Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    úspešne odolávam, ale teším sa, keď bude dlc vonku a fanúšikovia ho osolia long war módom. to zas bude prebdetých nocí
  • TheGGG
    tak na toto se hodně těším, plakáty se svými milovanými vojáky, to budu tvořit celé hodiny. Asi je načase si xom 2 zahrát poštvrté, až tento přídavek vyjde
    • DwaR
      čo? obľúbení vojaci v xcome? teda dvojku som nehral, ale v jednotke som sa po pár hodinách naučil brať ich ako maso na porážku :) žiadny obľúbenec, to potom straty bolia ešte viac.
      stále mám v živej pamäti, ako mi ten (samocenzúra) muton zabil moju vypiplanú pink. najlepší medik, akého som mal. veľa nechýbalo a vyrazím monitor von oknom...
      • Ja som jednotku po par hodinach odinstaloval ked som zistil ze to nie je o taktike ale rng
        • netuším. ja som to hral s datadiskom 1x a potom už len s long war módom a je to príjemná hra. občas potrápi, občas odmení. na moje rekreačné hranie plne dostačuje. ale chápem, každý si hľadá to svoje.
      • TheGGG
        nah, pořád si načítám poslední save, pokud mě nějaký můj milovaný voják padne, jinakk bych to hrát nemohl a mám PTSD
        • tak ironmana nehrávam, ale save používam len výnimočne, ak sa prekliknem, alebo urobím fatálnu chybu, ktorá by ma stála celú hru (ale vždy reštartujem celú misiu, nikdy nie save rozohranej).
          save/load systém je nuda. vytráca sa napätie.
        • Savescum
    • není ti líto sebe sama?
      • TheGGG
        ne, ale takových ementálků jako ty lituji hodně
  • Nové Xcomy sú ďaleko lepšie než tie staré. Už by som ich nedokázal hrať.
    • Souhlas s Jumpem, každá má něco.

      U nového XCOMu (hrál jsem jenom první) mi nejvíc chyběla možnost více základen. Bavil mě management, kdy jsem jich měl po zemi třeba pět. Jedna skladiště, druhá vědecké centrum, atd.
      • Spades
        Obecně startegická vrstva byla v obou nových XCOMech dost nuda. Až Long War 2 to opravil, ale tam to zas bylo moc micromanagementu. Doufám, že WotC bude lepší no.
    • ano, jsou mnohem tupější, prostě máš dva tahy, nebo jeden výstřel. Automatický kryty. Hmm, tak tohle je fakt paráda hra (ironie) *7*
      • V tom mas pravdu, systém dvou tahu oproti energie rekneme je něco jiného, ale tim bych nezatracoval ani tuto hru ani tu předtím. Kazda jede nejakym smerem a ta stara je porad dobra a ta nova tez. Každý si tam muze najit, to co ho bavi... ja teoreticky muzu oboje, ale kvůli casu ty hry uz tolik neopakuju. Je toho proste na tom hernim poli hooodne.
  • Spades
    XCOM 2 užj sem projel, ale bez DLC.
    Mám to napřed projet s DLC, nebo ty budou fungovat normálně i v tom datadisku?
    Jestli třeba ti Chosen nenahradí Alien Rulers, nebo něco.
    • DLC normálně fungují i s datadiskem. Pokud se nepletu tak jsou i balancované s ohledem na nový obsah.
      • Spades
        Teď ještě otázka, jestli to už nebude fakt moc věcí zároveň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit