Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekdy se bez cheatu nedostanes dal ve hre, protoze betatesteri se obcas flakaj :)
    • Viz Far Cry 1 .. dostal jsem se nakonec jak už se leze k tý sopce .. najednou jsem zjistil že mám málo munice a zpět se už pro munici vrátit nešlo. To jsem měl zahodit hodiny hraní kvůli tomu že nebylo jak dál postoupit ? Blobst, nahodil jsem si munici cheatem a mohl jsem hru dohrát.
  • Amylee.Anderson
    Nechápu lidi, co tak štvou cheaty. Akorát tu potřebujete ukazovat, jak velký jste frajeři, že jste vživotě nepoužili cheaty. Někomu to třeba nejde, tak si tam dá cheat, no a? Lepší, než nad jednou misí sedět celej večer a být naštvaný, že to nejde.
  • fallout
    Cheateři jsou u mě největší lampy... *2*
    • Asi príliš nerozlišuješ medzi SP a MP cheatmi všakže... *5*
      • fallout
        správně vůbec... pokud jde o mě nemuseli by cheaty vůbec existovat, nechápu k čemu to je dobré... hraní s cheaty pro mě ztrácí smysl... *3*
        • K čemu jsou cheaty dobré? Tak například pro testery, kteří potřebují hru projít rychle i 4x. Pokud není jejich úkolem testování obtížnosti a podobně. ;)
  • Nechapem, preco vam vadia cheaty? Niekto prejde hru bez nich a potom sa rozhodne ze si hru trochu osladi, ked ju prejde znova s cheatmi a popri tom sa bude zabavat roznymi blbostami, ktore mu tie cheaty umoznia. Napr. ked som presiel Half-Life 2 tak som si pri druhom prechadzani hry zapol cheaty dal si gravity gun a nahanal som sa po meste Coop jednotkami len tak 4fun.
    • Este by som chcel podotknut, ze pokial sa nejedna o multi palyerove cheaty, tak je to uplne normalna vec a je to absolutne v poriadku, ked ich niekto pouziva. Kto ich nechce pouzivat a su mu proti srsti, tak ich nebude pouzivat a na druhej strane, ked sa niekto zasekne v nejakom useku hry a dlhsie si nevie rady, tak si moze ten usek, na ktorom straca nervy uz par hodin lahko ulahcit.
      • Přesně moje řeč ... když nejde o MP cheaty vůbec mi nevadí že zde abc propagují. Sám jsem si po dohrání Vietcongu ještě dříve sehnal cheaty a hrál jsem pak třeba celou hru jen s dragunovem už od začátku a tak to bylo se spousty hrama. Na tom nevidím nic špatného. Naopak, když už se bavím o FPS hrách tak dnes se mi nelíbí že si člověk nemůže na začátku mise vybrat zbraň kterou ponese. Je to bída pokaždé začínat misy se zbraní která je do mise naskriptovaná i proti tomu jakou zbraň si seberu při průběhu děje.
  • SUPER ! *1*
  • No myslel jsem ze jste seriozni stranky ale jak tu cim dal casteji vidim propagaci cheatu na abc tak se mi dela zle...
  • Proč do pr..dele se tu zveřejňují cheaty? *10*
    • Aby ses měl čemu divit.
    • Vadí ti to, že někdo hru dohraje s cheaty? ;)
      • mně vadí že to používají v MP a kazí tím ostatním hru *12*
        • Ale v MP sa nedaju pouzivat cheaty ako v SP...pokial niesu serverovo povolene. Take cheaty ani na abc nenajdes. Vacsinou ide o modifikovane subory importovane do hry a to uz ani nieje cheat ale MP hack.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit