Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite nekdo jak mam prejit pres ty dvere co se u nich ma zmacknout to C aby se spomalili v 1.kapitole děkuji
  • nevite nekdo jak mam prejit pres ty dvere co se u nich ma zmacknout to C aby se spomalili v 1.kapitole dik
  • Daniell605
    Tve cheaty na dead space 2... dal bych facku tomu kdo je použije =)
    • Hanzales
      No, je tam pouze uvedeno, jak ziskat vypelseny cutter (savy z jednicky) a co se odemyka pri postupu multiplayerem ;o) Oboji dost motivuje ke (znovu)hrani, tedy o cheaty ani nejde. Sam jsem cheat pouzil naposledy nekdy u Doom1 (iddqd,idkfa,idspispopd) to se ani neda zapomenout :D
      Pouzit ale cheaty na DeadSpace by bylo fakt ultranapalici. Ta hra, obvzlaste pri tezsi obtiznosti, na tom nedostatku munice a zdravi doslova stavi. Sam jsem zvedavej, jak se potreti poperu s tou nejtezsi. Nevite nekdo, jestli ty tri savy na hru jdou prepisovat? Nebo to bude muset clovek dohrat na jeden zatah, se trema pauzama? :)
  • Ja chci cestinu ne nejaky blby cheaty. Dela na tom nekdo ???
    • Pete.palis
      zkus cestiny.idnes :)
  • Čestina pro DS2 by byla teda určitě praktičtější než nějaké cheaty, které celou tuhle hru akorát zkazí. A ano, je rok 2011, a já neumím pořádně anglicky. Hold systém výuky v našich školách je pěkně na pi*u. Doufám, že na tom někdo dělá. Přístup EA mě dost zamrzel vzhledem k jedničce, kde byla perfektní lokalizace.
    • Zhadzuj to ze nevies anglicky na skolu :D. Podla mna cestina viac pokazy hru ako cheaty (Troll me and thumbs down).
      • Nechapu tvoji drzost, lizt na ceskej server a pomlouvat cestinu.
      • Čeština je pro čechy, ty si hraj v jakym jazyce chceš...
        • Kolac_svk
          To je sice pravda ale zvysok sveta vie ze medzi svetove jazyky nepatri :+P
      • Promin, ale učení se jazyka tím, že ti do hlavy nacpou kvanta definic, je pěkná hovadina. Jsou země, kde cizí jazyku učí stejným stylem jako mateřštinu (např. tuším ve Finsku). Dokážu si to ve hrách překládat, nebo spíše tomu porozumět, ale k této hře se překlad fakt hodí. Když hraju hru jako je CoD, tak je mi čeština k hovnu, ale tohle má kvalitní příběh a dost to podpoří atmosféru. A podle čeho usuzuješ, že čeština kazí hru? Je úplně jedno, jestli tam budou titulky a interface v češtine nebo v angličtině ne? Po dabingu tady nikdo nedychtí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit