Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo má rád pohodlí při hraní na gauči, já mám rád pohodlí při ovládání FPS - myší. To je stejný argument, protože myší se FPS ovládá pohodlněji, to je prostě fakt, nicméně peasant si vždycky nastaví dvojí metr, aby se mu vše hodilo do krámu (headshot z otočky je nerealistickej apod. bs). Na gamepad se dá zvyknout, ale proč bych se účastnil paralympiády, když nemám žádné postižení.
    • Jen počkej, GGG a haha ti jistě vysvětlí, že hraní na gamepadu reprezentuje REÁLNĚJŠÍ pocit REÁLNÉ střelby z REÁLNÉ zbraně a vibrace REÁLNĚ reprezentují zpětný ráz při výstřelu.
      Jakkoliv je připodobňování herního ovladače (myš, gamepad...) k držení skutečné zbraně na hlavu postavené.
      Ale tak hlavně, že si kluci připadají s gamepadem v ruce jako opravdoví bad-ass mariňáci. *1*
  • Thorar
    Tohle by snad měla bejt samozřejmost po každý betě v mmorpg.
  • Jack1947
    No nezáviděníhodná situace, pro ty co se těšily že budou i po betě pokračovat na druhou stranu- zase jim hra déle vydrží... třeba.
    • Já ti nevím, ale naopak ono to může bt špatné, jenže třeba to bude dobré. A pak to bude... já NWM no... Uvidím až zkusím... ale možná ne...Dneska pršelo....ale i svítilo slunce
      • Jack1947
        Konečně, už to chce neskutečné 5¨týdnů a pršelo (nebo bylo "ochlazení") max tak 3-4dny ech... jen at se ochladí.
  • Brutální hype naprosto průměrné předražené hry. Štve mě, že takové hry vůbec vznikají. Nic komplexního - čistá střílečka s trochou omáčky kolem.
    • Je fakt, že jedinou komplexní střílečkou, co kdy byla, zůstává CoD, hned po Contře. Destiny ale vypadá na poměry přinejmenším zajímavě. Horší jak Q3 to bejt už ani nemůže...
      • "Horší jak Q3 to bejt už ani nemůže... "

        Lol, noob kid detected.
        • A konečně dorazil typický uživatel výše uvedené Q-ptákoviny - zcela zcesty uvažující lopata se svýma pseudo-výrazama. A pak, že nemám pravdu.
          • Konečně? To zní jakoby si na to už čekal. Cítím trolling CoD děcka, které vidělo Q3 akorát z vlaku, nebo ho po pár desítkách minut vypl, protože si myslel, že každý cheatuje. Běž si dát radši to noob-friendly CoDko, tam budeš mít větší odbiv, než ze psaní takových nesmylů na fórech.
            • Vůbec nevím o čem to mluvíš. Česky, naučil tě fotr česky?
            • Ať ti nepraskne žilka z toho hejtu. Zřejmě si dostal pořádný náklep v Q3 a od té doby máš perma rage. Běž se uklidnit do CoDka na free-for-noob střelnici pro každého.
            • No prostě vsadím všechnny svý plíny, že Q3 je paskvil pro zfetovaně uvažující a nervózní jedince s vytřepaným zápěstím.
  • h0p3
    Mimochodem, ví se co se stane s těma rewardama z Iron Banneru ?
  • všimnul si nekdo toho klouzaveho pohybu postav? jakoby levitovali ve vzduchu. mne to vadi. tohle ma byt next gen kdyz neumi udelat ani poradne pohyb
  • kennyB
    Je smutný, že kdykoliv vyjde hra jen na konzole, tak pc elita nemůže přenést přes srdíčko to, že ještě na jejich milovanou platformu není ohlášená a píšou sem trapné důkazy o tom, že jen ta jejich mašinka je stejně ta nejlepší a konzolové hry jsou odpad, kde ovládání jen gamepadem je směšné a nezvládnutelné. Poměřování si pindíků hadra *7*
    • Tak si užij první opravdový mmorpsdžňg na konzole s dvacetiletým zpožděním oproti pc několik let po tom, co se dokáží konzole připojit k internetu. Gamepad je nepoužitelnej vercajk a pindik mám větší.
      • Děláš všem PC-hráčům dobrou reklamu. Jak píší, co pc-hráč to totální guma. Čest vyjímkám...
        • Někdo tady dělá reklamu na pc? A komu vlastně patří pc?
          • kennyB
            Psal pc hráčům, ne pc jako platformě *7*
            • Tohle se překvapivě taky dá otestovat ve war thunderu. *2*
            • kennyB
              Myslím, že ty tu reklamu pc hráčům zvládáš skvěle. Pak se opravdu nediv, když vás konzolisti říkají gumáci. Ty jsi toho zářný příklad *1* A jak psal haha: čest vyjímkám *3*
            • A kdo by chtěl dělat reklamu "PChráčům"? Jsem tu za sebe jako hrdý anonym.
      • kennyB
        Ani náhodou není první, pane anonyme. Gamepad je nepoužitelnej jen pro toho, kdo je s ním levej, jak turecká šavle doprava a to stím pindíkem, to většinou tvrdí ti, co jsou na tom právě špatně *1*
        • Není první, ale stejně je asi "první". O výhodách periferních zařízení k počítači nebudu raději psát, ale gamepad si opravdu nezaslouží bližší seznámení. Pindík funguje pořád dobře a je mohutný.
  • Jam97
    Drazí PCkáři, drazí konzolisté, nechápu, proč se furt hádáte, co je lepší, konzole by nemohly žít bez PC a PC by se vám extrémisticky prodražilo. Dřív, když vycházeli nové hry a konzole nebyli ještě takové terno (kromě Nintenda, ale to si jede svoje vždycky), vývojáři nehleděli na to, aby hru rozběhlo i trošku slabší PC a rvali tam naprosto nehorázné požadavky, takže jste museli upgradovat PC opravdu, opravdu často. S větším rozmachem konzolí a s hrami, které byly jak pro konzole tak pro PC, vývojář nemohl hru udělat ultra náročnou, ale tak, aby to konzole bezproblémově rozběhla a najednou to slabší PC mohla taky rozjet a ultra PC si to mohli užít ještě s větší parádou. Tohle je fakt, na který se zapomíná a konzole taky potřebuje PC k životu, na čem byste totiž hru na konzoli chtěli vyvýjet. :) Tohle je jen takové zajímavé info a přímo k Destiny, není to nic moc, na PC a (nevím jestli už) na PS 4 si zahrajte Planetside 2, mnohem zábavnější alternativu. BTW. Doufám, že mír přinese Steam Machine, které je pro konzolisty, co nechcou PC a pro PCkaře, co nechcou konzoli. Jelikož Valve by mohlo udělat takovou věc , že HL 3 [ano, stále věřím v příchod tohoto spasitele (sorry Ježíši :D ) ] bude exclusivka pro Steam Machine a to by udělalo nehorázný BOOM v prodeji právě Steam Machine.
    • h0p3
      Z tvého "drazí" s "ý" (a hned dvakrát v jedný větě) by nejednomu vyskákaly osypky.
    • Piše autor příspěvku na PC je ultra boží Planetside 2 a Destiny je blbost...
      • Možná, ale tenhle příspěvek nebyl o hře, ale o mašinách.
  • jestli si pc hrac preje aby mu na pc vydali konzolove fpsko tak musi byt dobre padlej na hlavu
    • jn protože na pc bys všechny konzolisty vyownoval
      • Tohle se dá otestovat ve War thunderu..
  • Nejlepsi je mit dobre PC i konzoli. Pak se nemusi resit na co to vychazi ci spis nevychazi. A pokud jde o FPS na gamepadu, tak ja v tom nevidim sebemensi problem. Ja dlouho hral jen na gamepadu, ale kdyz jsem pustil BF3 s mysi, tak jsem netrefil ani barak. Ale nebudu rikat, ze zamerovani s mysi je uhobost nebo neco nemozneho. Nemoznej jsem ja, protoze se netrefim. To stejne s gamepadem, pokud si na to zvyknete, tak neni problem bejt presnej (samozrejme bez aim assistu). A ja za sebe rikam, ze kdyz to hraju na ovladaci, tak to vypada realistictejc. Ted uz jsem si zvykl i na mys a taky to jde, jde oboji, ale nesmite bejt lamy a musite oboji dostat poradne do ruky
    • V tom mas asi pravdu, ale zasadni rozdil mezi mysi a ovladacem je ten, ze s mysi muzes pohnout rychleji v danem smeru, nez u ovladace. Ovladac ma urcitou konstatni rychlost, ktera je nastavena na zaklade stisknuti tlacitka.
      Ovladac:
      - musis si nastavit co nejvetsi citlivost (jestli to jde) na posun tlacitkem, ale o to mene ho drzet a nebo holt si pockat, nez se otoci danym smerem
      - nemusi moc resit vertikalni osu, pokud se hodne nemeni prostredi
      Mys:
      - muze byt presnejsi, ale je nutne umet zachazet s citlivosti a spravne ji nastavit
      - sance, ze clovek neudrzi mys jednom smeru, ale udela spis mirny kruh (otoci se do strany a mirne se prekloni nebo naopak)

      Osobne tolik FPS nemusim, ale takto vnimam rozdily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit