Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych jenom rád podotknul, že Destiny 2 má fungovat na P2P, což je největší sr*čka a vydat na tomto principu hru v roce 2017 je epic fail. Každý vidí jak dopadl For Honor...
    • A na takoví žvást jsi přišel jak? V destiny se sice dalo koupil vybavení ale bylo na nulovich statech takže pokud jsi ho chtěl používat musel jsi ho vylepšit stejně jako vybavení co ti padlo
  • Počítám že Activision si z battle.net udělá svojí vlastní digitální distribuční platformu. Má vyspělou funkci hraní při stahování, klient nemá špatnou reputaci (jako Origin) kde věřím, že mezi fandy Blizzu dokonce velice kladnou a obsahuje miliony hráčů prověřený matchmaking z Overwatche. Activision vlastně přišel k hotovému s kompletní infrastrukturou, jen tam začít strkat všechno od Activision. Teď už jen opatrně změnit jméno klienta aby to více korespondovalo (i když battle.net jde i ke všem CoD) a fůze bude hotova.
    • "klient nemá špatnou reputaci" dobry pokus o vtip *1* Infrastruktura online serverov Blizzardu je asi tak 10 rokov pozadu za konkurenciou, stale opakujuce sa problemy s maintenance, absolutne nepochopitelny region lock, nedokonceny voice chat, platby za kazdu vec dokonca aj zmenu nicku atd atd. Zlaty Valve...
      • Od dob TeamSpeaku nemám vůbec potřebu kamkoli chodit...
      • Ronox
        Nevím, kdy jsi naposledy zkoušel voice chat, ale od velkého updatu klienta už nechodíme jinam. Kvalitou a rozpoznáním je oproti Steamu úplně jinde. Údržby někomu vadí? Steam naopak neumí zprovoznit hru při stahování, šíleně dlouho si dělá rádoby zápis do složky a často stahuje poškozený soubory. Tak ti nevím, ale obě mají své pro a proti, ale rozhodně se za poslední dobu battle.net posunul mnohem lepším směrem, než steam.
  • Co je to destiny vlastne za hru? Myslel jsem, ze je to MMO, ale to asi neni pravda ne. To je jakoze first person scifi RPG, kde si muzu mise zahrat v co-op? Co jsem koukal na videa z prvniho dilu, tak to vzdy vypadalo jen na nejaky pvp v male arene. Bude to mit teda nejakej otevrenej svet, vubec si to nedokazu predstavit - sice ukazovali nejakou mapu, ale aby to zase nebylo tak, ze kliknu na ikonku a pustim instanci. Ono to bude asi spis jako borderlands ne? Muze mi to nekdo popsat - dik.
    • Je to coop střílečka s RPG prvky, sociálním hubem a velkými, ale oddělenými levely. Prakticky kopírka Warframe s vyšším rozpočtem.
  • Sak ale Activision vlastni Blizzardov, to znamena, že vlastní aj Battle.net....môžu si tam dat čo chcú. Alebo sa mýlim ?
    • co to koupil Activision je to Bližidzard jen prachy prachy prachy
      • Zatímco všichni ostatní do dělají z lásky... Sis spletl dobu chlapče.
      • Blizzard byl na prachy i před koupí Activisionem vzpomeň na placený transfery atp .. nechápu proč se dělá kolem umístěný jiný hry do launcheru takovej humbuk je to jen další řádek s ikonkou. Kdo to nebude chtít hrát tak to nebude ani instalovat. Stejně každej v launcheru tráví max pár vteřin než spustí tu svojí hru.
  • Tak damy a panove, a homolové, blizard je oficielne u koncu sve existence, pustit konzolovou hovadinu na battlenet, kterej mimochodem uz je blizzard app, a pisou to jako na battle net, je oficielni tecka za existenci teto spolecnosti.
    Uz jen activision, zadnej blizzard.
    Cest jeho pamatce.

    Dalsi muzeme ocekavat call of duty a podobny zhovadilosti, z battlene...blizzard app se stane origin 2 ala activisioin a šmitec, padla.
    • Meleš hovadiny. Je to jenom pitomej launcher. Vůbec ničemu neuškodí když tak přibude jakákoliv jiná hra ať už od Blizzardu nebo od kohokoliv jinýho.
  • Nemozem si pomoct, ale mne 2 pride ako 1 cez kopirak, akurat tam len pridali par malickych featuriek, ktore mali byt uz v 1 od dna vydania.
  • A proc rovnou druhy dil a ne update toho prvniho? To dostane novy engine nebo co? World of warcraft je s nami taky uz deset let a hezky nam zraje jako vino.
    • očividně moc nechápeš dnešní business okolo her
    • jj, akorat to vino nekdo otevrel, nac*cal do nej a zase ho dal zrat.
  • bukrr
    Je Destiny porovnatelné s Borderlands?
    • Borderlands je zabavnejsi. Destiny je onlinovka, budou ti nerfovat oblibeny veci, budou te nutit grindovat, budou te nutit u toho sedet co nejdyl a co nejvic ti hrani zneprijemnovat abys musel platit.
      Borderlands je singlplayer resp. coop. Nema duvod te nutit sedet u toho 24/7 a bude ti servirovat zabavu, misto nudneho grindu.
      • Borderlands je hratelnostně úplně stejný grind, jenom se mu daří skrývat tu rutinu za neustálé vtipy a odkazy.
      • bukrr
        A co hratelnost? Z toho co jsem viděl je to to samý... ?
  • Už se těším až nové Call of Duty bude na Battle.netu :)
  • vindalooo
    Že v tom mají bordel, za to já nemůžu. U několika jejich update se píše o přejmenování služby. Např:
    https://worldofwarcraft.com/en-us/news/20297652/battlenet-update-9-21-2016

    Toto si pamatuju, protože battle.net je mnohem lepší, než "blizzard"
    • Blizz ale určítě nemůže za tvojí indolenci v anglickém jazyce ani za neschopnost správně analyzovat získaná data. Zkus si to za pár let přečíst znova, třeba už si to dokážeš přeložit a vyložit správně.
      • Když si dáš z offi stránek stahovat blizzard app, tak se ti do pc bude ukládat jako battle.net app. Jen tak pro zajímavost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit