Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si dreadlocks celkem nadelali do bot, jeste v sobotu meli na steamu 4z5 hvezd, ted uz jsou na 3z5

    a to jenom kvuli tomu ukladacimu bugu, protoze ja osobne bych tomu tech 8/10 dal, ale chapu, ze nekdo v rozcileni je tam setre

    dostal jsem presne to, co jsem cekal, je to prijemny softcore rpg *5*

    absolutni spokojenost s vizualem a hudbou
  • super, zrejme jsem dohral, od jisty chvile me kazdej save vraci zpatky do stejny lokace, predtim nez jsem ji vyresil, 2 hodiny pokusu/hrani k hovnu kvuli dalsimu bugu, tentokrat brutalnimu

    zapisovat ulozeny hry do registru misto do souboru, to jim poradil proboha kdo?
  • vyborne, a ted se mi kvuli tomu rozjebali dva questy (ze jsem si to save-nul odchodem a prichodem do lokace, to asi nikoho nenapadlo)
    • rozjebal-y
  • system ukladani je uplne napitchu, uprimne nenavidim, kdyz musim opakovat rozhovory a to me v dexu bude mucit az do aleluja... *6*
  • Tak po asi první půl hodině hraní musím říct, že mě to baví. Co mě však nebaví, je dabing hlavní hrdinky, hlavně ty otřesné pazvuky, které dělá při výskoku.
  • Inu, Dex se mi celkem zamlouvá, ale nevíte někdo, jestli je v plánu i krabicovka? Ne, že bych měl něco proti digitální distribuci, ale krabice je krabice.
  • Mart9
    Pokud na to bude slevička dřív, než vyjde Vávrův skvost, koupím si to. Pak už žádná další hra nemá šanci.
    • mas slevu 10% ted, to je nahodicka co ? :) takze sup sup, nebo nemas 500 stovek ? ;)
      • Mart9
        Za stejnou cenu jsem koupil dohromady Far Cry 3, Black Flag, Hitmana, první epizodu Life is Strange, Deus Ex a Just Cause 1 a 2. Nejsem blázen, abych takovou částku dal za Dex *1*

        Počkám si, až bude do 5€
    • Já od českých tvůrců čekám na Novus Inceptio které by mělo příjít v Early Access někdy na podzim a jelikož jsem fanoušek sandboxu Life is Feudal tak se na tohle opravdu moc těším. A navíc čeština bude :D
      • Mart9
        Novus Inceptio taky vyhlížím, ale EA mě nezajímá a vzhledem k tomu, že to dělá ten jeden borec, co byl v tea clubu, tak to čekám ještě za 2-3 roky, ukousl si velké sousto.
  • lol co na tom delali 2 roky? vzdyt to vypada jak hroznej odpad, takhle vypadaly hry pred 20 lety
  • Mart9
    Důkaz, že i pixel art se dá udělat hezky.
    • Je sranda když se někdo ohání odbornejma termitama, jejichž význam je mu naprosto cizí, i když se u toho tváří jako hroznej suterén. A to mu navíc třeba i nesvítí heligónka.
      • Mart9
        Dokud bude přímo na games.cz napsáno, že je to pixel art, budu psát, že je to pixel art. Redaktor, který si tím vydělává, tomu podle mě rozumí víc než nějaký čtenář.
        • Amen !
    • Dex není pixelart.
      • Mart9
        Tenhle příspěvek dokazuje, že je to hodně povedený pixelart
        • znovu, dex není pixel art, co je na tom těžké pochopit?
          • Mart9
            Věřím, že redaktoři na games jsou větší odborníci než ty
      • a to je jenom dobře!
  • Česká hra bez češtiny ?
    • To je jedině dobře! Třeba si češi pomalu uvědomí pár věcí.
      • Třeba to, že globalizace je tak nějak na houno ? To si opravdu přeješ zaniknutí jazyka českého ?
        • Ne, nepřeju. Přeju si, aby Češi pochopili, že se ta čeština neudělá sama a cizinci mi ji nezaplatí. Až si hry bude kupovat tolik Čechů, aby to zaplatilo aspoň překladatele, tak se hry v češtině budou dělat rovnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit