Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podporuje ta hra gamepad a klavesnici s mysi? Jestli ne, tak je to zbytecny pocin a nestoji ani za stazeni. A doufam, ze nepouziva standardni mobilni vydiraci rezim: zaplat, abys mohl chvilicku hrat.
  • Unkilled je naše první hra, která má i českou podporu :)
  • Hra je velice zdařilá, ale bohužel je to opravdu jen kopie DT. Snad jediný plus je, že je tu výraznější příběh a pak co se velice oceňuji že hra je zdarma a také se dá v klidu zdarma hrát aniž by vás nutila investovat.
  • Sithard
    Ne diky.. kdysi jsem si koupil shadowgun a uz rok maj v popisu hry ze hra nejde na galaxy s4 a vubec nic s tim nedelaj.. fakt supr koupe kdyz jsem to mohl hrat jen par tydnu..
  • samurai II a shadowgun byl super...ale tyhle free to play zombie hry me moc neberou :(
  • Uz se naucilo tohle studio delat jejich hry v Cestine? Jejich support mne odpovedel , ze to neumi(starsi titul). :) *3*
    • Jo, čeština ve hře je. ;-)
    • Už se naučili češi, že svět se netočí kolem nich a překládá se do důležitějších jazyků? Asi ne, že?
      • Podle Souhlásí / Nesouhlasí se to bohužel nenaučili, vnitřně ví jak jsou malí, tak se to snaží kompenzovat, ubohost...
  • No nevim, predchozi hra byla docela nuda a 100 milionu stahnuti ma taky aplikace na pocasi... (proste stahnuti nic neznamenaji).

    Ja se to realne hra na tablete/telefonu?
  • Pozvete te je taky do tea clubu, prosim
  • Jack1947
    Tyhle týpci nevydali jen Dead trigger ( na kterém sem se nahrál snad 100 vky hodin) ale i hru se samurajem, ještě něco... a ted tohle hmm... zase další zombíkárna mohli by tam dát i nějaký ten příběh. Přeci jenom když to bude ta samá kopie DT2 /1 tak už to bude trochu otravné... nicméně čsské studio takhle prorazilo na mobilu no to se jen tak nestává když na pc a konzole (tam snad české hry ani nejsou) se vykáleli už dávno a mluvím o AAA velké scéně všecko je to bud indie nebo není vůbec.Což je škoda no. *12* *7*
    • Děkuji za zasvěcení, jsem rád, že se zde na diskuzích vyskytují pravidelně osoby, které se tak dobře vyznají v herním průmyslu. Praise the Jack. Amen.
    • Raziel_cz
      Eh, Bohemia Interactive, Warhorse, Centauri Production...? A na mobilech máme taky další silné značky.
      • Jack1947
        Jo, toho je fůra ale totu řešit jsem ani nechtěl.. .
  • Uncharted, Unkilled, Unreal... trochu Unavující, ne?! *1* Chápete? Heh. Ne? Ok.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit