Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikde som sa nedocital rozdiel oproti XL2011, kupil som si XL2012 tento vikend - bolo na steame len za 15eur, no nekup to... ale nevidim ziaden rozdiel. Niekto tu pise o 280 budovach... akoze 280 roznych budov pre resident, commercial atd. asi teda nie tie co mozem stavat, lebo vidim ze ich pribudlo len zopar... hmm... tak snad vylepsili aspon HW naroky... btw. mne stare XL2011 islo v poho aj ked som mal cez 500K obyvatelov sice nie plynulo ale islo.
  • Miluju články, kde je v upoutávce něco označováno za "ráj" čehokoliv a zbytek článku to pak vyvrací. Blesk byl některým zjevně dobrým učitelem.
  • Jak je to s HW naroky ? Uz to zvlada podporu vice jader a dokaze vyuzit vic nez 1 GB pameti ? Mam koupene origo CXL2011, gameplay jako takovy je zabavny, ale dost me nasralo, ze to trpi na neschopnosti a neochote tvurcu vyresit tyto zakladni HW problemy, na ktere si podle toho co sem cetl komunita stezuje uz delsi dobu. Na me sestave (C2D E6600, 6 GB RAM, GTX285, Win7x64) je to od 50k lidi temer nehratelne. Zjistil jsem ze pomuze restart hry, pak to chvilku bezi dobre nez si hra vezme cely 1 GB pameti - jakmile dosahne 1 GB tak si vic nevezme a zacne se silene sekat. Cili by me zajimalo jestli je toto uz vyresene a beha to konecne jak ma, protoze jinak jim na to z vysoka kaslu. Uz takto u me maji velike minus, za to ze misto aby se soustredili na opravny patch pro 2011, ktery by tyto problemy vyresil tak delaji "novou" hru aby mohli z lidi vytahnout dalsi prachy.
    • Viz můj příspěvek níž(a odpověď na něj). Tenhle problém trvá už od Cities XL, ví se o tom, na fórech se na to nadává, tvůrci o tom tedy jistě taky vědí a co? Hážou na to zvysoka hnědáka.
  • Walldstein
    Koukám, že další rok který zůstanu u starého dobrého SimCity 4...Protože tohle na mě působí stejně jako Tropico 4 vs. Tropico 3. Pár novinek a k nim spousta blbostí co hru jen komplikují...
  • Hra postrada motivaci stavet dal, kdyz sem mnel mega mesto tak mi zacali chybet takove ty veci jako lokalni pozar, pohromy jako zaplavy, Godzilla, UFO a podobne veci ktere sme nasli v serii SimCity. Tady proste jen stavite do zblbnuti bez nejake hlubsi myslenky... tim padem mne opustila motivace a hru sem uz dal nehral.
    • To mi povidej. V puvodnim Cities XL jsem rozjel asi 5 mest a fakt me to bavilo (i pres vsechny memory leaky apod.) ale po koupi Cities XL 2011 jsem proste zaplakal. Sice jsem mel pulku slevenou ze jsem mel predeslej dil ale to obrovsky zklamani ze vsechny novy baraky uz byly v beta patchi nebo co to bylo a to metro za ty prachy proste nestalo a kdyz k tomu pripoctu ze porad nesli stavet poradne dalnice a napojovat mosty... ach jo... Mno kdo hral tropico 3 a koupil si 4ku tak tusi.
      • Jaké je čtvrté Tropico? Díky.
        • smejki
          stejné jako trojka s pár novými budovami
          • Dík *3*
  • Recenzia je uplny nezmysel. Ze vraj mozete stavat len obdlzniky o 6 domoch...layout v skutocnosti moze byt lubovolny (cesty mozu byt aj sikme, zakrivene a pod.) A ze mozte stavat len postupne to, co vam hra odomkne, ked ziskate vacsi pocet obyvatelov...Nezmysel! Staci v Options zakliknut Expert mod a mate k dispozicii hned takmer vsetky budovy! Autor tuto recenziu uplne odflakol a nestacim sa divit, ze neprisiel ani na zakladne ovladanie hry.
    • Walldstein
      A kolik lidí bude hrát v Expert módu? Když pominu tebe...
      • napr. ja .. mne ide o stavbu mesta nie o nejake cakanie na odomknutie budov
  • Hmm...hlavně tady chybí informace, že se k Cities XL rozjíždí velmi nadějně moderská komunita, která z tohoto pravda trochu nedodělku už teď dělá úplně jiný zážitek, namátkou třeba Realistic Highways Mod, objevují se první custom buildings... A co teprve, až přijde ohlášený NEXL s tramvajemi, cyklostezkami, pěšími zónami apod. Podle mě Cities XL má na to převzít důstojně štafetu SC4 :)
    • Walldstein
      Možná jendou ano, ale díky moderům ne díky autorům. A věř tomu, že jednoho "krásného" dne prostě autoři vykradou mody a vydávajíce je za vlastní práci (plagiátorství) je implantují do nového dílu Cties...
      • Však vanilla SC4 taky nestálo za moc...to co z toho dneska je za fenomén, z toho udělala komunita, ne EA.
        • To je vcelku pravda.
  • Takže všechny zásadní problémy minulého dílu zůstaly - hlavně ta doprava, až když jsem postavil obrovskou síť metra, tak to jakž takž fungovalo. Akorát to zase bylo neúnosné na provoz. A trhání taky zůstalo, paráda.
    Podle recenze mi ta hra připadá na chlup stejná jako 2011.
    • Je to stejná hra, přidali jen cca 280 budov, 15 map...
      • Takze je to vlastne takovy DLC s novyma barakama a mapama? No tak slava, hlavne ze se to vysvetlilo.
        • jojo je to tak nejak, hlavne ze to poradne zoptimalizovali a i kdyz se to seka v postcard view, tak to uz aspon nepada na preteceni RAM pameti.
  • Recenzi jsem ani nečetl ale snad se nebudu opakovat. Mě předešlý díl celkem bavil (Cities XL, ne 2011), ale byly v něm dva hlavní zádrhely, které dle fór nebyly odstraněny ve 2011 a pokud správně chápu, tak ani v 2012. Zaprvé, kolem 200tis lidí se hra stávala nehratelnou na jakémkoliv stroji. Zadruhé, neúnosnost dopravních zácp, kde nepomáhala svěcená voda, natož velké kruhové objezdy, které v Cities XL fungovaly spíš jako špunt. Platí tohle i o XL 2012?
    • Ano, platí...
  • jindra.veliky
    zrovna jsem to stahl XD no moc me to nebavi strasne blbe se tam sstavi silncice a domy *7*
    • Amylee.Anderson
      Koupit takovou blbost by byla blbost. :D
    • co se do nej navazite? ja kdybych to koupil tak bych byl pekne nastvany, pokud nevydaji demo, je testovaci "stahnuti" naprosto normalni vec.. :)
      • presne s tebou souhlasim , v dnesni dobe se nevydavaji dema aby clovek nevedel jak to spatne udelali :) tzn stahnout vyzkouset a pak pripadne koupit *2*
    • Z steamu predpokladám...alebo?.... :)
    • sonk
      Jsi kkt :)
    • Tak to si fakt borec když si si to stáhl :)
      • MidnighT91
        xD zabil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit