zavřít
...

Budovatelská strategie Cities: Skylines míří na Xbox One

Dva roky po vydání vynikající budovatelské strategie Cities: Skylines od malého studia Colossal Order míří hra na Xbox One a také Windows 10, ale aktuálně je významnější vydání na konzoli od Microsoftu. Ta bude plně optimalizovaná pro ovládání gamepadem a obsáhne i první datadisk, který k ní vyšel –...
 • jen procházím (anonym)
  3 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Kdyby to radši pořádně optimalizovali a dát víc možností co postavit, než tam furt cpát DLC a portovat to na konzole.
  17.2.2017

  reagovat

 • Janin (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Možná bych dolplnil, že při ohlášení bylo kdysi řečeno "Cities: Skylines is coming to consoles on Xbox One first" z čehož lze vydedukovat, že exkluzivita je pouze časově omezená a brzo se dočkáme ohlášení i pro nějakou jinou konzoli (čímž s velkou pravděpodobností mysleli PS4)
  17.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.194.80.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.