Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    Co tam dělá zaeed? *1*
  • Paradni atmosfera. Ted nevim jestli nejlepsi trailer na hru je toto nebo trailer na Dead Island.
  • Ten záběr postavy procházející jeskynní chodbou, ověšené batohy, ten mě přesvědčil. Tohle vypadá opravdu krásně.
  • moc hezké.. líbí se mi ta batožina a tak.. konečně tomu dává realistický rozměr.. jako že si neskladujou všichny výbavu v análním otvoru... Myslím že se to snaží hodně hrát na realismus.. což je vidět i z toho draka, který se na close view choval opravdu jako zvíře... I když jestli je to realistické tak nebude moci lítat (alespoň tento) protože jeho křídla by ho neunesla... A ta scéna s ohněm je velice nadsazená ale tak nějaké akční prvky hry by měli zůstat.. Špinavý chlapy ve střednim věku místo napomádovaných manga modelů jsou mi simpatičtější... britský přízvuk umocňuje ten pocit špinavého středověku jako by ze seriálu HBO... No moc hezké.. ale je to pouze ukázka.. i když věřím že nové konzole b klidně mohli vytáhnout hru v takové grafice.. proč ne... myslim už sme tomu byli dost blízko několikrát... Vývojáři byli limitovaní pouze technikou... tak uvidíme...
    • Přečti si knižní sérii První Zákon(nebo klidně i jeho další knihy) od Joe Abercrombieho, podle tvého komentáře z ni budeš nadšená.
  • Skoro Dark Souls 2? *14*
    • TheGGG
      To bylo první co mě napadlo. Ale brzy už něco ukážou to je jasný
  • smejki
    jaktože tomu chlapíkovi neuhořely nohy? O_o
    • Magister_Peditum
      A kde vzal štít? *3*
      • smejki
        Ten našel za slúpkem číslo 16. Nezobrazené != nelogické
    • měl Gauntlets of the Divine Icecube :P
      • teda, Boots samozřejmě :D
    • Ty jsi si nevšiml jak rychle stepoval a díky tomu pohybu se nespálil. *15*
  • Tak zrovna tady si nemyslím, že se jedná o real time ingame video. Vše to vypadá jako hromada CGI poskládaných zasebou (pohyb kamery, záběry etc.) Ten malý jakoby UI tam dole v levém rohu to nezamaskuje.
  • Zajímavý japonská hra ve vysloveně západní stylizaci... prostě zajímavý :)
    • Myslím, že to je dobrý znamení - Japonci mají přece jen dost odlišný nápady od západu a když to skloubí ze západní stylizací tak z toho může být něco skvělýho - např. ten "drak" - příde mi to spíš jako nějakej druh wyverny, ale co.
  • Až ukažo prvni Ingame tak se všichni zas trochu zklidníte a vychladnete :D
    • Inquisitor
      A nakonec se přijde na to že všechny ty ukázky jeli na pc :D
  • Že by jedni z mála japonských vyvojářů, kteří si nemusí kompenzovat tu věc tam dole(Jsou tu i děti) obříma mečma(tu mám asi pravopisnou chybu)?
    • Prosimtě nekecej, sám máš minikašpárka, tak nezavid dospělím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit