumim ale vis jak se to rika "hiphop nechte detem metal vladne svetem" a myslim ze ta hlaska presne sedi, staci si precist jeho prispevky. A jeste bych chtel doplnit ze ani nepochopil prispevek u fable 3 kde napsal "prej revoluce" vis hiphochu oni tim nemysleli ze ta hra je revolucni ale ze v te hre de o vyvolani revoluce, ale to by chtelo umet cist a precist si nejdriv recenzi :-D . A hry ze stare skoly sou pro me "z" jednicka dvojka byla nic moc "crusader no regret " "blood" "redneck rampage" a tak tak to jestli ja jsem cumlal mame bradavku tak v tom pripade mel tvuj deda tvyho tatu jeste v kulich :-D
    • 0/10
    • Unsuccessful troll is unsuccessful
    • prispevok hodny 10 rocneho decka.Nabuduce porozmyslaj az potom sformuluj daku rozumnu myslienku ako pisat dementny koment. Len dobra rada ,)
    • Už podle toho nicku víme že si KOKOT!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit