zavřít
...

Budoucí DLC pro Battlefield 1 přinesou Rusy, obojživelný boj a nejstrašnější bitvy války

První světová válka ještě nekončí. Battlefield 1, jedna z nejlepších stříleček loňského roku, představila kompletní obsah svého Premium Passu, který se skládá ze čtyř samostatných DLC. Ta budou obsahovat 16 multiplayerových map, 20 zbraní i nové elitní třídy, ale mnohem zajímavější je zjištění, o čem...
  • kosic12 (anonym)
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Bohužel v této hře nic jako První světová válka není.
    3.3. (26 dnů)

reagovat

• Nomad (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak zdalipak se bude minulost opakovat jako u Star Wars: Battlefront, kde mělo DICE na začátku také plnou hubu slibů a jak čas postupoval, bylo znát, jak na hru začínají kašlat a soustředí se právě na vývoj BF1. Ke konci hráči čekali na patch i dva měsíce a mnohdy se toho ve hře víc rozbilo, než opravilo. Uvidíme, co se s BF1 bude dít na podzim, až bude vydání druhého Battlefrontu na spadnutí.
    3.3. (26 dnů)

reagovat

• SMG (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mohli tam dát Transsibiřskou magistrálu.
    2.3. (26 dnů)

reagovat

• Luckiller tiscali.cz
    5 souhlasí, 11 nesouhlasí
    A pak že 1. světová byla jen o tvrdnutí v zákopech *3*
    2.3. (26 dnů)

reagovat

• Majo (inkognito)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Rusy v BF1 ? a nieje to priskoro ? *15* Snad na Vianoce bude hra kompletna...
    2.3. (26 dnů)

reagovat

• Někdo (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V tomhle se mi libilo jak to melo nastaveny COD driv, vysla hra a zhruba za 2 mesice kdy uz jste zacali citit, ze uz mate mapy ohrany vyslo prvni DLC s X dalsima mapama a udrzelo vas to u toho MP pekne konstantne... Tady mi prijde mezera mezi vydanim a prvnim rozsirenim jako MEGAdlouha doba.. pff cmon.
    2.3. (26 dnů)

reagovat

• Kulhavec (anonym)
      1 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Možná ta mezera trochu delší je, ale zatim mě starý mapy ani náhodou neomrzely... BF1 se poved. Podotýkám že jsem hrál všechny díly.
      3.3. (26 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.197.74.137.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.