Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych rád taky Croc,na tohle sem zvědavej,možná pořídím.
  • Jack1947
    Další postavička kterou odvál čas a je to celkem škoda ( PS2 hry ani moc nepočítám stáli za prd co vím).
    • WhySoSad
      WTF?

      Devil May Cry, God Hand, God of War 1 a 2, Okami, Siren 1 a 2, Kingdom Hearts 2, Ico, Shadow of the Colosus, Metal Gear Solid 3, Katamari Damacy, Okami...
      • Lukyz
        Tentokrát se musím Jacka zastat, jelikož nejspíš myslel Spyro hry na PS2, které opravdu stály za starou bačkoru *13*
        • Jack1947
          No áno, když se kouknem na google tam to taky nějak skončilo. Lituju těch co neznají krásné PSX verze *4*
  • YES!!!! Moje nejoblíbenější postava na PS. *14* *14*
  • Ach jo... Pokud jsee o kompletní předělávku tak se jedná o... REMAKE a né jak je uvedeno v nadpisu REMASTER. Takže pokud to bude REMAKE jako Crash tak to bude super, nějak si ani nedokážu moc představit funkčnost PS1 hry v REMASTERU. Herní web kluci a přitom je to tak jednoduché.
  • WhySoSad
    Bomba, uvidíme jak se jim zadaří předělat dabing. Teď už jen předělat Crash Team Racing a jsem naprosto spokojenej *1*
    • Za mě ještě Crash Bash a budu taky absolutně spokojený :)
      • Jack1947
        Supr sranda na psx s bratrancem a sestřenicí to byla bžunda ( ostatně i solo to bylo dobré). Málem jsem to i dohrál ! Hlavně ta akce na ledu a vyrážení z něj *14* *5*
  • Lukyz
    Těším se, až vydají Crashe na ostatní platformy a na Spyra si taky velice rád počkám *14*
    • Hele, hrál jsem to u bráchy a není to ani z daleka tak dobrý jako originál. Ovládání mi přijde, že má delay... Ta hratelnost, která je to hlavní, tam už prostě není. Vtipný je, že jsem nevěděl že to vyjde a shodou okolností jsem to měl rozehraný na PS one (jo, mám ho) a pak jsem to hrál i u bráchy (remaster) a bylo to sice krásný, ale neovladatelný...

      Není to můj výmysl, to je prostě fakt...
      • Myslel jsem Crashe B.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit