Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelná pitomost. Za co 7???. Maximálně 5 a to doslova. Tohle vydat to je síla. Od těchto lidí si v životě nic nekoupím.
  • Najvacsim minusom tejto hry je nezaujem autorov opravit bugy. Myslim, ze po vydani hry na steame vysiel len jediny patch, ktory za sebou nechal mnozstvo neprijemnych (a reportnutych) chyb. Mna osobne to znechutilo tak, ze som hru po par hodinach odinstaloval. Je to velka skoda, pretoze som sa na hru naozaj tesil, kedze podobnych titulov (krokovaci dungeon s tahovymi subojmi) je v dnesnej dobe naozaj malo.
    • Pan_Klobouk
      Divas se na to ze spatneho uhlu. ;) Ta hra ti nemela prinest bezchybnou zabavu, ta hra mela prinest Rohlikovi penize. A svuj ucel splnila, tak co by se snazil.
  • Děsivý texty měla i jednička, vlastně to byl důvod, proč jsem hru tenkrát asi v polovině nechal, i když jinak se mi celkem líbila...
  • Pred 10 lety vysel polskej zaklinac a vypadalo to lip nez tahle hruza. Smutny
  • Ten dabing je na vykuchani lzici no xD i ja bych namluvil tu holku lepe proboha a uplne klidne bych to udelal zadarmo :D ale tvurce je trosku autista, ktery si mysli ze brany skeldalu jsou lepsi nez witcher 3, takze takova titerna vec jako uveritelne zpracovane dialogy jde mimo nej (stejne jako dobrej soundtrack)
  • No... poslední dobou pozoruji "NÁVRATY" do zlatých časů novinařiny (Rozuměj - trapnovtipy/trapnosjetýpříběhy) které JAKOBY ozvláštňují recenzi. Kluci "takhle ne" - jak říkává Pavel při čtení v RETRO gamesplayi.

    "Úplněk skrývá svou bledou tvář za mračny. Tábor se halí do stínů. Strážnému na stanovišti pomalu klesá hlava, snad aby snil o manželce a dětech, co na něj čekají doma. Nadešla ta správná chvíle pro nezvaného hosta, kterého objímá houští ostružin na nedalekém vršku. Smrtící elegán metodicky pozvedá pušku k líci. Její váha je v rukách důvěrně známá, její chlad uklidňující. Hra na kočku a myš může začít." - OMG
    • Paulcz
      Takhle nějak (přehrávání) píše i jeden zdejší nejmenovaný redaktor :)
  • Ano, ano Jindra Rohlík, pamatuji si ho alias Skeldal, a pro mně alias Knedlík! :D Vím o koho jde, vím, že psal o hrách, dokonce recenzoval pár akčních legend v Gamepagei! TO jsem se tenkrát nasmál, Aliééns versus e Prédáátor! :D :D :D Bráný Skeldalu nejsou špica, ale je to stará česká pařba v jeho podání s jeho jménem, kdo by si to nepamatoval?! :D :)
  • Nevite, nechysta se rohlik vydat nejaky patch treba na to krkolomne ovladani? Sice jsem ted dohral ROA1, kde louc se zapalovala na 4-5 kroku, ale nejak nemam chut si toto v nejblizsi dobe zopakovat. Navic jsem videl v gamesplay a dialogy me prisly ubijejici. To uz snad radeji zadne jako Grimrocku. Hadanky a tahove souboje me lakaji, ale to mi prijde malo na to, abych svuj cas obetoval na toto.
    • bugy som reportoval este v polovici minuleho roku, sam autor na ne reagoval s tym, ze dalsi patch sa blizkej dobe neplanuje. dnes uz sa da 7 Mages povazovat za mrtvy titul - bohuzial, vdaka pristupu autorov zabili celkom slusny potencial
  • Ten verdikt s rohlíky a houskami? Není to trochu laciné? Jindřich navíc v rozhovoru tvrdil, že se jmenuje Skeldal (nevím zda tp byl vtip).
    • Nebyl. Prejmenovala se i jeho zena.
      • Na Bráňu Skeldalů?
  • MickeyMutant
    7. 3. 2016: "Jednou ze zmíněných slabin je příběh... krkolomné vyprávění... neohrabaný text... dialogy skřípou - pocit, že je psalo mé čtrnáctileté já…" Aleš Smutný v recenzi

    15. 2 2017: "Největším zklamáním... je příběh… dialogy až parodicky amatérské… agresivně špatné rozhovory..." Václav Pecháček v recenzi

    10. 2. 2017: Brány Skeldalu 3 – vítěz ankety Česká hra roku za nejlepší příběh (v porotě kromě jiných i Aleš Smutný a Václav Pecháček)

    Jak to tedy je s příběhem? Je opravdu tím nejlepším českým videoherním za celý rok?
    • V ČR vyšla letos nějaká hra s příběhem?
      • MickeyMutant
        O to marnější je pak v závodě duchů udílet metál.
      • oprava: loni
    • nightborne
      Je to v podstatě jediná hra, která nějakej příběh měla. Se podívej na ty ostatní nominace, Samorost a Dark Train stavěj zážitek na něčem jiným a zbytek se o příběh ani nepokouší.
      • MickeyMutant
        Psal jsem to už do diskuze pod podcastem: Když určitou slabě obsazenou kategorii už nemůžou z nějakého důvodu z ankety vynechat předem, nebylo by poctivější tam třeba jen doplnit, že v dané kategorii prostě nebyla cena udělena? Mají zapotřebí se takhle shazovat?
        • nightborne
          To se zvažovalo taky - a já osobně bych kategorii nejspíš vynechal, protože ono fakt nebylo moc komu. Ale nakonec takhle =).
        • Tak se třeba snažili ocenit tu snahu o příběh
          • MickeyMutant
            Pouhá snaha se obvykle necení zlatou medailí*3*
    • bukrr
      Mezi slepými jednooký králem....? *2*
    • To vypovídá o kvalitě té ceny...tohle vyhraje za příběh který je špatný.

      To to mohli rovnou dát kamionů. To si na nic nehraje.
    • O tomhle se zajímavě mluvilo v dnešním podcastu.
      • Vůbec to v podcastu neobhájili. Argumentovat tím, že Brány Skeldalu měly jako jediné klasický příběh, je nedostačující. Ta hra má příbeh a dialogy horší než libovolná knížka koupená ve spěchu na vlakovém nádraží někde v trafice. Knižní Brány jsou na tom už podstatně lépe. Takže ne, BS opravdu nemají dobrý příběh a dávat jim za to ještě cenu je ubrečená znouzectnost a trapas.
      • MickeyMutant
        Tak to si rád poslechnu. Čekám kvadraturu kruhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit