Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30 za herní komp, 10 za OR, to mi přijde v pohodě, já se jako fanda simulátorů velice těším
    • Chci videt simulator, kterej pude na kompu za 30k aspon spustit ...
      • Zagro
        Každej :)
  • hmmm 40k za nic jukni tomu říkám cena oculus rift kokt ___ je prehnaná cena


    http://www.dx.com/cs/p/80-3d-video-glasses-eyewear-pc-monitor-vga-59409#.VWmcNUb_GBE
  • 40 k za takovou šhiit
  • Tento typ článků mi na tomhle serveru vyloženě vadí. Základem je informace, která se dá shrnout do jedné věty a zbytek je okecávání bez jakékoli přidané hodnoty. Navrhuji před publikací tohoto typu článků uplatňovat rčení "dvakrát měř, jednou řez".
  • VortexCZ
    Jak už jsem psal na fb... Do heren by se to hodilo, ale jako produkt pro "normální lidi" je to setsakra drahá sranda. Něco jako čokoládové vajíčko s hračkou. Rozbalit, sežrat čokoládu pohrát si s figurkou, či hračkou, která dělá cvak cvak, nebo bzzz bzzz a pak odložit do vitríny. Pravda, oculus vyjde dráž, ale tím spíš si ho nikdo nekoupí.
    • Rejsek
      Hlavne pokud to bude jen na hry a specialni 3d projekce typu horska draha, tak to myslim zadne vydelecne terno nebude. Ja jako bezny clovek, pro ktereho nejsou hry zas natolik dulezite, aby si kvuli nim kupoval pixlu za 40 tycek, bych radeji uvital neco jako "imax 3d kino na doma". Cilit to hlavne na hry podle me neni dobry napad, ale treba se pletu a lidi na to skoci jak vrana na spek.
    • Mart9
      Ty jo, přesně to jsem dělal s kinder vejcema :D
  • Za 40k tak možná v USA. U nás to bude tak 60k vzhledem ke slabé koruně.
    • dira
      pobavilo :) prosím, až pojedete na dovolenou, nechte u mne vyměnit peníze :) Na vás se dá nejspíš hodně vydělat :D
  • Rejsek
    Uz na tom nekdo nekde prezentoval filmy treba ve 3d, nebo je to fakt jen na ty po*ebane hry?
  • Cucham neuspech. Dnes musi byt zabava levna. Herni prumysl je orientovan na masy. A jeste by me zajimala zivotnost takoveho zarizeni.
  • Hnisavec
    1000 eurové PC....tak to je 99.9% PC master race mimo hru, stačí kuknúť steam survey na tie ich "PC mašiny" *15* *1*
    • Ano přesně, tak, stačí se tam kouknout, abys věděl, že meleš somároviny *3* na prvním místě v gpu nepřekvapivě notebook, na druhém karta za 250 euro na třetím za 180 a na čtvrtém za 370 euro a to jsme jenom u grafik, sám tu pořád machruješ co máš za kompa ale s tvými komplexy tuším že máš tu grafiku na prvním místě, čili Intel 4000 *7*
    • To tam su upotene notebooky konzolistov co kazia statistiky ;-)
    • Slušný komplex
  • Nedá se to někde volně vyzkoušet? Ne že bych si to nejde bože chtěl koupit ale zkusit se má všechno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit