Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by se konečně začlo ustupovat od hovadiny jménem pohled přes mířidla? Byl bych tomu rád
    • Raziel_cz
      To je jedna z věcí, kvůli které si to velmi rád NEzahraju.
  • Bulletstorm šmrcnutá The Club?
  • přišlo mi to jako quake střihnutý red faction... jdeš, jdeš, jdeš dopředu pak všechny pokosíš a zase jdeš a jdeš... chybí mi tam nějaká taktika, ale na odreagování = celkem slušné až na to s tou cihlovou zdí...
  • Raziel_cz
    Nechápu, jak to někdo může srovnávat s Bulletstorm. Tohle vypadá, že se vývojáři snaží přinést takřka výhradně super cool zážitek ze střelby, ale videa mne zatím nepřesvědčila, že bych měl stát o to si Bodycount zahrát. Nic, co by se podobalo s nadhledem podanému a do extrému dotaženému BS tam opravdu nevidím.
  • Vypadá to graficky o 100% líp než z předchozích videí. A pokud k tomu dodají kompletní destrukci...to bude zábavička.
    • destrukce fajn, ale aby chlápek po střelbě z brokovnice proletěl cihlovou zdí je už trochu moc ...
      • Psychotic
        Nereálné, ale sranda to bude. Už to vidím: napálíš týpka brokovnicí, ten proletí zdí a rozmázne za ní stojícího kolegu...
  • Je fakt, ze to vypada jako Bulletstorm 2, ale to nemeni nic na tom, ze to muze skvele poslouzit k odreagovani. A ta destrukce prostredi se mi taky hodne libi.. Ja drzim palce, aby to hlavne melo smrnc a byla to zabava )..
  • lol :) fps jedině s krysou a klávesnicí. jak to může někoho s gamepadem bavit??? než tím namíří na šišku, tak to trvá celou věčnost:) tfuj
    • Měl bys to někdy zkusit. Teď hraju výhradně na PC, ale dřív jsem měl PS2 a s mířením nebyl problém. A spojovat zábavu s typem ovládání? No to spíš podle toho, jak je hra pro to ovládání optimalizovaná.
      • optimalizaci myslis aimbota a "lepeni" miridel na nepritele ? kdyz na neco takovyho narazim mam akorat chut mrsknout G7 o zed protoze si mys dela co chce.. nastesti se to da jeste obcas vypnout
  • Konecne neco pro me....mam rad podobny prehnane akcni zalezitosti. A pokud se nemylim tak je hra od tvurcu BLACK coz byla parada a tohle je tomu vlastne dost podobny.
  • Jen ten laserovej bič tam chyběl *1* (BS)
  • uchylárna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit