Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Korupce ! Korupce na nejvyšších místech !
  • Firingo
    No nevím, hra byla na 100% prezentována rozhodně jako něco trochu jiného než bylo nakonec vydáno. Ale v první řadě si za to můžou sami hráči, kteří si pořídili hru, od které vlastně nikdo pořádně netušil co čekat, neboť slibovala v malém týmu naprosto absurdní megalománii.
    Jediné co mi dělá starosti je, že v podstatě hlavní obhajobou taková blbost jako: máme obří generický svět, je hodně malá šance, že najdete většinu toho co jsme slíbili. To je takový hrozně prázdný argument. Takhle by každý mohl vytvářet náhodně generované hry, kam dáme nějaký obsah, ale nemusí ho být mnoho, stačí trochu a rozestrkat ho do obřího světa, aby ho nikdo nenašel všechen a pokud si někdo bude stěžovat, že hra je prázdná, tak řekneme: "Je tam toho spousta, ale musíte hrát víc aby jste ho našli! :D
  • Nejtrapnější procedurálně generovaný okamžik: Sean drží ovladač a předstírá, že ovládá dění na obrazovce a Colbert předstírá, že je z toho u vytržení. Střihač, kameraman a stůl zaslouží pochvalu.

    https://youtu.be/ZqeN6hj4dZU?t=2m27s
  • Paradoxně pro ně záleží víc na tom, co si myslí hrači a ne soud.
  • Jack1947
    No konečně tak hlavně že to nebyl podvod/klamavá reklama a tak dále... jsem rád že spravedlnosti bylo pro tentokrát učiněno za dost! *5*
  • Mám velkou radost z toho, že státní správa se učí pracovat s produkty videoherního průmyslu. To, co nám přijde přirozené, je pro spoustu těch (starších) lidí těžko uchopitelné a tady je vidět, že mají snahu to pochopit a zjistit, jestli skutečně nebyl porušen zákon. Už to je velký pokrok a buďme za něj rádi. Pokud někomu přijde, že rozhodli špatně, tak je to samozřejmě možné, ale je potřeba vzít v úvahu, že NMS je specifická tím, jak je vytvořený herní svět.
  • Já myslím, že většina propagačních materiálů k různým hrám úplně neodpovídá skutečnosti a to včetně preview i recenzí v herních magazínech, které nepocházejí od autorů jeich autoři navíc často používají screenshoty a obrázky od výrobců. Dělá se kolem toho moc velký rozruch. Neříkám, že je to s NMS v pořádku, ale na podobné narážíme každý den i v jiných oblastech než ve hrách.
  • A reklamy v televizi nejsou klamavý? :D Vždyť skoro každá reklama je kec :)
    • Proto se tomu rika re*klama*
      • Přesně, slovo reklama je odvozeno od slova klamat (opakovaně) *6*
  • Docela hezkej komentar k NMS...
    https://www.youtube.com/watch?v=Kd8vLJ66Vhc
  • Sice nějaká velectěná rada rozhodla že je stránka OK, ale steam už sám změnil pravidla pro prezentaci her právě kvůli NMS. Za to jim patří dík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit