Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyborna oddychova hra pri ktorej som sa skvele bavil, vtiahne do deja, dobre vyzera a este lepsie sa hra. Vrelo odporucam.
  • CoJ Gunslinger je velmi svěží, zábavná hra s výborným komentářem. Dohrál jsem ji sice nezvykle rychle (po 2 - 3 hodinách denně) asi za 3 dny, ale bavilo mě to a asi se k ní ještě vrátím, i když to většinou nedělám. Chválím.
  • Tak som to dohral, ale popravde som sklamaný. Je to priveľmi arkádové a lineárne. Bound in Blood sa mi zdalo realistickejšie, dalo sa tam jazdiť na koni, svet bol otvorenejší, tam som sa cítil fakt ako na divokom západe. Toto je ďalšia koridorovka alá CoD. Ale keď sa to predáva tak prečo nie, že...
  • ringmancz
    "skutečně se ceremoniálně snese z nebe mrtvola"
    to mi připomnělo tohle - http://www.youtube.com/watch?v=epxfCikN2-Q
    :)
  • největší odpad v dějinách her a ještě mají tu drzost to nazvat Call of Juarez *16* *16*
  • To w ogóle nie jest prawdą, proszę pana!
  • Pokud nejakej jouda srovnává aaa titul za 49€ s budgetem Za 12€ tak je kokotko. 8 si to plne zaslouží.
    • Tak bys taky zasloužil.
      • Myslím že tvému Joudovy náleží číslo 8 ale ne rozhodně téhle hře *1*
  • Tenhle odpad dostal 8, tady někdo bere drogy. V tom případě by 2.díl s podnázvem Bound in Blood musel zákonitě dostan 13
    • ucho
      no tak už ty drogy přestaň brát... drogy jsou špatné.
  • Toto si ani neviem predstavit na mojej PS3 ! Takže opäť sa vraciam k PC.
    • Na PS3 je to výborný, obzvlast duely, ty jsou na pc otřesný...ale ja vim, na PSku si to nemužes ukrást co? *6*
      • pokud bereš stáhnutí hry jako krádež, tak má Jan pravdu *15*
      • Miserius si mizerný jak ten tvoj pseudonym !
  • Tak celá tahle redakce začíná být pomalu k smíchu..nové Metro dostane výslednou známku 7 z deseti možných a tohle ocení známkou ještě o stupeň lepší??Vážně začínám pochybovat o zdravém úsudku všech recenzentů.Mám rád westerny a mám rád i hry na tyhle motivy..hrál jsem první call of juarez a i druhý díl,který považuji za velmi dobrý,jak po grafické,tak i po herní a příběhové stránce.Call of juarez gunslinger se mi moc nelíbí,odehrál jsem tři kola a vypnul jsem to..grafika hroznej hnůj,nepřátelé tupí jak polena,ty body za umístěný zásahy nechápu,podle mě se to do nějakýho singlu nehodí,fajn je systém vylepšování schopností..Závěrem chci dodat,že nemám nic proti CoJ Gunslinger,ale dost mě n,a,s,í,r,á když vidím,že takováhle oddychovka na jedno použití dostává lepší ohodnocení než špičkové AAA tituly,které tuhle srandičku strčí ve všech ohledech s přehledem do kapsy.
    • Proboha, uvědomte si, že motáte jabka a hrušky dohromady. Metro je "vysokorozpočtový" titul, kdežto Gunslinger nee. Metro stojí skoro plnou cenu, Gunslinger je budget. Metro je plnohodnotný tutil, Gunslinger je arkáda. Mě se třeba Last Light líbí, někomu třeba ne, ale porovnávat jeho hodnocení, jakožto AAA titulu s hodnocením pouze digitálně distribuované arkády, to je přeci hovadina. To by každý nezávislý projekt a arkáda na steam, psn nebo xbla muselá mít hodnocení posunuto dolů na 1-4, tedy podle Vás. Sry, ale za 350,- je Gunslinger hodně solidní nářez, který jsem si užil a klidně bych mu dal i 9, je to pecka ve své kategorii.
      • Souhlas. Gunslinger is 8 nebo i 9 zaslouží. Za 350,- paráda. Arcade mode pro žebříček online je taky super. Na druhou stranu souhlasím, že Metro LL zde nebylo recenzentem ani hráno, podle samotné recenze a že se snažil článek vydat co nejdříve to bylo možné. Ta recenze je odpad, který se horko těžko vidí i na amatérském blogu.

        Recenze Gunslingera mi však přijde okej.
      • Jsou i horší. Nedávno se tu někteří rozčilovali, že starseed pilgrim dostal vyšší hodnocení jak Metro. To je teprv srovnání *1*
    • Já nechápu co na tom posledním Metru vidíte, 2033 bylo daleko lepší. V Last Light mi atmosféra přijde poloviční, i když je to pořád víc než u většiny dnešních her. Stealth je docela hrozný, AI taky.
    • Já mám také rád CoJ - jak první, tak druhý díl. A Gunslinger rozhodně sérii ostudu nedělá. Jde na to trochu jinak, ale pořád je to skvělá hra. Navíc přišel s novými nápady (způsob vyprávění příběhu) a to se v tomto žánru vidí málokdy. Když si člověk uvědomí, kolik hra stojí, kdo ji dělal a jaký měl při tom asi rozpočet tak jde o úctyhodné dílo.

      Metru bych dal také víc, ale hlavně proto,. že jsem fanda jak knižní, tak herní série. Ta atmosféra sama o sobě stojí za to, nicméně uznávám, že to tak nemusí působit na každého (mám vyzkoušeno, že mnohem více si člověk užije, pokud si předtím přečte knihu), proto mě 7/10 nijak netrápí.

      A k té AI. Nevím, zda jsme oba hráli stejné hry, protože třeba v Metru je AI místy vyloženě hloupá (normální obtížnost). Zvlášť při stealth hraní to jde vidět, kolikát se člověk krčil ve stínu a vedle něj byl nepřátelský vojákna hlídce. Málem o mě při pochůzce zakopl ale protože jsem byl ve tmě, nereagoval.

      V CoJ Gunslinger rozhodně nemám pocit, že by AI nabíhala jak ovce na porážku. Kolikrát mi dají dost zabrat. Je tám pár hluchých míst, ale celkově to na mě působí dobře. Vlastně neustále schytávám kulky, až se divím, jak dobře dokáží mířit.
      • Metro jsem hrál na těžkou obtížnost a AI prokazatelně zbystří. Všude kolem sebe jsem slyšel stížnosti na její blbost, ale vypadá to že autoři jen špatně vybalancovali obtížnost a na normal je hra příliš lehká. Za sebe můžu říct že mi přišlo jen několikrát že bylí slepí, ve většině případů jsem se dobře bavil a pokud jsem udělal nějakou blbost, AI mě za to potrestala.
    • To víš, tomu kdo jim zaplatí napíšou recenzi jak víno...
      • Recenze?Já myslel, že to je inzerce.
    • Musím souhlasit (offtopic) s recenzí na Metro - to byl slušnej úlet. Pochybuju, jestli to recenzent v těch několika odstavcích vůbec hrál. Ještě jsem to nedojel, ale takovou atmosféru dlouho nepamatuju. Paráda!
      A hrát western s neustále nabíhajícíma čísílkama mě moc neláká, sorry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit