Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahození znalostí historie nevadí, problém je zahození znalostí fyziky, taktiky a selského rozumu.
  • wenceslaus
    Pokud jste ochotni zahodit všechny vědomosti o historii a v MP zaplatit pár stovek nad plnou cenu za generála, aby ste se stali alespoň trochu kompetativní, pak si tu hru můžete užít. Jinak doporočuju hledat jinde (CoH1, Operation Star - bohužel bez MP)
    • ve wolfensteinovi taky doporučuješ zahodit vedomosti z historie, jen proto že hra se odehrava v kulisach 2. ww? btw pro mne to problem nebude protože mne dejepis stejne moc nebavil *1*
  • Přátelé mě přemlouvali na COH2 asi 1 rok *1*. Byl jsem velký zastánce COH1 a o COH2 jsem nechtěl ani slyšet. Pak jsem se nechal zlomit a dnes mám na COH2 nahráno 300 hodin + k tomu mám western armies,ardennes assault a nedávno jsem si přeobjednal i British forces. Commandéry a skiny netřeba kupovat všechno padne časem během hry když hrajte mulťák proti hráčům, nebo AI. Kdo váhal s koupí téhle hry, tak neváhejte teď je nejlepší čas! *3* *7*
    • ma šanci v MP i nováček? slyšel jsem že ani moc ne
      • Chce to pár hodin tréninku *5*
  • Bohužel se jedná o podprůměrnou RTS.
    • Princ.Jablon
      která je v tvém kontextu ta "průměrná" abysme měli možnost porovnat?
      • Prní díl mne sice z neznámých důvodů zaujal, ale druhý díl kromě horší optimalizaci a multiplayeru nakaženým "moderími" neduhy neřinesl nic nového, pořád se jedná o reskin Warhameru. Takový Man of War je mnohem kvalitnéjšíhra.
      • Za průměrné považuji původní Starcraft, AoE2, , nebo Warcraft 3. Za nadprůměrné staré Setlery, Stronghold Crusader a Hearth of Iron 3.
  • Bohužel se jedná o jednu z nejhorších RTS...,
  • Nedávno jsem si COH2 koupil, je dobře, že vydávají takovéto datadisky, aspon hra dlouho vydrží.
    • Určitě souhlasím - je to skvělá hra, ale ta DLC politka je napřeshubu. *7*
      • To není DLC, ale datadisk, který je samostatně spustitelný, takže nepotřebuješ základní hru a můžeš normálně hrát multiplayer a proti PC, to je rozdíl! *3*
        • Skiny za prachy, generálové za prachy, frakce za prachy. Ať je to sebemenší kravina nebo super generál, pořád prachy. Dokonce i za blbej rámeček v MP menu... To je prostě na blití. Model pay2win u hry za plnou cenu. Jasně, všechno se dá "vyhrát", jenže vyhrát není to správný slovo, protože odměny jsou vzácný a zcela náhodný, takže ji klidně dostane nejhorší hráč družstva, co prohrálo. Motivace jak sviň. A co to dali na Steam Workshop tak po mapě jezděj tanky s růžovejma puntíkama.

          Hra slušná, zdaleka ne bezchybná, ale slušná a zábavná. Ale ta obchodní politika je na ránu pěstí.
          • A co čekáš? Plnohodnotnou hru vydali v polovině roku 2013 a pořád na ní pracují a přidávají do ní obsah a mají v plánu v tom pokračovat až do roku 2019. To něco stojí a z něčeho se to zaplatit musí.
            • Tak se podívej, kolik si za obyčejnej skin, co udělá grafik během přestávky na oběd, pánové účtujou. Nebo za generály, který navíc dost zásadním způsobem ovlivňují hru. Některý jsou dost OP. Sovětskej průmysl nemá chybu. Hned ze začátku vyjede proti přinejlepším kübelwagenům hromada T34. Zaplať 5 éček a je tvůj...

              Je to odrbávačka jak sviň a kdo to nevidí, toho je mi líto. Člověk aby sledoval jak jestřáb, jestli nepřijde nějaká akce, že by si ten skin koupil třeba za euro nebo dvě. Běžný ceny jsou naprosto mimo.
            • wenceslaus
              MP byl díky generálům ze začátku docela P2W a to mi nepřijde "plnohodnotné"
  • COH2 patří mezi nejlepší RTS v historii her, tak to prostě je a datadisky to jen dokazují *14*
    a komu se to nelíbí, ať mi (_!_) políbí *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit