Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOW tak tohle jsem od SEGY nečekal ... oni vyšli vstříc uživatelům .. sice jen maličkatý krůček ale i tak tleskám ... *5* tak jen by ta hra za něco stála ... od Rome 2 jsem v ně přestal mít víru ... ale moc rád bych se nechal přesvědčit dobrou hrou že se polepšily ...
  • TheGGG
    Děkuji tomu ment*lkovi co tady rozdává pluska a mínuska po stovkách a nějak zoufale doufá, že tím někoho naštve nebo ovlivní... díky, mínuska mě dodávají sílu a živí mé temné rituály... jen tak dál, víc obětujte svému bohu...
    • Chyba... Kdyby jsi držel jazyk za zuby, tak teprve tehdy by to byla výhra. Takhle tomu psychopatovi akorát zvedneš sebevědomí. A mimochodem, řekl bych, že na to má nějaký prográmek. *4*
      • TheGGG
        mě mínuska nevadí... ať mě jich dá třeba 1 000 000...
      • Veskoslav
        Nemá na to program. Stačí mít jednoduchý program na změnu IP adresy, co ji bude co 10 sekund měnit. On to ručně naklikává, víc jeho inteligence nezvládne.
  • TheGGG
    vypadá to naprosto luxusně, jen co se přidá blood mod, bude to masakr... zdejší děcka co znaj tak akorát blizzard a jeho h*vna nemají o kvalitní fantasy a propracovaným lore ani páru... rozhodně kupuju a těším se jak si zapařím... Warhammer FTW...
    • Opakujes se, staci to napsat jednou
      • TheGGG
        ano maxíku... proč mi rovnou nedáš -68 mínusek, jak to děláš v jednom kuse každému s kým nesouhlasíš...
  • jamar28
    Já si nemůžu pomoct, ale působí to na mě hrozně dětinsky. Boubelatá trpasličí děla, architektura jak od Disneyho a ještě ty vrtulníčky. Jen čekám, odkud na mě vyskočí Shrek. Ale některé příšerky se povedly, to zase jo. Ale jako celek to na mě nepůsobí vůbec dobře. Škoda, že se pustily do fantasy, když mohly ještě vyčerpat skutečnou historii.
    • TheGGG
      děla vypadají naprosto normálně, co s tím máš za problém ementále?
    • Trpaslíci co se týče vzhledu mě docela učinili smutným. Více se mě libí v Lord of the rings, ale pokud to takhle má být, pak je to dobře.
    • Magister_Peditum
      Historické díly ještě určitě přijdou na řadu. Jinak stylizaci bych Warhammeru nevyčítal.
      • Krescz
        s reálnou historií bych moc nepočítal...Warhammer má být trilogie
        • Magister_Peditum
          A ta trilogie má vyjít hned za sebou? Asi je blbost, aby vydali Warhammer 1 a za dva roky hned vydali Warhammer 2. I když, co to povídám, takto to patlá už Ubisoft! *15*
        • Další díl na 90% bude historický :).
          • jamar28
            A nenaznačilo se už něco o epoše, kterou zpracují?
            • Bohužel ne dle mého to bude Med 3 má největší ohlas, navíc na warhammeru dělá jiné studio.
    • generalx
      Spíš ty jses teď vyjádřil jak děcko neznalé Warhammeru..
      • jamar28
        Vůbec Warhammer neznám. Pokud to prostě respektuje Warhammer, tak má holt dětinský vzhled Warhammer. Chápu to, ale nelíbí se mi to a je to jeden z důvodů, proč si to nekoupím a budu doufat, že příště už to bude lepší.
        • Paulcz
          On to svět ani moc není, v podstatě vykradli co se dalo ze všech žánrů a nějak to spatlali dohromady.
          • TheGGG
            věci vykradl akorát blizzard ty ementále... ve waru je mnoho věcí originál, jako i např. zelení orci...
  • Děkuju redakci, už jsem se začínal bát, že tento týden bude bez článku o TW:warhammer.
    • generalx
      Tak si otevři web on hledá jeho a počti si..tady tě nikdo nenutí trávit čas...
  • Já se naopak bojí optimalizace, opravdu váhám si to koupit tak to brzo, protože nerad bych dopadl jako s ROME II... To jsem málem spáchal rituální sebevraždu u té hry v prvních měsících...
  • Tyden je malo
  • Přijde mi to nebo ta AI byla úplně tupá?
  • Porad je to content, kterej je HOTOV v den vydani, ten content nekdo vzal, vykrojil a rekl ze ho dostanou jen ti a ti co udelaji to a to.

    Porad mi to je proti srti.
  • Krescz
    tohle vážně nikdo nečekal *7* ....stejně si ty válečníky chaosu koupím za rok na steamu jako DLC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit