Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsme udělali kdysi hru na iOS.

    https://itunes.apple.com/gb/app/doodle-dorks-hd/id444050349?mt=8

    Škoda, že už neřešíme správnou funkčnost v iOS7 (občas nejde pustit) a iOS 8 (zatím nejde ani na jedné betě).
    Dělat takové věci "bokem" k normálnímu zaměstnání je časově dost náročné.
    • VaZqeZ_EU
      ..pěkné *5*
  • Vizuálně se mi to libí hodně, ale upřímně - trailer na mě působí, jako že je hra natolik těžká, že ji ani autoři nejsou schopni někam dál dohrát a ten slogan to ještě umocňuje. Je dobrým zvykem v traileru ukázat apoň krátký úsek, kdy hraní někomu jde a hra pěkně odsýpá.
  • Koho tak tohle muze bavit ?
  • Indie vývojářům fandím. Na začátku není nikdo odborník. Tato hra se moc nepodařila, kluci mají co zlepšovat, ale palec nahoru za snahu.
  • Pánové, kritizovat umí každý. Nebráníme se kritice, ale prosím kritizujte konstruktivně a podílejte se svými postřehy na lepším vývoji. Napište nám soukromou zprávu, nebo se podívejte na: https://www.facebook.com/HardBeetSofware
    • MickeyMutant
      Dokud neukážete víc než pár vteřin stejných záběrů, tak se tady asi nedá nic konstruktivně navrhovat. Zkuste nahrát nějaké delší gameplay video, pokud stojíte o smysluplnou zpětnou vazbu.
  • Já bych jim to tak nezazlíval. Uznávám, není to bůh ví co, ale aby tady rozumovali lidi, kteří si to nikdy nezkusili, tak to asi nebude taky to pravé ořechové.
  • MickeyMutant
    Pokud si chcete zahrát něco podobného na Androidu, zkuste Dark Roads, pecku s vlkodlakem na motorce. Viz recenze.
    • Jack1947
      Ano, pěkná recenze hrajte, hrajte hrajte!. *15*
  • To je smutné, že když je něco někde zajímavé tak o tom nenapíšete ani Ň, ale vyjde nějaká totální chujovina (kterou dělali kamarádi kamarádů z Tiscali) a šup to tu máme. Trapárna
  • VaZqeZ_EU
    Sice hrozně fandím českým hrám a i když zahrnu to, že se jedná o iOS hru, ..... tak tohle vypadá otřesně *9*
  • No jo, tak android je takový čokoládový, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit