Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já to nechápu jak to tedy bude ??? to se už nebudou dělat "krabicový" verze ?? jestli tady tomu někdo alespoň trochu rozumí mohl by mi odepsat na mail ?? Dík ....: pete.lost@seznam.cz
  • jo tak 100 miliónu ale vídělek byl samozřejmě větší
  • Celou digitalni platformu si muze Bobby strcit tam kde slunce nesviti. O takove inovace fakt nestojim.*5*
  • smejki
    prodejní čísla MW2 jsou vyšší než u BO, ne? Nebo se pletu?
    • Zayl
      Už ne pokud vím. Chvilku to trvalo ale mám pocit že už je před MW 2.
  • Damarus
    Teče jim do bot. Battlefield Bad Company 2 se prodalo 7 milionu +- a Battlefield 3 už má v předobědnávkách nárůst oproti BC 2 o 700% :-)
    • nojo BFBC 2 se sice prodalo 7 milionů ale COD BO se prodala něco přes 100 milionů kopií ::.
      • netrep kraviny a lepsie googli.
        aj ked sa hovori o tom ze aj napreik velkej kvlaite BF3 bude mat COD zas vyssie predaje (predobjednavky naznacuju opak), ja si to nemyslim.

        skratka ked hocijaky zaryty fanusik COD uvidi technicky nadherne spracovany BF3 s aplikovanou fyzikou, moznostou pouzivat vrtulniky, tanky ci lietadla a este k tomu budu mat dobry SP... kto by sa potom mohol vratit k odpudivo vyzerajucemu COD s nulovou fyzikou a bez sebemensej inovacie. ja si to proste neviem predstavit. navyse ked este k zaujemcom o tuto hru pripocitam aj obrovsku BF2 fanuskovsku zakladnu.

        a ked si predstavim BF2 v krasnom grafikcom kabate a znicitelnym prostredim... to bude proste parada. SP si prejdem len tak z povinnosti.

        tesim sa na E3. ocakavam novy naklad informacii a zaberov z hrania. COD bude orpoti nim vypadat jak taka chudera. mozno preto doposial neukazali absolutne nic. tomu moze dat prednost len milovnik stupidity a gycov.
      • Nebylo to náhodou 100 miliard?
        • 100 miliard se toho neprodalo ani ve vsech znamych vesmirech dohromady
          • To by mě zajímalo, kolik že je těch známých vesmírů?
            • presne 21 *3*
        • ať už 100 miliard nebo 100 miliónů kopií tak i tak nad BFBC 2 maj velkou převahu
        • Nebo že by to bylo 100 kvadrilionů? Hmm...

          @sahim: To má určitě jen Amerika
          • nema. amerika ma nejakych 15. otvor google a zisti si. a netrep kraviny.
            • Joha
              @Aoyagi: Nepokracuj lebo skapem od smiechu :D
            • Lžeš! AMERIKA je ve všem nejlepší!
        • co vam drbe? posledny COD ZAROBIL 1 miliardu dolarov.NEPREDAL 1 miliardu KOPII... a to uz vonkonvom nie 100 miliard. tato planeta ma 7 miliard ludi len tak mimochdoom. do pici rozmyslajte nez zacnete trepak taketo chujoviny.
          • Bude ich viac. Len na Luníku IX je minimálne miliarda indiánov, ktorých sa nikto neodváži spočítať :/
        • Tím nazančuješ že každý na planetě má 10 a víc kopii jedné hry?
    • Zayl
      Jo, taky bych rád aby mi tak teklo do bot. Za ty peníze bych totiž nemusel do konce života nic dělat.
      • Damarus
        Sorry, jen sem to špatně napsal... oni se jen bojí že už nebudou navrcholu tak vymýšlejí tyto "rádoby" vychytávky
        • radoby vychytavky sem skoncil s codem co vysla 6ka :D takze nejdriv zkusim a pak koupim zadnyho zajice v pytli predobjednavat nebudu a co se BF tyce uvidim pockam na recenze a podobne, ale od BF cekam vic, preci jen je zabavnejsi uzivat techniky nez jen honit pajdulaky
  • Přijde doba, bude muset naopak Activison platit hráčům, aby si to jejich stodevadéstáe Call of Duty zahráli! *1*
  • "Dle Hirshberga tu o peníze nejde." Ale jo, vždycky jde právě o ně.
    • Nevytrhávej to z kontextu. V celkovým důsledku o peníze samozřejmě jde, ale "co za to" -> "nejde o peníze" znamená, že to nebude hráči placená služba. Nic víc, nic míň.
      • Tak proč pan Hirshberg neřekl, že služna nebude placená. Říct to takhle je docela pokrytecký. *3*
        • Já myslím, že to v kontextu zní naprosto jasně. To už je o jízlivosti a vybírání si rádoby dvojsmyslnných pasáží. "Nechceme vydělávat tímto způsobem". Jestli vše bude tak, jak říká, tak jim samotná služba přímo nic nepřinese, nebudou tu žádný poplatky s ní spojený a tím i žádný přímý výnosy z ní. Že to třeba pomůže udržet stávající komunitu nebo i rozšířit a tím pádem si víc lidí koupí hru a v celkovým důsledku skutečně vydělají víc, než bez týhle "fíčury", to už je úplně jiná věc. To je jen udržení konkurenceschopnosti a hráči by si pak mohli stěžovat, že vylepšili engine a do hry přidali nový herní prvky jenom proto, že chtěj rejžovat peníze. K CoD náklonnost nechovám, ale zase buďme spravedliví *3*
          • Zayl
            Spravedliví být můžeme do aleluja, ale v důsledku jde o to, aby akcionáři Vivendi viděli profit.

            Edit.: ý
            • Hezká dedukce, ale ani já, ani mistr Hirsberg to nepopíráme. Tak nevím, o co tu jde;) Čtěte, co je v článku. Nehledejte, co tam není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit