Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle má do Call of Duty, tak jak ho známe, hodně daleko.
    • gesto
      No každý ho nezná ono si vem 9. listopad 2007, Call of Duty 4: Modern Warfare, mazec co? jak to utíká :)))
  • To musí být informace z 1.4.
  • O tomto novinka nebude?
    https://youtu.be/s0RbIa9WmuI
  • To je srágora, že to ani neni možný. *11* *11*
  • gesto
    :)))))))) Tak tohle už nemá chybu,,, dobrá komedie ... nestojí to už ani za pirátění
    • Ale za koment ti to ocividne stoji....
      • gesto
        To vás učitelka na základce nechá psát na mobilu ?
        • Hodinu informatky mame hned po vas tak si prohodime role neboj.
          • *informatiky :-)
            • *15* rozesmal .. jen tak dal
  • jak mačkají ta konzolová tlačítka.. hnus *11*

    do mirrors edge to má sakra hodně daleko *1*
  • Asharak
    Super věc *1* Jako za starých časů, sice to není rocket jump a pod, ale alespoň zažijí zelenáči trochu zábavnější pohyb po mapě než zmáčknutý shift + W *5*
    Jen škoda že se neuchytil Crysis, resp. se z toho vyklubal ten nudný styl ala F2P WarFace *11* Pro mě třeba daleko chytlavější než představa CoD. Tam byl pohyb po mapě skvělá věc, alespoň co jsem zažil na LANkách v Crysis Wars.

    No jen doufám že to bude víc user-friendly než dvojité mačkání wsad jako v novém UT.
  • cumpi3
    to je tak...vsichni nadavali, ze je to porad to same, tak tady to mate *1*
  • To je nový Titanfall?
  • He7he
    Způsob myšlení místních "odborníků" a něco jako "hráčů" je opravdu udivující a děsivej jejich jednoduchoučkou mentalitou zároveň. Tvůrci, mimo jiné známí tím, že stáli u CoD už za slavným zombie modem, se prostě rozhodnou, že to opepří takovou blbinkou na zablbnutí jako je Free run mód. Prostě jeden obyčejnej mód pro zábavu, kterej má toliko vlivu na její naturel jako místní vtipálci na herní průmysl. Kupodivu dneska je to ale velkej problém, zvlášť pro ty, který tato hra prej nezajímá až natolik, že nutkání k ní žvatlat zvládají překvapivě na výbornou. Inu, osvícenská to doba plná chytrých lidí a hráčů.

    Já se těším každopádně na výbornou kampaň, co vy?
    • kdyby se vys.... na tyhle číčoviny a udělali kampaň o 4 hodiny delší tak se taky budu těšit, ale tohle si mužou strčit do čokodírky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit