Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu. tohle by byla dobra reklama pro znacku, ale vysvetluj to posr.. manazerovi
  • Jeden z důvodu, proč herní průmysl tak upadá.
  • Kazda znacka rusi urcity hry, tak nevim co tu brecite, proste nejsou prachy no.
  • axell1990
    No já bych spíš než právní důvody tipoval, že CCP má možná nějakou tu upíří akci samo v procesu tvorby a nechtějí moc nechat konkurenci pučet z vlastního výrobku.

    Vůbec bych se nedivil kdyby se své původně MMO World of Darkness udělali něco jiného jako to udělal Blizzard s Titanem.
    • To je myslím jenom naivní přání :( CCP sou prostě jenom idioti
      • Já za idioty považuji tvůrce modu, protože si včas nezajistili souhlas vlastníka práv.
  • Děkuji za doporučení, od jaké firmy si už nikdy nic nepořídit. Kkti.
  • moonracer66
    CCP si kope delší dobu hrob
  • takze teraz mozu typci robit co, dohodnut s Whitewolves na vytvoreni novej hry s ich licenciou? ked nejaky zaklad maju(plus dohodnut konzultacie s exTroikou developermi)...
    • wenceslaus
      Whitewolf patří od roku 2006 CCP, takže tudy cesta nevede.
  • kolikrát mám pocit, že se tu na games.cz jen překládají články z pcgamer.com
    • btw, preco mas pocit, ze kazdy jeden clovek ma chut citat aj pcgamer.com? jj ukazal si ze si macher a ty ho citas...a co? *7*
      • get out of your box
        • zase, pregamesy nepotrebujem tolko roznych pramenov na sledovanie ako napr portaly o politike a pod
  • Pilgrim66
    Argumentace s precedentem je lichá, protože ke vzniku precedentu v systemu Common law je nutné soudní rozhodnutí. Zde by žádný spor nebyl, takže by z právního hlediska nebyl ani žádný precedent.

    /lawmodeoff
  • wenceslaus
    Zaříznou World of Darkness a teď tohle. Vím, že je to bolet nebude, ale moje peníze za EVE: Valkyre už neuvidí... kěž bych jen mohl protestovat výrazněji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit