Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A máme vybráno. Týpkovi, kterej tam nasypal na jeden zátah víc jak třetinu rozpočtu, palec nahoru!
  • Vypadá to fakt skvěle, určitě vám tam něco přihodím. Domácí hry jsou stejně nejlepší a vždy si je ráda zahraju *3*
  • Drzim palce vypada to skvele.
  • tak jsem jim prihodil 12 liber - pokud bude ten soundtrack celej takhle super tak se ta hra ani nemusi povest a stejne budu spokojenej... :)
  • Tohle jsou ti chytráci co všude tlačí jak jsou originální a pak přijdou se hrou, která kopíruje Deus Ex ve všech směrech včetně názvu - hahahhahhhhha

    Další crap na který doufám, že se nevybere, protože to by byla akorát tak škoda peněz. *16*
    • Tak pokud něco víš o kyberpunku, tak víš, že to není vykrádání Deus Exu, ale obecné použití kyberpunku. To že Deus Ex z kyberpunku ve všech třech dílu použil skoro vše z něho pak dělá to, co ty si myslíš. :)
      Btw. mám dojem že jsem někde četla, asi půl roku zpět že Dex je název odvozený od nějaké drogy *3*
      • Kallessin183
        Vím, znám několik her, a to jak počítačových, tak deskových a pár knížek a filmů na dané téma. Dalo by se pak říci, že se všechny vykrádají navzájem *4* Kyberpunk je prostě dost specifický žánr a cokoliv z něj čerpá se pak zákonitě musí podobat dalším věcem se stejným zaměření..

        To s tím vykrádáním byl vtip.
        • Myslela jsem to spíš na Fantoma *2*
          • Kallessin183
            áha sry , nevšimnul jsem si...
    • Kallessin183
      To je zvláštní, já znám hru, kterou vykradl deus ex a tu hru vykradla kniha. On se Cyberpunk vykrádá tak nějak furt. To dost specifický zaměření předurčuje, že se budou hry, knihy atd s tímhle zaměřeím vykrádat.
  • Zatím to vypadá jako pěkný shit, což od téhle bandy tupých ovcí se nedalo ani nic jiného očekávat.
    • Z čeho tak usuzuješ? *11* Mě se třeba Rune Legend opravdu líbilo a hraju to do teď. *5*
  • Držíme palce a přidáváme se k backers :-)
  • Vyzera to super, tiez drzim palce, ten kaberpriestor je bomba napad ak sa podari pose.... sa :)
  • Steam Greenlight!
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=194346841
  • Jako atmosfera apod. je pekna, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze mi ten nazev trochu pripomina Deus Ex. Wait...
    • Možná proto, že hra opravdu byla inspirovaná Deus Ex a ten název z toho taky vychází.
    • maros.goc
      len názov? :DDD
      • "Wait..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit