Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Pry je to jedno z nejlepsich RPG na trhu :> Ja se zatim dostal jen k hearts of iron ale postupem casu urcite dojce i na toto!
    • species
      Hele sorry ale CK je technicky RPG
      • No tak to není ani technicky ani teoreticky ani prakticky.
        RPG žánr se vyznačuje tím že máš hrdinu kterýmu se vylepšují chopnosti/mana/nanoboti.
        To že v CK2 je vzdáleně podobná věc (výchova dítěte, náhodný eventy který ti zvýší manu) případně to má RPG podobné prvky ale neznamená že se hra řadí mezi RPG.
        • jamar28
          "máš hrdinu kterýmu se vylepšují chopnosti" - To přesně tam je. Některé dostaneš náhodou, jiné si můžeš vylepšit pomocí eventů a další můžeš přímo cíleně trénovat. Hraješ vždy jen za jednu osobu, nikoliv za stát.
        • Fraizer_cz
          no, ale vždyť hraješ vždycky za charakter, panovníka, kterýho si můžeš vylepšit a který se ti vlivem ostatních jevů zlepšuje či zhoršuje :D takže to je takový mix rpg a strategie
    • Tak RPG to určitě není. Grand strategie jo.
      Já pokračuju s megakampaní od CK2 do EU4 do Vic2 a pak teda HoI4.
      • Ano, také neustále po monitoru válím CK2, Vic2 a HoI4, ale na tu zatracenou EUIV pořád nemůžu najít recept a zůstávám u EU3, která mne baví více, než její špičkový nástupce. Jsem asi herní konzerva....
  • Toto DLCčko mne zajímá, je to vlastně další nová hra a určitě bude zajímavé postupovat na západ, až k Byzanci. Ten shromažďovací bod je snad vymodlený a musím říci, že jsem za něj rád, jediný co mi kalí zrak je ta cena, patnáct éček je dost a s každým DLC stoupá. Tahle hra už mne od vydání základu stála pěknej balík, ale nelituji....
    • jamar28
      Mě teda dost zklamalo, že tam vlastně Čína jako území nebude a k rozšíření mapy vůbec nedojde.
      • No, Já to také tak pochopil, že tam samotná Čína nebude. Proto jsem jako prvním uvažoval o útoku na západ, škoda docela by mně zajímala tažení do Indočíny a na sever do Sibiře. Tak snad příště.....
      • Po Rajas of India si nedokážu představit další mapu a zpomalení hry. I když 2.6 patch pomohl tak pořád je to v pozdějších fázích hry pomalejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit