Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kruci...mám to hrát v Japonštině, Polštině, nebo Angličtině?
  • Let me guess. Umre pri vykonavani potreby...
  • Osobne nemám nič proti tomu chlapíkovi, a ani nepozerám Game of Thrones ale podla mna tam mohli kludne angažovať niekoho lepšieho podla mňa
    • Vidlec
      Jediný lepší mě napadá zesnulý pan Moravec. To byl hlas.
      • A pan Hanicinec nic? Moc toho evidentne neznas.
    • wenceslaus
      Koho? Lepšího v jakém smyslu?
    • Cože?! Já zvažuju hraní v angličtině jen kvůli tomuto týpkovi. Jinak bych jel v polštině jako obvykle.
  • No jo, pan herec. Z Charlese Dance na mě šel strach už v 80. letech z filmu Golden child s Eddiem Murphym, kde Dance hrál Belzebuba a co si pamatuju, tak sem se bál spíš víc jeho jako herce než toho Belzebuba co hrál :D.

    A tradiční pro p.Konfršta - vím, že Honzo píšete velký objem článků, ale fakt si to po sobě občas přečtěte. "Hlas mu nepropůjčil Charles Dance" - tak propůjčil nebo nakonec nepropůjčil? :D
  • Vidlec
    Ten člověk snad musí být takový i v reálu. To snad není možné.

    Už ho vidím jak sedí doma v obýváku při svíčkách a tím jeho ledovým, temným hlasem se ptá manželky jestli už udělala večeři.
    • vlastik.plaminek
      https://www.youtube.com/watch?v=TbwroS0YP54
  • JezboX
    Vetinari, Lanister, Emhyr. Sakra tohle je člověk kterýho by se lidi měli bát *1*
    • Zrovna na Vetinariho mi nesedl. Vizualu, jez je naznacen v knihach, mnohem vice korespondoval Jeremy Irons. Ale herec je to charismaticky o tom zadna.
  • Ještě obsadit hlas Marka Stronga a spokojenost na maximum :)
  • Morraw
    Novinky o hře už dávno nesleduji a tohle je příjemným překvapením (i to, že tam vůbec bude Císař, je pro mě menší spoiler). Nikoho lepšího vybrat nemohli. Ale na video nekouknu, chci ho slyšet až ve hře :)
  • h0p3
    Nevim jak to ten chlap dělá, ale když mluví ať je to o čemkoliv, mně běhá mráz po zádech.
  • Doufám,že polština bude mít stejně dobrého dabéra.
    • V tomto poľskom traileri ho môžes počuť
      https://www.youtube.com/watch?v=CCZf91OpotU
      • Z toho traileru v polštině mám husí kůži, ale v ENG to nic nedělá *6* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit