Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nakonec všechny tyto projekty jsou jen jedna nafouknutá bublina, která snad po času splaskne.

    Tohle je na rozdíl od Goat Simulatoru trochu sofistikovanější, ale bojím se, že za chvíli bude Steam plný tohohle a většinou právě nepůjde zrovna o nejoriginálnější hry.

    Lidé jsou schopni koupit všechno. Pokud mi nevěříte, můžete se podívat třeba na toto: http://darek.heureka.cz/nic/

    Není to sice hra, ale jako příklad poslouží dobře.
    • Zrovna to, co jsi posílal je docela vtipné a klidně bych to někomu koupil.
      • Ano, ale to si přece můžeš vyrobit doma.
        • To ale bude nikoli vtipné, spíše trapné nic...
        • Neřešit, však na každého dojde *4*
  • Khanemis
    Sice se to na první pohled opravdu tváří jako další vtípek ve stylu zmiňovaného rock simulatoru a podobných, ale když to vidím v praxi v tom videu, tak se zdá, že má hra spíš blíže k Octodad. Což je rozhodně fajn, tenhle koncept má ještě svůj potenciál.
  • Porad lepsi nez asasin.
  • Nahodou to vypada docela vtipne... rozhodne vtipneji nez Goat simulator.
  • Aleši to jako fakt?
  • DLC budou mimojiné i housky a speciální edice bude obsahovat i několik typů francouzské bagety.

    Díky moc za kickstártr za ty mladé nadané a slibně vyhlížejicí vyvojáře za všechny ty lidi co tak vehementně sponzorují. *14* <<333 . *7* Nemohl jjsem se dočkat nezávislosti v tvoření pc her a hle už dnes i lojza z pekárny má šanci. Mám vás rád. *12* *5*

    Velký Houdini bude žít navždy v našich srdcí a jednou udělá comeback. *4* *4*
  • a co topinky za 2500$ ? nebudou ? pff amateri. *10*
    • Další pečivovitá otázka
  • Nechci hrát nedopečenou verzi takto skvěle vypadající hry. Radši počkám na full a pak se mi akorát utvrdí to, že je to lepší než většina dnešní herní AAA produkce.
  • za toto su ochotní ludia platit ? wtf?
  • yenda1
    Pokud chleba bude namazán s čímsi dostatečně lepkavým máme Katamari Damacy!
    • solomon.short
      Vekamari Damacy *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit