Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové mapy pro COD mají smysl, když ty staré začínají být ohrané. V případě BO je spíše ohraný multiplayer svojí hratelností. To bohužel nové mapy nezachrání. Směr který nabrala serie COD sleduji jako fanoušek s bolestí na srdci. Od prvního COD, kde sem si na serverech GameZone s warez (později origo) verzí užíval nekonečnou zábanu na mapě Carentan, se celá serie změnila k nepoznání. O dalším vývoji rozhodne kupní síla majitelů konzolí. Takže kormidlo je v rukou těch co v FPS zaměžují analogem. Jak to asi může dopadnout . . .
  • to snad nemysly vazne za 300 kcs mohu mit napr vojtasovu matku na 30 minut a to bude strikani teda
    • Tak přijeď a zkus to čeká tě obrovské překvapení a vzrušení.
  • cod uz snad nikdo nemuze brat vazne a to co chcou za par map je fakt hodne
  • COD je sracka a kto nesouhlasi at de do prdele ja si du promastit brko
    • Zalez do ďury, zakopej se tam a dej vědět až chcípn*š *3*
      • zalezu do dury tve matky a pak se ti vystrikam na postel
        • To tu neni žádnej správce kterej by podobný individua trošku čistil? *7*
        • Do mojí mamky se nenavážej jinak za tebou přijdu a uvidíš co s tebou udělám...jinak tvé komenty nedávájí smysl....ach ty děti....nebo jsi nějakej nerozumnej vymaštěnec...jej proč se starám o takovýho bl*ce
          • dostavate bod pane, bod za kurbu
            • Jsi blb*j až to není dobrý.
  • Tak 366,- Kč (v přepočtu na eura ze steamu) bych fakt za 5 map nedal. Vždyť za to si můžu koupit třeba jedno z těchhle:

    7x šunkovou pizzu,
    36 plechovek Fanty,
    73 Milka koblih ze sparu
    atd. atd. *2*
    • No vidíš *3* *1* *4*
  • Než bych si radši kupoval nějaké chudé DLC tak si raději ty peníze nechám a dám do jídla...no ne?
  • Proboha která dylina to kupuje ty DLC k shitu Black Ops ? *4*
    • Já měl BO zadarmo, tak jsem si First Strike koupil, protože jsem si myslel, že to bude alespoň na úrovni MW2 DLC. Bohužel jenom 2 MP mapy ze 4 ujdou a zombies nehraju, takže toho teď lituju trochu.

      MW2 Map packům se každej po uvedení smál, ale proti tomuhle jsou celkem solidní a když už nic, tak jsou tam aspoň starý dobrý mapy ze 4ky, který nezklamou. First strike mě po měsíci nehraní BO na chvíli donutilo BO hrát, ale po 5 hodinách jsem tu hru zase poslal k ledu a budu hrát jenom MW2.
      • Naopak DLC k BO dava mnohem vetsi smysl nez ta pro MW2. Proc davat prachy za mapy, ktere si muzu zahrat v MW1? Kdyz k tomu vsemu ma MW1 mnohem dynamictejsi hratelnost. BO map Packy pridavaji dohromady petici uplne novych map a to se podle me vyplati mnohem vic. Ostatne nemyslim si to jenom ja, ale i vetsina recenzi map packu mi dava za pravdu.
    • Napríklad ja.. Prečo nie ? 300 korún je smiešny peniaz....
      • Přepočítej si to na Eura, to už se ti tak málo zdát nebude.. *1*
      • To si raději zajdu za takový obnost nakoupit, koupím něco mladé nebo případně ponechám k pátečnímu sezení u pivka kupříkladu, než abych tento "směšný peníz " strkal do takové zhovadilosti jako DLC a ještě k tomu takové, které se prezentuje jen formou mappacku. Nestačí, že se na nás snaží vydřít dvoulitr za takovou srandu, ještě chtějí platit za přídavné chujoviny o ničem? No to víš že jo...
      • Tsss koridorova hra se svetelnou pistoli... :-)
  • A kolik, že to bude stát? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit