Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,mám problém se spuštěním hry na ps4 ve dvou hráčích na jedné obrazovce.Na začátku to dá možnost přidat druhého hráče.Toto potvrdíme a dá nám to možnost rozdělení obrazovky-píše to něco jako disband.....,a to potvrdíme taky a toho druhého hráče to hned vyhodí.Nemůžeme přijít na to proč??Neporadí někdo zkušený co stím??Díky moc Iva
  • Zdar hrajete nekdo zombie? Pridejte si me nick vlcak9 budu rad kdyz budu hrat z cechama
  • Jack1947
    Netušil jsem že v COD BO3 bude docela dost sprostých lidí, nechápu to jsem myslel že přání někomu rakovinu, smrti a aby zemřela celá rodina na rakovinu bylo výsadou MOBA her... jak tak koukám čim více kompetitivná hra tím více jsou k sobě lidi zlý. Jasně je to pár případů ale dokáže to i otrávit, jasně vadí mi že mně stále zabijí nějakej trotlík s autoshotgun ale vždyt je to hra ne? achjoo... *7* bere se to až moc vážně. To občasné, se hnaním za co nejvíc fragů a kopání na všechny strany... + je tam taky dost klanů kteří hrajou v party a to taky není nejpříjemnější ale dá se... Matchmaking není tak hroznej. Já to opravdu nehraje proto abych vše vystžílel... a byl největší el macho. Hraju pro zábavu, jak se mohou ti lidi bavit když jen v kuse si nadávaj... *7* Např poměrně dost němců tam hraje... pak taky tam lítají reporty a hackeři tam jsou samozřejmně taky. *7*
  • /Xbox one/ Hledám nějaký lidi do týmu se skillem když tak si mě přidejte nick Sailedbiscuit9
  • Jack1947
    Někomu padá zombie mod ? prostě se pustí a potom spadne po přehrání intra... achjo taky si chci zahrát. Zombíky kvůli tomu jsem to chtěl... mimojiné.
    *7*

    Už to jede nějaká chyba to byla a už kvůli tomu se BO3 vyplatí super mod.
  • Zdravím dostal jsem COD Black ops 3 na vánoce a nabízí se mi jen hrani Zombie. Je to normální? Pusti me to dál když ji dohraju ? ?
    • Ahoj.Prisiel si na nieco?Mne robi to iste...
  • "Multiplayer naštěstí stojí na totožných principech jako v předchozích dílech, funguje na výbornou a hráče zabaví na mnoho hodin, přestože nepřináší nic zásadně nového. Nakonec jde o jediný důvod, proč letos Call of Duty hrát."...Vždyť ano, stačí jeden jediný důvod, a to je multiplayer. Kvůli tomu si přece všichni COD kupují. O tom je celá tato série. Ti co chtějí single, ti si ho stáhnou, zahrají si pár hodin a tím to končí. A mimochodem multiplayer je v Blops 3 velmi povedený, skvělé mapy, zbraně, systém postupu a odemykání a na COD hru velmi mnoho herního obsahu. Je zbytečné se stále ohlížet zpět do minulosti, které díly byly nejlepší. Ghosts(prázdnota) i Advanced Warfare(skákání slepic na dvorku) byly velmi špatné a můžeme být rádi, že tu máme aktuální díl, který je naopak velmi dobrý a zábavný.
    • Máš pravdu, singlplayer je jen taková oddychovka od multiplayeru... Jinak multak je totální pecka!
    • Jack1947
      -----
  • Škoda že ta kampaň bude jen v COD pro PS4, XONE a PC... Na X360 a PS3 se s kampaní zapomnělo :-/
  • Black ops 2 bol odpad singleplayer ,ale toto prekonalo očákavanie pribeh nula , napínavosť a zážitok nula a ten koniec proste psycho - sci-fi - vyhánanie ďiabla no hnus
  • tomekbobek
    Přijde mi to jako včera, kdy vycházel advanced warfare *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit