Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle videa, to vypadá, že se hra blíží spíše sérii The Crew. FH3 vypadala co se fyziky týká mnohem lépe. Ale třeba je to jen špatný dojem a výsledek bude ve skutečnosti lepší. Jinak by to byla škoda.
  • Tyvole, LV, vždyť The Crew je ten samej druh kažuální arkády, stejně jako Horizon série, tak nechápu, co máš kecy na Forzu, když to samý platí i o tom tvým Crew. Vždyť i ty auta tam při nárazech lítaj jak v horizonu.

    Nemluvě o tom, že když jsem hledal teda jak jezdíš v těch 50 nejlepších, tak mi google akorát vyflusnul, jak se chováš na fórech steamu - a ano, jako totál vo*as, stejně jako tady anebo Ubi fórech.

    A nechápu, proč se tady chlubíš, jak si teda jezdil, ale přitom jsi na steamu psal, jak je ta hra ztráta času.
    • Jack1947
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198053691124 Něco na tom bude 😐😬😯
  • Worhammer
    Británie? Moudré rozhodnutí! alá Forza Top Gear.
  • Lukass
    Vzdyt tam neni zadna fyzika, sorry jako je to arkada to vim, ale ty auta se chovaji uplne silene, ty drifty atd. To uz je prehnany.
    Je to asi delany na gamepad, na volantu nehratelny
  • jindra.veliky
    ty kraso, ja si snad kvuli ty Forze koupim xbox. Dobrou zavodni hru jsem nehral pres 5 let
    • Forza Horizon 4 bude i na PC, takže netřeba *3*
  • I presto že je to arkáda by nebylo na škodu, kdyby se auta chovala aspoň trochu jako auta. A taky by se neco mohlo stát když probouráte kamennou zeď. Takhle mužete jezdit jako prase. Ve strilečkách taky když udeláte chybu, zemrete a musíte opakovat úsek a díky tomu se víc snažit. Koho by bavila FPS hra s nesmrtelným hrdinou?
    Arkády jsou fajn, ale na trhu chybí závody v openworldu s alespon trochu uveritelnou fyzikou.
    • Ghost47
      Poškození ve FH zapnout šlo, sice to auto pořád vydrželo mnohem víc, než v reálu, ale po každé ráně hůř jelo (plus pavouk přes celé čelní sklo taky nepotěšil). Takže jezdit to stylem "autíčka na pouti" na vyšší obtížnost nebyl dobrý nápad.
      • Tak se omlouvám, reagoval jsem na videa a gameplaje. Treba jak tam bourají kamenne zídky nebo skáčou 200 metru. Ale jestli to tam jde zapnou tak sry *3*
        • Ghost47
          Dopad po skoku tomu neublížil, narvat to do pořádného stromu, baráku nebo protijedoucího auta jo *3*
  • ucho
    je to moc hezký, ale chtělo by to sdílený svět, kde do sebe auta budou moct i vrazit.
    • Nevím jestli je dobrý nápad aby do sebe hráči mohli narážet kvuli hráčum, který chtejí jiným umyslne kazit hru. Ale možnost bourat do prostredí bych bral, s tím že se vám pak samozrejme porouchá auto. Nemám na mysli realističnost, kdy najedete do 20 cm výmolu a porouchá se vám kolo, ale napr. bouráni čelne v plné rychlosti a pod.
    • to bys musel hrace nekam sestehovat nebo je delit podle bydliste
  • Tohle je naprostá pecka!
    • Jen ořezená kopírka The Crew 2. *3*
      • Až na to, že Forza Horizon je starší série než The Crew... Ale pokus dobrý *3* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit