Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, více takoveo materialu :)
  • Eda.Frtan
    Pánové smekám. Toto je opravdu moc profesionální, rád bych tu videa takové kvality viděl víckrát.
  • montatatana
    Ono co se tyce kritiky Schafera, tak jde hlavne o jednu vec - tak nejak neprimo rekl, ze pokud se nebude prvni epizoda prodavat a dalsi penize nesezene, tak druha epizoda ani vzniknout nemusi. Nehlede na to, ze ziskat takovy mnozstvi penez navic a nevyjit s nimi, je samo o sobe trosku i hodno kritizovani :)

    Jinak super prace a zpracovani. Docka se i zaver BS5 neceho podobneho? :)
    • PLuto.petr
      Úplně bych to nevylučoval. Navíc by to mohlo být i zajímavější v tom, že na rozdíl od Broken Age máme s BigPeterem na BS5 trochu odlišnější názor.
      • Thorar
        Tak z toho by opravdu mohl být parádní speciál *3*
  • Ferdis2
    Sorry za offtopic, ale rád by som sa spýtal P.Ticháčka, či bolo možné, aby mohol aspoň raz do roka navštíviť podcast.
    Je to divné, ale i keď si pokladaný za najviac fundovaného odborníka na adventúry, tak stále nepoznám tvoj názor napríklad na tvorbu Telltale Games, produkciu Daedalic Entertainment, japonské vizuálne novely atď...
    Viem že si z Moravy a je tu problém z cestovaním, ale myslím že napr. po návšteve Gamescomu cez leto, by si sa mohol zastaviť v redakcii (i za cenu, že by bol podcast iný deň ako v stredu).
    Myslím, že takú každoročnú súhrnnú správu o stave adventúrneho trhu by privítalo dosť poslucháčov Fight Clubu.
    Dík za odpoveď.
    • Zdravím a díky za důvěru :-) No, ono je to složité - jednak pro mne z časových důvodů, a pro kluky asi taky, protože celý díl jen (nebo převážně) o adventurách asi nebude tak lákavý, a když už, tak by to chtělo spojit s nějakou aktuální událostí. A spojit to s Gamescomem je úplně nemožné, protože den před akcí nemá nikdo čas a po akci se každý vracíme v jiný den, navíc úplně vyřízení (alespoň tedy já se z toho ještě dva dny vzpamatovávám).

      Ale nezavrhujeme to, taky bych rád, aby to někdy vyšlo...
      • Thorar
        Tak doufám že to někdy zase vyjde :-) Takovejhle speciál bych si nechal líbit častěji.
    • Dávám plus, sám bych byl rád. Možná i více článků o adventurách do Levelu?
  • Thorleif_cz
    Jsem sám, komu Petr Ticháček připomíná Liama Neesona? Nejvíc mě to bije do očí, když se směje...
    • A ten druhej vypadá jak brácha Toma Krujze *3*
    • Bezva progress. Minule mě někdo přirovnal k Vitalij Klyčkovi :-)
      • jj, klicko me napad hned taky *5*
  • mám na to koukat, když chci hrát Broken Age a nechci žádný spoilery?
    • Nějaké spoilery tam jsou... tedy, kromě uvedení do obou příběhů nic konkrétního, ale spíš v gameplay záběrech je vidět dost z aktu hraného za Vellu. Takže se spoilerům vyhýbáte jako čert kříži, doporučuji nejdříve zahrát hru. Zcela bezpečná je asi první polovina :-) V té se venujeme vývoji a Kickstarteru.
      • ucho
        hm, takže doporučuješ se na video nedívat kvůli spoilerům? škoda :(
        • Když se bavíš 30 minut o nějaké hře, je jasné, že v některých věcech musíš být konkrétní... na spoilery hledí každý jinak. Pokud je otázka, jestli vyzrazujeme řešení některých hádanek, tak odpověď je určitě "ne". Jestli se ptáš, jestli vyzrazujeme příběh vyjma úvodu zápletek, tak odpověď je také "ne". Ale bavíme se o některých konkrétních scénách, a ty také ukazujeme na videu. Já myslím, že jediné, co hrozí je, že když koukneš na video a pak budeš hrát hru, tak si tu a tam řekneš "aha, zlomek z téhle scény už jsem viděl". Ideálně, kdyby na tohle mohl odpovědět někdo z diváků, jestli spoilerujeme moc nebo ne - já mám na to zkreslený názor :-)
          • ŘEŠENÍ: Nedívej se na video a jen poslouchej zvuk. *3*
            • ucho
              je to zvláštní, ale tohle mě nenapadlo :D
          • ucho
            no hru zahraju asi až za rok, tak to snad risknu, ale na tyhle věci mám bohužel absolutní paměť. ale tenhle typ spoilerů mi tolik nevadí.
            • GlaDOS
              Jsou tam vyspoilerovány dvě hádanky. A zrovna takové, na kterých jsem se trošku zasekl a jejichž vyřešení pak přineslo větší radost. Ale kdybych hru nehrál, asi bych si jich nevšiml.
  • Super speciál *4*
  • Keyz
    A pak, že vytvořit speciál je strašně pracný a tvá to rok :)

    Dík za video ale rád bych viděl podobné i neformální speciály k jiným hrám. Jestli tedy nějaké další hry podle redakce splňují kritérium jako tohle a jsou na to prostředky a zájem.
    • Pracny to asi bude, kdyz se tady tak dlouho zadny neobjevil... a tohle delali nejaci externiste z Moravy.
      • a dobře...
    • třeba tetris.
      • Keyz
        Třeba. *3*
  • Janun
    Zajímavý speciál. Díky za něj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit