Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si děláte srandu ne? Zrovna kombinace wiibambitky, kinectu a akční hry typu CoD je totální kokotina. I kdyby to mělo perfektní odezvu a reakce ve hře (což nemá), tak mě nikdo nedonutí stát u toho jako péro z gauče natož se kinklat a skákat.
  • dohle dobry leda tak na hrani morhunta *1*
  • Naprosto souhlasím. Patřím ke generaci, která ještě zažila Commodore a Atari, takže jsem tyto novinky z devadesátých let také hltal plnými doušky a těšil se, jak si již brzy zahraji ve virtuální realitě. A ejhle, patnáct let uplynulo a ono nic. Je neuvěřitelné, jak technologičtí lídři trhu paradoxně technologický vývoj brzdí. Proč uvádět na trh něco, co tam můžu uvést až za deset let a během této doby těžit finance z upgrade stávající technologie, že? Jsem přesvědčen, že v šuplících leží takové technologie, o kterým se nám ani nezdá - jaderná fúze, dokonalé elektromotory na principu ionizace, virtuální realita, atd. Smutné je, že touha po penězích zvítězila nad touhou po poznání. *10*
    • spousta lidí má problémy se od počítače odtrhnout už tak, přidej virtuální realitu a všichni skončí v blázinci :)
    • Oprava, tohle patřilo k příspěvku uživatele "sranda"
  • tohle se urcite nechytne,s gamepadem budu mnohem rychlejsi a presnejsi a v multiplayeru by chlapec asi pekne brecel,hlavne za dvacet minut uz by ani nemohl neprehodil zbran *2*
    • prehodit
  • Nevim co je na tom tak zazracneho, navic s Kinectem to ma spolecneho jen kameru, jinak je to spise move, ktere poskakovani pred obrazovkou s ovladacem v ruce take zvlada...
  • hmmm tak tomu se říká odezva :DDD *1*
  • Všecko je to o cviku. Kyby jsi posadil začínající hráče tak by ji taky nedal. Ale velmi se mi to líbí, akorát sem od toho čekal více pohybu :) Takže by to bylo super !!
  • rozsirena realita (augmented reality)
    http://www.youtube.com/watch?v=wJItdmumxYY
    http://www.youtube.com/watch?v=cNu4CluFOcw&feature=related
  • Já bych ho chtěl vidět v ostré misi. To by asi nedal! *1*
    • Na akční hry je to zbytečný. *3*
      • Mě to přijde zbytečný na všechny hry *3*
  • *1* hmm tak toto se neujme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit