Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta kamera v tom traileru, to měl být umělecký prvek? Tohle sesmolili ve spectatoru za 5min
  • A co český čtvrtě?
    Když to má být věrné Chicago, tak si ho bez nich nedovedu představit *3*
  • Přesně jde především o hratelnost, když tě něco baví tak není co řešit a tohle jako zábava vypadá.Jako promiň taková variabilita co se týče ID občanů to tu ještě nebylo, nabízí se ti docela velký hřistě na vyblbnutí.Takže na závěr chci říct shut up & watch
  • jo, tak ten antialiasing je vidět i přes video
  • Já jsem zvědavej, jak tohle celý dopadne... Slibů bylo víc než od DNF.

    Jak bude velká varibialita občanů města atd... Nejlepší hláška "když překřížíš cestu špatnýmu občanovi..." omg takový lidi by snad měli bejt zavřený ne? S těma by měla policie zatočit.... Celkme paradox.
  • Poslední, čeho se u podobných her bojím je, aby to splnilo mé "požadavky na grafiku". To je totiž většinou ta poslední věc, na kterou si u AAA titulů stěžuji. Čert vem, že jsem hru z nudy nucen proběhnout za jedno odpoledne.
  • Ježiši lidi proberte se, co tu pořád melete o grafice, co byste chtěli. Grafika vypadá velmi slušně, ne všichni mají nadupané stroje na to, aby si hru mohli vůbec zahrát. Před vánoci jsem kupoval komp za 16000,- a zahraju to na high detaily a vůbec mně to neštve. Ve hraní nejde jen a jen o grafiku, ale zejména o zábavu. Pokud to bude fungovat tak jak je slibováno - no tak to je přeci pecka a jedná se o posunutí herní fantazie o trochu blíž k realitě. Vykašlete se na hodnocení grafiky a zklamání z ní, vývojáři kvůli vám nezvednou grafiku nad možnosti běžného hráče, ne všichni v práci vyděláváme statisíce na to, abychom kupovali každý tři měsíce nový komp, musíme také živit rodinu. *3* V poslední řadě ve hrách jde zejména o pobavení se, k čemu nám bude špičková grafika, když pak hra bude stá za starou bačkoru.
    • "K čemu nám bude špičková grafika, když pak hra bude stát za starou bačkoru."

      Mluvíš o hrách od Cryteku?
  • No jak typické, zase tu máme ty co to odsuzují ani to nevyšlo a ty co to vyzdvihují do nebes. Upřímně se dost těším až to výjde, podle mě ten koncept celého hackování má dost dobrý potenciál. Myslím že to teď všichni odsuzují (tak jako black flag) a pak si to všichni stejně koupí. A i když teď všude čtu jak to není next gen a že to nevypadá ty záběry, tak polovina s tech lidí až to zapne na max dostane jen modrou smrt, opět si vzpomeňme na black flag (ano vím že je to jiný engine). Za mě koncept, teorie a nápad za jedna, na hodnocení provedení enginu atd si mile rád počkám na vydání, jen pro zajímavost na youtube je kvalita toho videa o 100% lepší než tady..... Ať už je květen kruci....
  • No od prvnich in game zaberu se grafika pomerne dost zmenila a to rozhodne k horsimu. Neprijde mi, ze by to vypadalo lip nez gta. Na zbytek bych s hodnocenim pockal az to vyjde. Predem to odsuzovat je nejspis nesmysl
  • Olorin
    Tohle bude totální propadák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit