Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No reknu to takhle jsem fanda techto CoD SP: Black Ops, MW2 to je vse, sice jsem jednou sahl na SP CoD4 ale to take nic moc nebylo, takze jsem to koupil jenom kuli MP, jinak kuli MP jsem si taky kupoval ty MW3jky a jak to vypada kuli MP jsem si taky koupil take Bo2..... Jeste jsem snesl tan sami engine v MW3 ale zas ten engine v Bo2 ?
    Necitej se trochu trapne ? Aaaani by mi nevadilo to Cod co prave vidime jen kdyby kur*a zmenily ten engine ! by taky rovnou mohly prodavat jen MP ke codkam....... *3*
  • ste jak ko.....ti... kdo u cod řeší děj kterej v ní byl vždy jako film... předkrm před multiplayerem... co by ste chtěli měnit na něčem co funguje? když se má ňáká malá pí...vina změnit v cs tak se z toho taky může každej pos...at... nemůžeš měnit vážně herní mechanismy pač bys tim udělal jinou hru... s tim je spojene i engine (kterej by teda jako mohli dát už ňákej modernější to mě taky štve)... každej COD multiplayer se hraje jinak! když někdo řiká že si kupuje recyklaci má z velký části pravdu... on si přeci kupuje COD a to mu taky studia dají... všichni by ste po COD chtěli taktiku realitu a grafiku jak tak poslouchám.... ok tak si zahrajte bf nebo red orchestra nebo armu... lezu vám snad do vašich diskuzí a pomlouvám to - jé tady nejsou žádný bonusy, žádný perky, jenom tři styli hry jo?! jé ta mapa je ale velká to než někam dojdu je konec hry, jé zas...nej sniper zakempenej přez celou mapu, blablalba... a že to je tak komerční? až jiný studia vychytaj herní koncept tak aby bavil tolik lidí... tak budou taky tak úspěšný... třeba blacklight retribution taky nevypadá špatně a je to free to play, nebo chystanej warface... hate hate hate *7* *5*
    • miker17
      .....tldr
  • miker17
    Dalši COD.....ach jo
  • Divotvurce
    pro departed (nejde mi na něj reagovat):
    Mě na COD nejvíc vadí, že kvůli svému úspěchu má negativní vliv na některé hry, např. Call of Juarez: The Cartel nebo taky Far Cry 3. Někdy se mi zdá, že tu máme až moc FPS her.
  • Ja jsem jenom zvedav,kdy prijdou s tou genialni a spasnou myslenkou,ze jeden Cod za rok je malo a musi vychazet alespon jednou za pul roku.
    • Whoossain
      Copak dvakrát za rok, ale jednou týdně. Jako klasickej seriál. Bylo by to vždycky na 45 minut, uprostřed by byla reklama a začínalo by to "v minulém díle jste viděli" a končilo "v přístím díle uvidíte"...
      • Divotvurce
        A před reklamou - "ještě uvidíte... "
    • Hehe, tak to by som uvital! :-)
  • Whoossain
    To máte za to, že se málo modlíte!
  • Posledni dily CoD jsou nadhernou ukazkou toho,jak se hry postupne zjednodusuji.
    A tenhle obrazek na CoD sedi nadherne.
    http://i.imgur.com/AW6kK.png
    • jindra.veliky
      stary
      • dyt ma pravdu
    • Malleth
      To je přesný
  • COD série není podle mě plnohodnotná hra. Tahle "hra" vlastně slouží k tomu když chce člověk vypnout, odreagovat se a zabít čas. A zatím odvádí slušnou práci
    • Umaroth
      To jo! To Cod nikdo nebere, to co Cod dělá, dělá dobře, ale problém je v tom, jak si sám řekl, je to ''hra'' a né hra
      • Masa-san
        nn v tom samo osobě není problém, problém vězí ve skutečnosti, že je tak úspěšná přesto, že je to jen "hra" a tím tak deformuje mnoho dalších FPS titulů a ty se mění z her na "hry".
  • CoDko z budoucnosti!

    http://www.youtube.com/watch?v=sFZj2TvAd2k

    Ale Homere! Jak můžeš?

    Ale jo, vlastně tě chápu.
  • OMG !!! Série není mrtvá ! Lidi to budou kupovat dál protože je to baví ! A tvůrci cod moc dobře vědí že to lidi budou kupovat i když tam nejsou žádné změny. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit