Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Jedině první díl. To je klenot.
  • A já pamatuju Civilization I. Bylo tam vše co v dalších dílech, jen ta grafika šla dopředu, jinak se nezměnilo nic.
    • Paulcz
      Grafika šla dopředu naposledy v 3. dílu.
    • Co je to za nesmysl? Změnila se toho fůra, za všechny třeba kultura a její vliv na posouvání hranic nebo navázané obdělávání venkova? Věřím, že pamatuješ Civilizaci I (já taky), ale ty další díly jsi asi nehrál.
  • pro mě byla nejlepší 5tka....naopak mě zklamala civ VI...to je strasna blbost
  • risa2000
    Pro mě to fiaskem skončilo. Civ IV byla moje oblíbená hra, dokonce tak, že jsem si Civ V koupil, hned jak vyšla. Pak jsem zjistil, jaký to je paskvil a nehrál to. Jenže jsem přitom ztratil chuť hrát i Civ IV. V podstatě mě Civ po pětce přestala jako hra zajímat.
    • Coffin.Corner
      Ona ani čtverka do datadisku Beyond the Sword nebyla zrovna ideální, to samé bylo s pětkou, která se opravdu dobře hrála až v kompletní edici.
  • Jsem asi jeden z mala, ale zmena systemu boju a tvoreni cest v patem dilu mi vyhovuje a jak me valceni drive nebavilo, tak v petce jsem si ho uzival a dalo se mnohem lepe taktizovat.
  • Mne tedy petka tak spatna neprijde,porad je na disku. Zato ta zhuverilost s cislem 6 se tam ani neohrala.
    • co je špatne na 6?
      • Grafika, ale budiž, to by se přkouslo. Ale neexistujicí AI bohužel ne. Ne, že by v pětce byla nějaká super, ale v porovnání se šestkou je to hotový HAL 9000.
        • Lukyz
          Hello, Dave.
      • Že by nebyla tak zábavná ? Podíval jsem se na statistiku Steamu, kde Civ V. vlastní 10,647,515 ± 98,132, a Civ VI. jen 2,241,977 ± 45,439 hráčů. V kategorii strategií je tak V. s přehledem na 1. místě.
        • Hmm to je fajn, ale Civ V se rozdavala uz nekolikrat zdarma, nebo stala par supu v steam slevach zatimco Civ VI stoji poradnej balik jeste.
          • Nj a hlavne "dyl" ... ale pravda ze tez 4&5 super/zabavne, 6 mi proste neprisla zabavna ...
            Ale jak je znam, nejake fikane DLC to spravi ...
  • Vetsi tragedie uz byla jen 6.
  • Najlepšia Civka bola tá scifi Alfa Kentaur.
  • Pětka mě vůbec nebavila. Takže asi tak.
  • A já se pořád vracím k jedničce. Pětka mě vůbec nebavila.

    Jednička, trojka, čtyřka, dvojka = mě pořadí
    • Na těch starých už mi strašně chybí automatizace primitivních repetitivních úkolů. Prozkoumávat mapu ručně už bych dneska asi nechtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit