Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to vcera zacal hrat a paradni atmosfera a zabava. Trochu jsem se bal te zmeny reality pri zmene vypraveni a je to ok. Duely jsem pochopil a prijdou mi take ok, i kdyz jsou trochu narocnejsi. To vsechno za 3 stovky na psn = skvela koupe.
  • zdá se mi to, nebo uplně vynechali systém krytí, kterej byl v Bound in Blood?
    • RakeW
      Systém krytí z BiB je podle mě v rámci žánru FPS naprosto geniální. V Cartelu nebyl, že jo? Hrál jsem BiB na PC a Cartel na Xboxu, tak nevím, jestli se jednalo o specifikum platformy, nebo to prostě z Cartelu vyhodili.
    • ales.smutny
      Úplně ne, je tam v lehce pozměněné podobě, ale přišlo mi rychlejší a šikovnější se prostě schovávat zakleknutím za překážku a pak vyskočit jako čertík z krabičky a pálit jak u Verdunu, než se vyklánět a složitě mířit. Ale třeba to bude v dalších úrovních třeba...:)
  • Tak sem se těšil... Ale cellshade to celý pos*al... odted mě ta hra nezajímá... děkuji nechci...
    • Taky cell-shade nemam rád ale tady podle mě vůbec nevadí, ba naopak :) Neni tak výraznej a pěkně podtrhuje tu westernovou stylizaci..
  • El-Bravo
    Radši bych něco ve stylu Sergia Leoneho :)
    • Bronson -"poslali mi uvítací výbor"
      Cowboy-"Jo, ale vypadá to, že jsme vzali o koně mín."
      Bronson-"Ne, vzali jste o dva víc..."
      Asi první western, kterej jsem viděl, dodnes pro mě nepřekonatelnej a pokaždý, když slyšim Bronsa s harmonikou, tak mi běhá mráz po zádech.

      Ale takový filmy se už dneska moc nedělaj.
      http://www.youtube.com/watch?v=lyuwBW9lNa8
  • Co zatim nechapu je to,ze tahle hra nebude "plny" titul, ale spise neco mensiho.
    Proc to neudelat jako odnoz klasicke sagy CoJ, nicmene pekne aspon na 10 hodil kampane.
    Taky by se k tomu krasne hodil multiplayer. Kdyz uz na PC nemame Red Dead Redemption,tak tohle mohlo tu diru krasne zalepit.
    • Pilgrim66
      Protoze po neuspechu CoJ: Cartel jim pravdepodobne Ubi nedalo uz tolik penez, takze museli spolehat na downloadable title.

      Logicky je tu sance, ze pokud se Gunslingerovi povede dobre, dostanou treba vic penez na dalsi dil.
      • Vzdyt udelali kvalitni Call of Juarez 1 - 2 + Dead Island & Riptide. Spatny Cartel jim prece nemuze totalne zkazit reputaci ani totalne vyzdimat pokladnicky (vydavatele).
        Je mi lito,ze Gunslinger neni plnohodnotny titul, ktery by vydrzel aspon 10 hodin a jeste nabidnul kvalitni Multiplayer treba trochu ve stylu Red Dead Redemption.
      • Kdyz jsem to videl poprvy, tak jsem se zdesil, nadchnul a zacal brat s rezervou. Pote, co jsem rozehral blood dragon, tak si rikam, ze to je mozna nova taktika ubi - maly, neprilis velky a drahy hry, spis jako zabava, az arkadova... nerikam, ze mi to vadi, a jestli bude gunslinger mit nadhled blood dragonu, tak budu nadsenej (a uprimne, pred chvilkou jsem si ho predplatil, za tuhle cenu mi prijde, ze me nemuze vyslovene zklamat).
      • Presne tak. Posledni dil tuhle serii podelal dokonale
        • Poslední díl dodělal jen to, co druhý díl začal. Prostě jednička byla nej.
          • Jednicku jsem zkousel hrat na pc a vubec me to neoslovilo. Dvojku jsem hral na ps3 a to me docela bavilo i kdyz to zacalo byt casem stereotypni, takze jsem to nedohral, ale porad to mam zarazeno ve slozce restu, ke kterym se musim vratit. Trojku jsem nehral a tohleto se mi libi hodne, ma to paradni hratelnost.
  • ja nechapu jak se nekomu muze libit ten cel shading ja mam pocit ze mi to vypaluje oči nemuzu se na to divat nezvyknu si na to nikdy
  • RakeW
    Taky si myslím, že to bude tak na 3-4 hodiny, ale za tu cenu... Bound in Blood měl taky pod šest hodin a nedávno jsem dal na jeden zátah první CoJ (na Xboxu včetně bonusových misí) a myslím, že jsem se do těch šesti též vešel. Ale je fakt, že je postup mnohem rychlejší, když už člověk ví co a jak.
  • mirekdusinojc
    Spíš Rodriguez než Tarantino.
    • Take je to v clanku zmineno. Stacilo by si ho precist. ;-)
      • mirekdusinojc
        Já ho čet, neboj rejpale. To byl totiž přesně komentář k oné řádce...
  • Odulin
    Na tohle jsem celkem zvědav, protože mám tuhle sérii rád. Zrovna včera jsme koukli na Djanga, takže bych si rád westernově zatřílel.:))
  • h0p3
    takhle při střízlivících nedělích, si zapnu red dead redemption a musim říct, že to je porád nejhezčí a jedna z nejlepších her, co jsem dosavad hrál.. takže na tohle jsem minimálně zvědavej *4*

    + Bože ten soundtrack a zvuk celkově, nemá chybu.
    • Mato1987
      musím len a len súhlasiť, mám odohraných niečo cez 50 hodín sp kampaňe, dokončenú ju mám na 100 % a toto leto keď bude čas sa chystám hru znova prejsť na najťažšej obtiažnosti :)
      RDR je pravdepodobne dokonála hra :)
      • Pokud vim tak tahle hra má jen jednu obtížnost stejně jako GTA.
        • ucho
          po dohrání hry se odemykají další obtížnosti.

          - Normal Mode
          - Hard Mode (unlocked by beating the game on Normal Mode)
          - Very Hard Mode (unlocked by beating the game on Hard Mode)
          - Red Wood Revolver Mode (unlocked by beating the game on Hard Mode)
          • RakeW
            ucho: Neplatí, Red Dead Redemption nemá klasickou volbu obtížnosti (pouze tři různě obtížné úrovně auto-aim). To, co jsi psal ty, se vztahuje k Red Dead Revolver.
            • *1* To je zvláštní slovní spojení - obtížné a auto-aim *1*
          • Mato1987
            to je síce pekné že vieš gúgliť lepšie ako ten mudrlant pred tebou ale ja som mal na mysli hard core obtiažnosť resp hard core mode :) :)
            • Mato1987
              ty si riadne prudičské ucho :D
            • ucho
              no to není můj problém, že se neumíš vyjadřovat... pokud je řeč o obtížnostech, platí to, co jsem psal já.
              hard code mód není obtížnost, to je prostě mód hry... ;)
    • Pilgrim66
      Achjo, keeez by to nekdy vyslo na PC.

      Snad jedina hra kvuli ktery me mrzi, ze jsem prodal Xbox...
      • h0p3
        hra kvůli který, jsem si xbox koupil *1*
        • Hra, kvůli které bych rozhodně peníze nevyhazoval, jednu pračku už doma máme. *3*
    • Tak tak, RDR je srdcovka co se týče westernových her ;). Já nemám rád westerny co se týče filmů, ale hra mě chytla jak blázen :). Koupě vůbec nelituji :). Rozlehlost, hlášky, ovládání, možnosti, změna počasí - super!!! :)
      • ucho
        no jo, už čtyři měsíce mi to tu leží ještě zabalený a nedostal jsem se k tomu :D sakra už abych měl nějakej volnej čas. :D
        • Hehe :). Tak v létě se snad čas najde ;).
    • Súhlasím RDR je naozaj jedna z najlepšie technických hier ktoré som videl, príbeh je dospelý svet je krásny malinko mi vadi ovládanie koňa ale je jasné že aj tam sa snaži R* zapojiť určitu verohodnost.

      Na túto záležitosť som celkom zvedavy a včera v Re-play som započil niečo o 300 kč za tu cenu by som to samozrejma kupil ale to som asi blbo počul.
      • ucho
        to jo, dá se v předprodeji koupit za 230,-
        • ? tak tomu fakt nerozumiem, to je PSN hra alebo o čo sa vlastne bude jednať ja som mal za to že to bude normálny regulérny diel za plnú cenu.
          • ucho
            steam verze
            http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/
            25% sleva: GMG25-5GT67-87HJ9

            no asi to žádná megahra nebude podle té cenové politiky. to samozřejmě neznamená, že to nebude zábavné, ale nečekám obdobu jedničky. spíš jen akce, akce, střílení, střílení, a to bude počítám náplň celé hry. a ještě bych se bál nějakého placeného obsahu. ta nízká cena je prostě podezřelá :)
            • davidBray
              taky o tom přemýšlím od minulého týdne co se to tam objevilo. A zatím vahám, tak tu prosím o tom takhle pořád nepiš, nebo ti pak pošlu účet :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit