Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Animace strašný, grafika špatná, ovládání strašně neohrabaný a frustrující... pro mě teda zklamání jak hrom :(
  • Ve jmenu tradic BI ... zabugovany jako vsechno ostatni. Kdyby se votuzidla chovala tak jako ve hre, tak se z Mesice nevrati nikdo zivej, a na Mars nikdy nedoletime. Tagedie je, ze na yt sou 3+ roky stary videa a defakto se na tom nezmenilo vlastne vubec nic. Manipulace s cimkoli je naprosto strasna, vsechno se podivne mrcasi a samo vsemozne rotuje ... soudruzi nezvladaj ani scitat ... protoze prazdnej kontener ma 20kg, stejne jako plnej, coz se sice projevi na schopnosti ho nosit, ale clovek by cekal, ze kdyz uz jeho skafandr vi, ze flaska kysliku vazi taky 20kg, tak by moh vedet, ze kontejner s 10 flaskama vazi 220kg.

    Jinak proste dalsi nedodelanej survive sandbox kombinovanej s robotickou strategii. Sou tu radove lepsi kousky - KSP, je daleko komplexnejsi a navic je to sranda. Jako 3 zakladni suroviny? Vazne? Veskery "pruzkum" a hledani surovin omezen na to, ze se nekam, zcela libovolne, flakne vysavac, vrtak a vetrak ... a tim je zajistena veskera tezba. Zato je treba neustale manualne prohazovat flasky, protoze trubku (narozdil od tiskarny co vytiskne vpohode auto nebo i raketu) ve 21 stoleti zjevne neznaji.
  • Ked pocujem slovo Bohemia Interactive zveda se mi zaludek
    • rohlos
      Bohemka si dokázala získat zasloužený ohlas a respekt v herním světě a nejen tam.
      Pověz, co jsi ty za svůj život dokázal, co by alespoň někomu stálo za povšimnutí?
      • Jeho příspěvek lajklo pět lidí. To je úspěch, o kterém jednou bude vyprávět vnoučatům
    • Když vidím tvůj nick tak rovnou bleju. ... *11*
  • Nedávno (čiže tesne pred vydaním) dodali kopec kontentu. Manned missions kompletne prerobené, super. Hru mám už vyše roka a kto má rád survivaly, tak toto je survival jak remeň. Veľmi sa mi páčil aj survival The long dark, ale keďže mám nejakú slabinu pre Mars, tak toto som si neskutočne užil. Jednoznačne odporúčam.
  • GlaDOS
    Ta část s roboty mě kdysi navnadila, ale jak přidávali stále víc survival prvků, nějak jsem ztratil zájem. Teď to vypadá jako jakýkoliv jiný "survival" titul.
  • Tohle by mohl být dobrý adept na odborný gamesplay v dvougeneracnim složení pánů Grygarů. :-)
    • jendabek
      A kdyby se mu hra nelíbila, třeba by přinesl i Bludný balvan.
  • Tesime se na recenzi
  • Trochu to naleštili..zatim dobrý..hodně štěstí při hledání kyslíkových lahví :) ( space program s lidmi, roboty mam za sebou z alfy,bety..)
  • Doufám že ne plnou bugů jako u Arma
    • Poslední Arma nebyla nijak zvláště zabugovaná. Některé věci nefungovaly nejlépe (Pathfinding vozidel), ale byly to spíše okrajové funkce, které fungují bez problémů málokde... Že by se hra rozsypávala nebo nějak padala si nejsem vědom.
      • Celkem nás točilo padání hry v MP coop, kde hostitel zapojil kabel do hubu a ostatní hráče to vykoplo.

        Dále pak se rozhodli, že hru počeští..I v právě vydané hře je čeština pouze v pracovní verzi. Rly ? Jinak cajk
        • Johnny
          pokud tomu říkáš HUB tak to budeš asi velkej expert xD
        • frag.ment
          A jak ten hostitel mohl hostit, když neměl zapojenej kabel do HUBu? To jako přes wifi a pak se rozhodl, že zapojí kabel? *8* A nebo jsem to nepochopil a nějakej kabel do hubu se zapojuje ve hře?
          • Reagoval jsem na člověka co to hrál a tak jsem to psal pro něj. Určitě by věděl:)

            Jde o zapojování ve hře ;) každopádně pokus o vtip dobrej :)
    • si piš :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit