Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BUDE TO V ČJ? Nebo udělá aspoň někdo TITULKY V CZ???
  • Zcizit =/= odcizit. Takze malba nebyla zcizena.
    Jinak alespon pro me je tohle nejlepsi zpracovani adventurniho zanru v roce 2013. Nadherna grafika, skvele skloubeni 3d modelu s 2d pozadim a nadherne animace. Az potesi na dusi po tech furach animacnich tragedii v podani Deadalicu. (Ikdyz hry to nejsou spatne) Doufam, ze druhy dil prinese trosku vyssi obtiznost, ale jinak pro me adventura roku :)
    A k te hudbe - ja si ji nejak u hrani ani nevsiml, takze nejspis nenadchne, ale ani neirituje. V porovnani s poslednim aktem Goodbye Deponia, kde vyrvavala Organonska hymna opravdu nechutnym zpusobem, ze jsem nemohl ani premyslet, je tohle absolutni pohodicka :)
  • x_ander
    Díky za recku, docela mě překvapilo, že se objevila, když kolem hry není až takový humbuk (ačkoliv bych si ho přál).

    Jinak ke hře samotné můžu odkázat na můj koment pod textovou recenzí... za mě spokojenost největší, ačkoliv chápu, že největší nadšení je spíše jen u ortodoxních fanoušků. A hudba je u mě taky pozivitivum . *3*
  • PLuto.petr
    Velice pěkná videorecenze vystihující hru, musím pochválit. Jediné, s čím trošku nesouhlasím, je hudba, která mi přišla v pohodě a zapadající do příběhu i úrovně celé hry.
  • Jako velký fanoušek prvních dvou dílů jsem byl u 5. dílu trochu nesvůj. Některé geniální dialogy občas střádají nekonečné, dost repetitivní , které se strašně blbě odklikávají. Je tam taková divná vteřinová prodleva, nevím, z jakého důvodu. Je to strašně jednoduchý, hra vás vede za ručičku - například vás nepustí z místnosti, kde můžete udělat v podstatě maximálně dvě věci. A ty hádanky... Chápu narážku na kozla z BW1, ale to, že vám George řekne, že nemůže jít dál, protože po podlaze leze šváb? Chm. Nebo ta s Mouem, kterého musíte vyhnat ze stráže tím, že před něj pošlete čurajícího chlapečka na vozíku (ani se neotočí) a pustíte zvuk vln. Výsledek? Mouemu se začně chtít na záchod a odejde z místa. Je to občas fakt divný. Atmosféra solidní, ale do jedničky a dvojky to má hodně daleko. Druhá epizoda, kde už bude nějaký to spiknutíčko a cestování, dojem snad vylepší.
    • Moje slova. Hlavně ta totální jednoduchost a uzavřenost do malinkých místností mi na hře dost vadí.
  • Díky za pěknou recenzi. Asi si počkám i na druhý díl a pak si to zahraju najednou...

    Jen jednu výtku bych měl. "Svórd"... to už by to mělo být

    autore prosím buď říkej Zlomený meč, nebo [broukn so:d] - stačí si přehrát výslovnost třeba z Google translatoru: http://translate.google.com/#auto/cs/broken%20sword
  • Nechi nijak zhazovat hru, nehral sem, ale... pise se skoro rok 2014 a herny vyvojari si furt neumi ostetrit to, aby se postava pri chuzi neklouzala po povrchu... fakt uz... by se mohli trochu zamyslet.
    • montatatana
      Kdyz mas 3D postavu na kreslenym pozadi, tak to snad ani jinak nejde, ne? Naopak tady imho jeste odvedli dost dobrou praci, oproti prvotnim zaberum, kde postavy vypadaly hrozne naroubovane.
  • Robotron3
    Co je špatnýho na hudbě, to sem nějak nepochopil.
    • janchor
      Přišla mi vesměs dost tuctová a hlavně mě umělost těch smyčců příšerně tahala za uši - viz (respektive slyš) vypíchnutá ukázka.
      • Tak já bych zase řek, že tyhle nostalgické/levné synťáky jsou spíš zachováním ducha hudby prvních dvou dílů, jestli pro někoho ta hodnota nestačí, může se stát. ;)
        • Levné synťáky v původní hře opravdu nebyly. První i druh BS měl krásný orchestrální soundtrack.
    • smejki
      zní jak něco od nadějnýho klučiny s lacinými klávesami na školní besídce. Mně to teda trhá časoprostor a uši.
  • Neměl by videorecenzi dělat někdo, kdo má k sérii BS trochu vztah? Nic proti Lukášovi, ale zrovna klasické adventury mi k němu zrovna moc nesedí.
    • janchor
      A vidíš, já přitom vyrůstal na Questech od Sierry, Maniac Mansion nebo Gabrielu Knightovi.
  • Erien
    Parádní videorecenze. Úplně mě to naladilo si to zahrát :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit