Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od tý doby co to vyšlo jsem to nesmazal a hrajeme to s kámošem po LANu dá se říct každý den...Je to prostě pecka ! A jsem rád že k tomu stále vycházejí nová a nová DLC ! Takhle se mají dělat hry !
  • Jak může mít NBA tolik prodejů??? (amerika)
    Bodejť by Borderlands nebylo úspěšný, je zábavný, pěkný, šílený a strašně dobře hratelný.. :D
    Bioshock se moc lidí nedotkl kvůli zbytečně předimenzovanýmu příběhu na brutální a nepřehledný střílečce.. :D (zhejtujte mě, ale po dohrání a dost MindFuck konci je to prostě pravda)
    • Bioshock je to nepřehlednej? *8*
  • Keyz
    S Borderlans si vedou dobře. Je to zlatej důl a nedojí tak šíleně jako COD.
    Sice jsou zde DLC ale jsou skvělá je a myslím, že mají smysl. Hra je pořád vtipná a zábavná.
    Navíc ty keci protivníků.
    Goliath ""I'm going to rip you a THIRD ASSHOLE!"" *15*
    • No a hlavně si zapomněl dodat, že to je jediná hra, kde je TINY TINA a to se prostě počítá *1*
    • Dobre to je, ale do tretice by som uz poprosil viacej zmien.
    • Je to opravdu dobre vymysleny koncept. Akcni RPGcka jsou stale velmi popularnim zanrem a Gearbox na nich postavil hru, ktera prakticky nema konkurenci. Prvni dil hodne vychazel z tradicnich akcnich RPG, kde jde predevsim o boj a loot. Ve druhem dile Gearbox pridal na humornosti a predevsim vyrazne zlepsil desgin tak, ze se strileci pasaze muzou merit s jakoukoli skriptovanou strileckou. Proste jde o opravdu skvelou hru, ktera si sve vysoke prodeje a celkove komercni uspech zaslouzi.
  • Viktor_H
    U Bioshocku bych čekal větší tržby...
    • Já ne.
    • smejki
      Já nižší. Osobně vidím mnoho důvodů, proč by taková hra neměl oslovit herní masu. Jsem potěšen, že to má takový úspěch.
      • Já vidím spoustu důvodu, proč by to mělo oslovit herní masy. Zahraj si to. Je to CoD hratelnostně.

        Ale zase na druhou stranu nikdo nemůže reálně čekat čísla CoDu.
      • Viktor_H
        No usuzoval jsem z tohoto: 1) první dva Bioshocky prodávali velmi slušně (jednička čtyři miliony kopií, dvojka dokonce k pěti) 2) Marketingová masáž byla fakt obrovská, někdy jsem měl pocit, že Levine je se všemi těmi rozhovory celebrita jak Brad Pitt či co... 3) trailery často prezentovali brutální FP řežbu v nádherném a zajímavém prostředí... Takže osobně jsem v tržbách čekal hravé překonání předchozích dílů... Faktem zase je, že hra není venku zas tak dlouho a určitou roli asi sehrála i absence multiplayeru...

        BTW, jaké důvody máš na mysli? Zase vezmi v potaz to, jak se hra při hypování často prezentovala...
    • Je to slusny uspech. Krom toho hra vysla relativne nedavno, takze se jeste bube urcite dobre prodavat i za plnou cenu. A ano, neni to uplny mainstream, takze je to urcite uspech.
    • GlaDOS
      Popravdě já moc velké tržby nečekal. I přes tu reklamní kampaň tohle pořád není úplný mainstream, který by si většina hráčů koupila.
  • firebug
    Pro Borderlands 2 se ještě plánují nějaká DLC? Už toho vyšlo strašlivě hodně a já se pořád nemohu dočkat dne, kdy vyjde GOTY edice s veškerým obsahem...
    • Už od začátku byly oznámené čtyři hlavní, čeká se už jen na poslední, které vyjde 25.6. a objeví se v něm můj nevíc nejoblíbenější charakter Tiny Tina *1*
    • Krieg a pak jeste jedno obsahove, ktere je soucasti Seasson Packu. Jestli vyjde jeste dalsi, tak to je na Take-Two a Gearboxu. Podle me by ale udelali lepe, kdyby se konecne vice soustredili na dalsi projekty.
    • přesně, a ještě pokud možno tak za 10 doláčů :) takže počítám tak za rok... ale já si počkám (mezitím budu dohrávat těch asi 15 her, co mám teď rozehranejch)
  • Za mě jak Borderlands 2, tak Bioshock nebo Max Payne jsou dobrý hry a přeju jim pěkný prodeje. Rozhodně lepší než například AC3 nebo CoD...
    • Spomenul si 4 hry s absolútne odlišným žánrovým zameraním.. Just sayin'
      • Ronox
        Od kdy musí člověk hrát nebo sledovat jen jeden žánr? Just sayin'
      • *7* No a co jako? Dobrá hra může být jakákoliv *6*
    • Jojo, biď poslední Bioshock byl moc přehypovanej a zas tak dobrej nebyl...
      • Boj mě přišel hodně průměrnej (chvilku předtim jsem projel Bioshock 1-2 takze asi proto, vicemene je to porad to stejny dokola). Ale ten svet a pribeh je suprovej...
        • Rhulad
          Nový BioShock zklamaní jako hrom - totální degradace původního Bioshock. Atmosféra místy až horovová se ztratila, nevyužité plazmidy, grafika je načančaná jen na začátku, opakovaní lokací, je to FPS a přitom je stříleni neskutečně otravné, linearita hry a žádné rozhodovaní - vše je nalajnováno. Hra působí uměle, plasticky. A nejhorší, že od poloviny je to nuda! A ten slavně omílaný skvěly příběh? Hmm to, že to tahá z ostatních dimenzí nějak prozradilo konečné mírné překvapení čili příběh je průměrný a konec, že se nemůžu stát prorokem mě dosti nasralo.
          • Shoříš v pekle za svoje názory. A Bioshock Infinite bude GOTY! Kev Levine se bude bavit tvým utrpením!

            Ale jinak máš pravdu.
      • Kozy
        Musim říct že v Infinite jsem šel čistě za příběhem, samotný boj mě nebavil tolik jako v prvním Bioshocku a to je škoda.
      • GlaDOS
        A já si myslím, že byl dost dobrej.
        • Dobrej jo, ale příběhově na jedničku neměl.
          • Příběhově byl Infinite lepší o dost, narativně pak o koňskou délku.
    • Potvrzuji. Hlavně Max mi udělal děsnou radost. Byl to gameplay jako před lety u dema prvního dílu. Zpomalování stále fungovalo, optimalizace se povedla, dabér zůstal, příběh to mělo, občas přišel fajn zvrat a závěr v hale? To nebyla třešnička, ale třešňový sad!
      • Ronox
        Přesně. Navíc HEALTH tomu dodali ještě větší grády. Pro někoho to možná bylo zklamání, ale mě to bavilo. Ten gameplay byl dokonalej a přestřelky byly zábavný.
      • Exactly !!
  • Rhulad
    Popravdě jedna hra nudnější než druhá (NBA jsem nehrál), ale prodeje mají slušné to se musí uznat.
  • Bajošok vyšel letos, tak ho můžou počítat za uplynulý rok? Navíc podle VGchartz má jenom kolem 2 milionů zatím prodáno
    • smejki
      rok fiskální, ne kalendářní *3*
    • VGChartz ignoruj. Ti si velkou cast svych informaci cucaji z prstu. Velkou cast prodeju v Evrope jen odhaduji.
    • ales.smutny
      Fiskální rok přesahuje do toho kalendářního :)
    • XorxoxTalarius
      VGChartz nezohlednuje digitalni distribuci, plus navic se tam nedozvis o vsech prodejnach ale jenom nekterych retezcich. Schvalne si najdi treba Mafii 2. To co tam uvidis je silne podhodnoceno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit