Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC sériu mám rád ale tenhle trailer fakt stojí za starou bačkoru :D. Mněly skončit u toho výborného gameplaye a nedělat další hype. *3*
  • Vogon
    Nikdy nepochopím, jak tohle může být jedna z nejprodávanějších herních sérií. Už od prvního dílu to má rozbitou hratelnost(nikdo se ji neobtěžoval opravit), nulovou AI, špatný stealth systém, neoriginální příběh a navíc to děckám vymývá mozky, pomocí těch hovadin co hra vydává za historická fakta. Kdyby alespoň tu grafiku vylepšovali, ale ono to vypadá úplně stejně jako první díl.
    • Mato1987
      Ty si môj človek *14*
  • Morraw
    No sérii AC mám rád. Ale tady mi vadí jak se Unity prezentuje. Ze začátku to vypadalo jako návrat ke kořenům a teď pustí video plné masakru. O tom přece AC není. Jasně, když se třeba mezi misema nudím, tak jdu a zabiju pár vojáku nebo nechám na sebe poštvat celé město, ale při plnění misí jde především o to splnit je jako správný assassin. Stejně jako v Hitmanovi.
    I tak se ale na hru těším a coop to může parádně oživit.
    • Veskoslav
      No pokud půjdou podle reálií, tak v Paříži v té době to bylo jeden velký masakr, ke každý udával, zabijel každého. A je jedno, jestli zastánci republiky, krále nebo prostě jenom tak z nudy. Ale pravda, že k AC se to nehodí, chci spíše vidět, jak to zaobalí do té revoluce.
      • Morraw
        Tak Americká revoluce bylo také silné téma a všichni víme, jak to dopadlo. Ale tak snad se to zde povede.
  • To byla ukázka na nové Želví ninja ?
  • BoB.2
    Zrovna dvě zbraně kterým se úplně vyhejbám.
    • takto to mám presne aj ja, kým neprejdem hru a chcem vidieť tie animácie :D
  • Škoda, první pohledy na Unity vypadaly více než slibně, poslední trailery naopak ukazují již tradiční tvář UBI, tedy dort ala pejsek a kočička, dáme tam všechno a pro jistotu toho tam dáme ještě víc.
  • Kokotina, trapný, ubohý a music k zblití. Nehrál bych to ani kdyby mi za to zaplatili. To už raději piškvorky.
    • Hrál jsi to? Že ne? Tak to nehodnoť!!!
      • Co to třepeš, trailer mě má snad navnadit ne? A to se těžce nepovedlo, ty hňupe.
        • BoB.2
          Jasně v Ubisoftu si tě už škrtli.
          • Už dávno, sem na jejich black listu. A oni na mém.
            • Není nad renomované psychology na games. Well played, mr.
            • Fakta? Já bych tě tipoval tak na 10 let, možná trochu víc. Usuzuji z tvého projevu, který je vážně silně infantilní. A vážně pochybuji, že by sis tu hru koupil a "neupirátil", koneckonců to jsme přeci dělali skoro všichni v tvém věku ;)
            • Jednoznačně oni, přijdou o peníze.
            • BoB.2
              Teť kdo je na tom hůř oni nebo ty?
  • tonnymontana
    a doufam ze ve hre budou zombie bez nich to nebude cool:D straze ala zombie s musketama hmm mnam:D
  • tonnymontana
    Ach jo hra od te necekam ani zachvev hratelnosti ale minulej cgi trailer byl paradni tentokrat ingame se strasne nevhodnym songem:/ nevim kdo to schvaloval ale hned by mel zametat ulice
  • Malleth
    Ten trailer je tak tupej a přihřátej až to hezký není...
    • +1 a to jsem ho ani neviděl
    • Mato1987
      A čo čakáš od traileru na hru, ktorá bude vo výsledku nudná coop zlátanina kde budeš držať jedno tlačítko na ovládači a postava ti vymláti tisíc francúzskych vojakov a pri tom vyleze na notre dame a následne zoskočí z veže do senníku a potom ako prestaneš držať to tlačítko tak postava sa konečne zastaví.
      • Mato dneska s tebou musim souhlasit :D
      • Pokud je článek o AC, tak je vždy 100% jistota, že slovenský Maťo tu bude a bude psát o tom, jak ho to nezajímá, jak je to blbé atd.
        • Mato1987
          No zo štatistického hľadiska je to viacmenej silne demagogické tvrdenie, jedna vec je ale viac než sto percentná a to je fakt, že sa nájde aspoň jeden jednobunkovec z davu, ktorý má potrebu poukazovať na národnosť diskutujúceho, nech je jeho názor akýkoľvek. V dnešnej dobe je ale veľkou výhodou, že
          komplexy, v tvojom prípade komplex menejcennosti sa dnes dá pomerne promptne a bezbolestne liečiť formou vsugerovania si, že si jednoducho skvelý. Ale pozor, Einstein pravil, že “Každý je génius, no ak súdite rybu podľa jej schopnosti šplhať sa po stromoch, potom prežije celý svoj život vo viere, že je hlúpa.” Takže všetkého s mierou priateľu.
          • Jaký komplex? Víš, že je tady i anonym Matto, který je Čech? Vzpamatuj se s tím nacionalismem a raději jdi zase psát kydy ke hrám, co tě nezajímaj, ale potřeba se k nim pokaždé vyjádřit je silnější a silnější.
            • Mato1987
              U teba schopnosť pospájať si jednoduché súvislosti očividne absentuje. Nevadí, každý sme iný a predsa všetci sme si rovní. Na druhú stranu som mal pocit, že diskusia k článkom je tu na to aby si tu rôzny ľudia vyjadrili, vymenili a konfrotovali svoje rozličné názory medzi sebou. Ak ale potrebuješ poukazovať na to, že ty si čech a ja som slovák, tak s tebou nemienim ďalej viesť žiadnu diskusiu, dôvod je prostý, nestojíš mi za to.
      • Malleth
        Já už od AC nečekám nic, jen mě překvapuje kolik lidí jim to ještě žere a čeká od unity něco převratnýho
        • Mato1987
          Takým ľudom sa hovorí oddaní fanúšikovia resp. verné ovečky.
          • Tak nám to přej. Bééé
            • Mato1987
              A prečo by som vám to nedoprial, to je rovnako hlúpe tvrdenie ako keby som gamblerovi odoprel hrať sa na výherných automatoch. Mne to nevadí a gambler aj tak príde o prachy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit