Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Mě ten Duke přijde jako dobrý nápad. Bulletstorm už sama o sobě je šílená hra, která se moc vážně nebrala, tak proč ne. A jako takové připomenutí, že s Dukem je třeba ve světě her počítat, to funguje dobře.
    • Mně*
  • A to jsem si chtel koupit na steamu puvodni verzi.Radsi pockam do dubna na predelavku.
  • jindra.veliky
    nejzbytecnejsi remaster ever
    • Assassins Creed: The Ezio Collection
    • Nejzbytečnější komentář od nejzbytečnějšího čtenáře této stránky. Bulletstorm je super hra....
  • Dá se ta původní verze vůbec hrát? Byla totiž dost svázána s Games for Windows Live, který je už asi dva roky na onom světě a o nějakém oficiálním patchi jsem nic nenalezl, když jsem to naposled hledal.
    • Koupil jsem hru teď ve slevách na Steamu, fungovala perfektně. GFWL tam je, klienta jsem zrovna měl nainstalovaného díky prvním Gearsům, vyžadoval aktualizaci (což mi smazalo savy v gearsech), hra mě donutila založit si online účet (na rozdíl od všech GFWL věcí, které jsem do této doby měl, které fungovaly i s offline účtem, ale co, netrápí mě to). Od tohodle kapku zdlouhavého prvního nastavení už všechno jelo jak má, perfektně a bez zádrhelů. Hra mě bavila, remaster má smysl jediný - přesunout achievementy z GFWL do steamu, radši bych si nechal líbit dvojku.
      Anyways, přestože mně to fungovalo, je pravda, že klienta GFWL už jsem měl nainstalovaného díky Gearsům a zprovoznit ho na desítkách BYL výdrb. Konkrétně jsem se musel vykaškat na klienta v ofiko instalaci, jít na stránky microsoftu, stáhnout jejich nejaktuálnější instalátor a ještě pro jistotu ho spustit v režimu kompatibility. Navíc fungoval jen online installer, který data tahal z netu, ten offline nestačil.

      TL;DR: Bulletstorm funguje skvěle, GFWL tam je a může být občas problém ho zprovoznit, na každý pád se m$ nevysral na zpětnou podporu a zajistil, aby ty věci furt chodily.
      • Super, to bych si to mohl zahrát znovu. Po reinstalu počítače se mi nechtělo znovu bojovat s GfWL, ale ten postup vypadá snadněji než posledně
  • MickeyMutant
    Je ti jasné, Adame, že tvůj titulek nedává smysl? Pokud to neskloníš nebo nějakým způsobem neobejdeš, není ze samotného nadpisu jasné, čí je ta podávaná pomocná ruka. Opravdu bych rád věděl, jestli vás v redakci do podobně ustrnulých tvarů žene nějaká interní směrnice o neohýbání, nebo je to čistě profesní deformace z každodenního přívalu anglických názvů.
    • Mart9
      Za "b" je správně.
    • U Adame lze toto pozorovat už dlouhodobě a jeho vyjadřování ústní formou je ještě horší. Fakt by to tu chtělo korektora aspoň na ty články, když si po sobě neumí přečíst ani nadpis.
      • Jako na games by to toho korektora/edoitora chtělo jako sůl.
        • A mám tam překlep, protože za to nejsem placený :D
    • bukrr
      Taky jsem chvilku nevěděl, jestli ruku podává Bulletstorm, verze, remasterovaná nebo samotná ruka. Nechápu, proč to dělají tak složitý!
    • Jack1947
      Tentokrát souhlas pro neznalého to může působit poněkud divně.

      Já si myslím že to je spíš absencí ( dlouhodobou) nějakého korektora tím se nabízí otázka kdybys mohl tak bys to dělal i třeba za minimální plat?( i za nic, čistě z dobré vůle aby se český jazyk takhle nekazil a nemlátil)
      • MickeyMutant
        Jacku, já vím, že to myslíš dobře*4*
        • Jack1947
          Nojo, zo ja vždycky to já vždycky *3*
  • Mě bulletstorm přišel neskutečně hloupej (Nejhorší postavy v FPS co jsem kdy viděl/slyšel). Ale co se čistě hratelnosti týče tak to bylo ok *3*
    • Já si vůbec nepamatuju, že by tam byly nějaký postavy. Mně to přišlo jako jedna velká jízda, kde na všechny strany létají kusy těl a prostředí *1*
      • Mě tam fakt vadilo, že hlavní postava je neskutečný de*il, který zk***il co se dalo a všechno je v podstatě jeho vina xD
        • Byl originální *1*
  • Ja nevim, me prijde Bulletstorm nedocenenej. Kombo killy byli super... a ze jich tam bylo :)
  • Si vzpomínám jaký na to byl hipe ... a pak skutek utek. Jo je fakt supr, když v šílené režbě, jak se ta hra označuje, NELZE SKÁKAT. Takže se sekáte o prkotiny, které prostě musíte obejít .... Bulletstorm by měl zůstat v propadlišti dějin ...
    • Jack1947
      V jinejch hrách se taky skákat nedalo ale tam se to moc neřešilo *7* Tohle je takové rychle dohraj a zapomen. Což se i před xx lety stalo.
  • Veny
    Dobrá hra, ne že ne, ale lineární. A lineární hru udělat remasterovanou... pro mě zbytečná investice.
    • Nemyslím si, že tím chtějí zacílit na původní hráče. Ale třeba Metro jsem si ve slevě pořídil i Redux verzi a to je skutečný tunel, ale prostě má skvělou atmosféru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit