Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kokotinka v pěkném kabátku
  • no hra nevypada tak spatne ale vylozene se obavam UD (umele demence) pocitace. A taky ty zbrane to chovani nema se zbranema nic spolecnyho. Nez me zprazite tak jsem strilel ze skutecny Kar98 i mp40 a tahle hra nevi co dela .... no uvidime
    • C-BEAM
      je vtipné ako je dnes v hrách zpracovaná strelba zo sniperky. Tá sa vôbec nehýbe ako by ju mal na stojane, pri výstrele zostáva zamierená na to isté miesto a ktomu ešte bullet time. Vývojári robia doslova všetko preto aby to dokázal s lahkosťou hrať aj naprostý dmnt vyvalený na pohovke s ovládačom v ruke. Ďakujem, nemám záujem.
  • Pete.palis
    pokud chcete 2.světovou , tak dneska je Red Orchestra 2 zdarma na Steamu *5*
    • A pokud by jste chtěli zažít 3.světovou stačí počkat půl roku!
    • ???
      • !!!
  • Vypadá to bohužel dost genericky a nudně. Postřílej si pár nácků a na tu máš panzerfaust ať tam ten tank jen tak nestojí. Navíc ty zorná pole nepřátel při stealth jsou dost absurdní.
  • Vzhledem k tomu, jací jsou City Interactive mistři optimalizace, tak se těšim, jak si to (ne)zahraju.
  • To se člověk nesmí divit, že Němci prohráli válku, když nechávali povalovat panzerfausty zásadně poblíž svých tanků.
    • Mart9
      :D Tohle musí být top příspěvek!
  • Já chápu, že udělat AI která není úplně tupá a má imitaci "pudu záchovy" je dost těžké ale když stojí panďulák na otevřeném prostranství a k němu se přímo rozeběhne Němec ignorujíc zíďku vedle sebe (krytí) a to, že má MP40 tak opravdu nevím co si o tom mám myslet...to ho chtěl umlátit? To je tak těžké v dnešní době implementovat alespoň základní "krycí návyky"???
    • hej stfu kdyby se schovávali, víš jak blbě by se do nich střílelo? mě to tak vyhovuje, pařbě zdar. btw doufám, že tam bude i nějaký fast-travel, ty mapy vypadají dost velké a nebaví mě furt chodit
      • C-BEAM
        súhlas, zišiel by sa teleport ... A nerozumiem prečo sa hra medzi výstrelmi zo sniperky zrýchluje a len pred výstrelom plynie normálne *9* to je nejaká hardcore móda, nie ? *13*
      • Ano...omlouvám se, varianta, že hráče hry obtěžuje hraní hry mě opravdu nenapadla...ještě jednou se s pokorou omlouvám .)))))
      • Jack1947
        *15* mas bod hochu "nebaví mě furt chodit ". *1* *3*
  • Jack1947
    Smarjaa, zadrzeni dechu-tlukot srdce - prásk a takhle porad stale dokola... jako to vykradani Sniper elite je trapne a nezachrani to ani celkem hezke graficke zpracovani...
    Na budget bry (pro nechapajici budget hra nizsi produkce béčko).
  • V matrixu asi zmenili emulator na WW2 a Neo se nejak utrhnul z retezu pri tom spomalovani casu.
  • Pete.palis
    já nevim no...já dostat kudlu pod krk a bouchačku ke spánku, tak by mě asi taky nenapadlo vydat hlásku...Ať šokem, či instinktivně podvědomím, že mě dotyčnej oddělá....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit