Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    nemuze uz nekdo dat tem dvema trololum ban?
    myslim flashe a veskoslava
    • ty ses zase ozral, ze?
  • Existuje nekde kompilace vsech DLC za rozumnou cenu? Mam origo zakladni hru jeste zabalenou v krabicce tak ze bych se do toho konecne pustil kdyz uz to doladili.
    • solomon.short
      kurdec ty kriple, pises ke zprave ke goty edici. ty pi*o!!!!
    • Veskoslav
      Záleží, kam si hru chceš umístit:)

      Osobně bych šel do nákupu fyzické kopie DLC, pokud máš rád GWINT a tam máš taktéž na výběr platformu. Prvně bych u základní hry zjistil možnost přenosu GoGu na Steam či Origin, jestli je ta možnost:) Pokud není, tak ti odpadá problém a jedeš přes GoG.

      U GoGu je výhoda v tom, že je bez DRM ochrany, dostaneš zpět část pěnez na další nákup, protože dorovnávají rozdíl mezi euro=dollar. Jinak cenově je to v současné chvíli +- stejné. Jestli bych ti mohl doporučit, jeď základní hru a na dokoupení počkej na podzimní slevy. Ale prvně zjistit na jaké platformě digitlní distribuce to chceš hrát:)
  • Tkahle to má GOTY verze.

    https://postimg.org/image/f3k1vryyv/
    • Škoda, na gog mám jen základní hru, chci Zaklínače na steam, kde už mám přeci jen větší účet s více lidma.
      • Tak proč jsi to kupoval pro GOG? Kdyby jsi koupil základní hru pro steam + dlc tak nemáš problém. Nebo jen základní hru a DLC dokoupit.

        Navíc to je SP hra a tam nepotřebuješ mít lidi....
  • Veskoslav
    Dokud Steam neuvede verzi Goty na Steamu, pochybuji, že bude oficiálně tato verze podporována skrze achivmenty. Mám základní hru i DLC na GoG krabičky, ale všechny verze obsahovaly speciální kartu, kde po zadání adresy a kódu na GoG vygeneroval nový klíč na Steam nebo Origin. A jelikož obě zmíněné platformy nenabízejí Witcher Goty edition, je vcelku logické, že zatím ta možnost není. Ani nevím, jestli je vůbec plánována tato verze pro Steam či Origin.

    Takto například vypadala verze DLC a v ní přiložený kód pro aktivaci: https://postimg.org/image/hdkwaekff/
    • A k cemu by to bylo kdyz v te GOTY je uplne to same co uz clovek ma na steamu?
      • Veskoslav
        Já na Steamu nemám Zaklínače a je to zejména pro ty, co Zaklínače ještě nemají Flashi....Steam nemá Goty edici. Nebo on tam má v základní hře sountrack atd?

        Toto obsahuje GoG verze GoTy edice: manual+ 8 wallpapers+ Hearts of Stone wallpaper+ Blood and Wine wallpaper + artbook + The Witcher Universe Compendium + map + comics (Matters of Conscience) + comics (Killing Monsters) + soundtrack (MP3) + soundtrack (FLAC) + Hearts of Stone soundtrack (FLAC and MP3) + 2 Blood and Wine renders + Blood and Wine soundtrack (FLAC and MP3) + 8 HD videos + 28 avatars + 14 artworks + comics (Reason of State - Part 1) + 4 Hearts of Stone renders + 4 Blood and Wine concept arts + 6 paper toys + paper toy catalog

        Pokud to samé obsahuje i Steam, tak rozdíl samozřejmě není. Ale kdo by si dobrovolně hru bez DRM mrtvil Steam DRM ochranou, to nepochopím.
        • Hra je už i v GOTY verzi na Steam, ale bohužel nikde v krabičce nevidim možnost výměny gogu na steam, asi to nejde u téhle verze. A hru bych si dobrovolně mrtcil DMR Steam, protože na GOGu nemam ani jednoho přítele a ani jednu jedinou hru kromě teď koupenýho Zaklínače 3 v GOTY edici, což mě štvě nechci dalšího herního klienta ale nemam na výběr a musim mít ke Steamu, Originu, Battle.netu, uPlay ještě navíc GOG...úžasný doufám že humble bundle udělá vlastního klienta taky.
          • Veskoslav
            Gog pouze doporučuje mít Galaxy. Není povinný. Je to jenom jednodušší s ním.
            • solomon.short
              2 pepe: nevim jakou to ma souvislost, ale je fakt, ze galaxy opravdu nepotrebujes
            • Nedavno jsem videl tveho fotra v pavilonu goril v ZOO.
        • digitalni sragory bez hodnoty, pokud by to vsechno bylo fyzicky v krabicce tak to by byla jina, jinak maji hodnotu jen ty DLC ktera na steamu jsou..obrazku, wallpaperu a hudby ze zaklinace je plnej internet
          • solomon.short
            flashi, tobe regulerne jebe
          • lol veskoslav nevi jak zalohovat na steamu *1* a v tu dobu co gaben vypne steam už bude zaklínač 3 stejne stát 1€ a bude to zastarala hra. Ja mam na steamu spoustu her a kdybych o učet prišel stejne mne to nesere, protože se k nim vetšinou už nebudu vracet a i kdyby, tak si je koupím znovu ve sleve
            • solomon.short
              myslim si ze Veskoslav vi stejne dobre jak zalohovat steam stejne jako vi, jaky jsi ty i*iot

              u GOGu proste ziskas volne instalacni soubory, to u steamu nikdy nedostanes. to je cele.
          • Veskoslav
            Že tebe to nezajímá, neznamená, že to nezajímá ostatní. A jak říkám, jenom ichtyl si dobrovolně zasere hru bez DRM, DRM od Steamu.
            • Veskoslav
              Dobrá, tak takto:

              CD Projekt vlastní hru.

              GoG ti licenci na hru prodá a jsi jejím vlastníkem.
              Steam ti licenci na hru pronajme a nejsi jejím vlastníkem.¨

              Spokojený? *7*
            • Draken69CZ
              "vlastním neomezenou licenci" ano licenci, ale ne tu hru a to je rozdíl pochop to.
            • Veskoslav
              Ale vlastním. Protože vlastním instalační soubory, které lze nainstalovat na libovolný počet zařízení ať už jsou offline,online nebo uprostřed Himalájí.To je zásadní rozdíl. Nemusím ani mít aktuální verzi, můžu si dokonce vybrat jakou verzi si stáhnu,uložit si ji a nainstalovat klidně celému světu. A to je zásadní rozdíl mezi Steam verzí hry a GoG verzí hry. Tady lze uplatnit to, že software vlastním neomezenou licenci, kterou jednou stáhnu a nikdo a nic mi nezabrání ji dál šířit:)
            • solomon.short
              nene drakene. na gogu si muzes stahnout instalacky a patche a instalovat si je do skonani veku.
            • Zdroj dat je irelevantní. Software nevlastníš, ani když máš fyzické médium. Jen licenci na jeho užívání, stejně jako u digitální distribuce.
            • Draken69CZ
              Nevlastníš, jen máš právo ho používat nic víc. Na steamu si taky můžeš zazálohovat herní data. Gog má volnější pravidla, ale hru nevlastníš *3*
            • Veskoslav
              Jednoduše Drakene, stáhneš si soubor v tomto případě hru na svůj disk a nikdo ti ho už nevezme, jedině fyzickou likvidací. A zcela legálně. Jsi tedy vlastníkem té dané kopie. Je navždy tvoje. I když u tebe nepochybuji, že zase napíšeš nějakou další kravinu.
            • Draken69CZ
              Jak můžeš vlastnit SW? To si to trochu pleteš.
            • Veskoslav
              Řeknu ti malé tajemství. Když si hru koupíš na GoG, tak ji vlastníš. Když si ji koupíš na Steam, tak si ji pouze pronajímáš. A to je zásadní rozdíl. Mimoto Galaxy používat ani nemusíš, ale to ty jako znalec jistě víš:)
            • tak kdyz se chces tvarit ze galaxy je neco jineho nez steam...
  • Jack1947
    Ne ostatní mnacpou Denuvo a pak hra spadne po měsíci na 5kil *7*

    CD projekt umí a takhle se to má dělat - kdo chce koupí a koupí hodně lidí ne cpát lidi do nějakejch anti tamper sračček( Kdy by ty AAA studia co si myslej že DEnuvo je budoucnost pc scény začli krachovat taky dobrý) *5*
    • Veskoslav
      Vždyť ty sis jí nekoupil i bez toho Denuva.
    • Draken69CZ
      Denuvo je ochrana jaká má být, pirát si nezahraje a kdo si koupí o ní ani neví viz. Doom.

      kupující vs. piráti 1:3 to by sedělo *15*
      • Jack1947
        Tak tak.
        • solomon.short
          neumi cist, neumi psat, ani tu nadsazku nepochopi...

          inu Jack
    • Lukyz
      Ty to máš určitě koupený, viď? *7*
      Já jsem nikdy proti-pirátský ochrany neprosazoval, ale když tady člověk pořád musí číst ty tvoje plky, řekněme snad i názory, tak bych si přál, aby Denuvo dávali do každý hry.
      • Jack1947
        Proč bych si kupoval žánr co moc nemusím, zdá se že se zaměřujete na mou osobu (což je špatně) jen konstatuji že kvalitní hra se prodá i bez milionové ochrany beh se prodá i bez ochrany. Nixc víc nic mín.
  • solomon.short
    jinak, update z 1.24 na 1.30 pres Galaxy = 14 GB

    takze jdu na pivo :)
    • hmm nebo taky update z 1.24 na 1.30 staženej z gogu kolem 450 MB zašel sem si na záchod.
      • solomon.short
        to je mozne, to jsem popravde nezkoumal, zacalo se mi to tahat automaticky, protoze u W3 to mam povolene :)
        • Já právě kvůli tomu radši stahuju přímo ze stránek gogu, galaxy ještě není uplně vychytaná to ti řekne i samotnej gog že je v testovací fázi stále a abych kvůli 450 MB stahovatl 15 giga no snad ne
          • solomon.short
            ted se divam na velikost samostatneho patche a je opravdu 447MB. a jde stahnout i primo pres galaxy jako samostatny soubor...snad to nekomu se slabsi linkou pomuze
  • Hru jsem si koupil Goty a jsem akorát naštvanej, protože neni na Steam...ale na GOG takže první dva díly na Steamu a třetí na GOGu na kterym nemam vůbec nic.
    • A tomhlu přátelé, tomuhle se říká "problémy prvního světa" :-D
    • tak si kup znova 1 a 2 na GOG ;]
    • To snad ale není nic překvapujícího, že krabicovky Zaklínače jsou na GOG.
      • Veskoslav
        To není pravda. Základní hra i DLC obsahovaly možnost výměny kódu z GoGu na Steam a Origin. A jelikož není zatím na Steamu Goty edice Zaklínače, tak bylo jasné, že to zatím pro tuto verzi neplatí.
        • To by mě zajímalo jak na to? GOTY už je ve steamu byli jen trochu pomalejší.
        • A jak ta výměna lze uplatnit? A platí to jen u trojky nebo i předešlých dílů?
          • EDIT: Už jsem si všiml tvého příspěvku nahoře, díky za zajímavou informaci.
  • Přístup CDP k zákazníkovi je mi sympatický. Škoda že ta hra samotná byla trochu slabší. Doufejme, že Cyberpunk půjde spíš cestou W1 než W3
    • kostejnesmrtelny
      Myslíš jako: jedna velká fanservice místo příběhu, místo soubojovýho systému minihra a sbírání "sexy" kartiček za každou sklácenou roštěnku?
      • Zajímavý, mně se příběh jedničky líbil nejvíc. A karty byly taky prima. Celkově mi jednička přišla ze série nejlepší.
      • Doufám, že má Drizzt po ruce panthenol.
  • Draken69CZ
    GOTY za 8-9 kil *8* BOMBA!
    • Za 900? Jak ? :D
      • Draken69CZ
        PC např https://www.originalky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-edice-hra-roku-pc-p76497/
    • solomon.short
      ja myslel ze uz ho davno mas... ale za tu cenu je GOTY verze opravdu pecka. Nezkouseli jste nekdo nahodou pridat GOG verzi do Steamu? Zajimalo by me, jestli v tom pripade funguji achievementy... Diky
      • GOG verzi nepridas do steamu, bohužel. Bud mas proste steam verzi anebo GOG.
        • solomon.short
          no, ted jsem nasel na redditu i steamforu, ze to jde pry pridat jako non-steam game... ale achievementy se dle vseho pridavaji do Galaxy clienta, do Steamu ne. Jakmile se dostanu k hernimu PC, zkusim a dam vedet kdyby to zajimalo jeste nekoho
          • Bohužel nejde to, hned jak mi přišel zkusil sem Steam pro jistotu a nejde, jen gog *9*
      • Draken69CZ
        Kde bych ho vzal, teda dostal *15*
        • solomon.short
          ale prd, mam te na steamu, tak vim co tam mas :D jen ted nejsem u steam clienta, tak jsem si nebyl jisty :)
  • Zasluzene, CD Projekt vie ako dat hracom to co chcu. Nech si ostatny beru priklad *3*
    • Nevi, rekl jim to marketing, ktery nascvhal, ac nerad, zvolil taktiku, ze vsichni budou "ti hodni".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit