Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná se budete divit, ale já hrál call of duty vždy jen kvůli kampani. Snad se tenhle trend nezaběhne.
    • karlman.hajsky
      Já tě naprosto chápu. A není se čemu divit, když kvalitně zpracované, byť třeba po příběhové stránce béčkové střílečky už téměř vymřeli. Dnes po tobě všude chtějí abys hrál buď mulťák nebo minimálně 30 hodin dlouhou hru. Hry na pár večerů zkrátka chybí. A indie si strčte někam. Na to už vůbec není čas.
      • Jack1947
        Jo až na COD3 a BO3 solidní kampan vždy ( coincidence??!!) na indie není čas to bys musel hrát každou blbostco výjde lol
    • Jn, SP kampaň je prakticky jediná věc, kterou mělo CoD lepší než Battlefield.

      I když to (vždy) byla velmi prostá a hloupá kampaň, tak jistou "uměleckou" hodnotu to mělo...
      • Zrovna Black Ops 2 Měl i dynamickou Přibehovou kampan s několika konci. konečně něco na výší a oni to zahodí. Provest Akt Nazvaný jako Jeb na cil Specifikovaný jako rektální otvor Activisionu
  • Johnny
    Bez kampaně si to strčte...
    • klidně i s ní
      • Johnny
        taky pravda :D
  • Jenom furt nechapu proc tomu jeste nazivaji Black ops kdyz to uz s Masonem a Woodsem nema nic stim spolecneho
  • Opravdu si preju aby je tyhle rozhodnuti nakonec kousli do zadku :D
  • po prvním dílu to jde se sérií CoD z kopce
  • Tohle vypadá po grafický stránce ještě hůř,než world at war II.Grafika black opsu stagnuje.
  • Mám tak trochu problém to rozeznat od Black Ops 3....
  • KrPa
    ja mel za to, ze pojem znovuhratelnost je spojen se slovem (singleplayer) kampan? ono ma mutliplayer nebo BR nejakou znovuhratelnost?
  • Jediny co melo cod oproti battlefieldu lepsi byl single.
  • Kravicka
    wtf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit