Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koudja
    Bach je d****l... nebo co jsme to sem měli napsat :D jinak pěknej rozhovor a přečetl jsem ho celej i když mě fotbal vůbec nezajímá...
  • Dino Dini! Stovky hodin jsem stravil u Kick Offu! Ale mnohem vic u Sensible. Dokonce tak 3-4 roky u toho od Codemasters.
  • Nebyl Kick Off ta hra na automatech na matejsky? Ja sem z tech obrazku poznal jen sensible soccer, protoze to je kral.
  • *1* Jako všude jinde - Když už si uvědomíte , že jste hvězda , protože děláte něco naprosto jinak než ostatní , už vám za zády koukají s deníčky a hrobnickými lopatami budoucí matadoři ..... a pokud včas nepodchytíte vlastní marketing , shoříte stejně jasně a rychle jako jste vzpláli .
  • Zeman je debil.
  • Není to sice "Dino" Koller, ale článek je skvělý :), čirá ukázka toho, že stačí "primitivní" hra a halda fajn kamarádů, a můžete neskutečně pařit dny a noci... U sportovních her se navíc dá fajně hecovat :D

    Pozn. koupil jsem si Sensible 96/97 z GOG a až pak jsem zjistil, že není podpora dvou hráčů (a hra na klávesnici se nedá), ale i tak jsem rád, že ji mam v knihovně :D
  • tvrdy.mar
    Pěkný článek z historie. Díky za něj.
  • Warriosparky
    Chtěl jsem napsat "Bach je debil" (jak žádal v podcastu), ale už tu jeden komentář má, tak snad už není smutnej *1*
    • blixa
      Jo, uz je to dobry ;)
  • 10ky hodin stravenych u Goal!....mazana zalezitost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit