zavřít
...

Budoucí DLC pro Battlefield 1 přinesou Rusy, obojživelný boj a nejstrašnější bitvy války

První světová válka ještě nekončí. Battlefield 1, jedna z nejlepších stříleček loňského roku, představila kompletní obsah svého Premium Passu, který se skládá ze čtyř samostatných DLC. Ta budou obsahovat 16 multiplayerových map, 20 zbraní i nové elitní třídy, ale mnohem zajímavější je zjištění, o čem...
  • kosic12 (anonym)
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Bohužel v této hře nic jako První světová válka není.
    3.3.2017

reagovat

• Nomad (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak zdalipak se bude minulost opakovat jako u Star Wars: Battlefront, kde mělo DICE na začátku také plnou hubu slibů a jak čas postupoval, bylo znát, jak na hru začínají kašlat a soustředí se právě na vývoj BF1. Ke konci hráči čekali na patch i dva měsíce a mnohdy se toho ve hře víc rozbilo, než opravilo. Uvidíme, co se s BF1 bude dít na podzim, až bude vydání druhého Battlefrontu na spadnutí.
    3.3.2017

reagovat

• SMG (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mohli tam dát Transsibiřskou magistrálu.
    2.3.2017

reagovat

• Luckiller tiscali.cz
    5 souhlasí, 11 nesouhlasí
    A pak že 1. světová byla jen o tvrdnutí v zákopech *3*
    2.3.2017

reagovat

• Majo (inkognito)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Rusy v BF1 ? a nieje to priskoro ? *15* Snad na Vianoce bude hra kompletna...
    2.3.2017

reagovat

• Někdo (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V tomhle se mi libilo jak to melo nastaveny COD driv, vysla hra a zhruba za 2 mesice kdy uz jste zacali citit, ze uz mate mapy ohrany vyslo prvni DLC s X dalsima mapama a udrzelo vas to u toho MP pekne konstantne... Tady mi prijde mezera mezi vydanim a prvnim rozsirenim jako MEGAdlouha doba.. pff cmon.
    2.3.2017

reagovat

• Kulhavec (anonym)
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Možná ta mezera trochu delší je, ale zatim mě starý mapy ani náhodou neomrzely... BF1 se poved. Podotýkám že jsem hrál všechny díly.
      3.3.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.43.96.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.