Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Apple nebrat nikdy, mel jsem pět let Android... před rokem jsme ve firmě dostali iPhony, prý kvůli bezpečnosti:D Oproti Androidi je iOS tak 2 roky pozadu, všechno je komplikovany, a složitý. Na androidi kliknete a je to, na iOS se jen trapisté... Apple uživatelem zkuste si nikdy nastavit budík na androidi, uvidíte jak se to ma dělat jednoduše a efektivně.. A proc je tam timer na 9 minut který nejde změnit? Amatérský uzavřený systém! Proč nefunguje zařízení jako pluh and plány s PC? Bezpečnost? Priznejme si 97% z nás není důležitých a nikdo ho zamerne nenapadne...a pokud nejste kkti a víte jak jak se na internetunchovat, tak jste v pohodě. Slavný aktualizace Apple jsou úplně na nic...za poslední rok byla jedna jediná která aspoň něco změnila, na Androidi toho bylo víc. Prostě jediná přidána hodnota je ze to ma Janko na zadní straně tak aspoň v hospodě můžete machrovat, jinak android je dal... Vlastním pouze iPhone již rok a říkám Android je mnohem dal...
    • je to tak, výrobky pd Applu jsou jen předražený šunt, to ví každý kdo má porovnání
      • A zdravej rozum..

        Jinak Pluh a plány s PC jsou samozřejmě Plug and Play.. automatický opravy jsou k nezaplacení:D Trávím hodně času na služebkách v zahraničí, takže za volantem.. s androidem jsem cvaknul telefon do kompu natahal postahovaný podcasty asi za 10 minut, nasednul do auta, pripojil k BT a celou cestu jsem poslouchal z telefonu show. S applem zapomente, pripojite telefon do PC, bez iTunes (což je pro mě malware první kategorie) si ani neškrtnete.. zase bezpečnost?:D Ať jdou do hajzlu, jsem svobodnej člověk a můžu se rozhodnout jestli chci být v bezpečí nebo ne.. tak ať mi dají možnost, ubohost. Takže abych si mohl v zahraničí na služebkách za volantem poslouchat podcasty tak s applem akorát zbytečně plácám data. Proč? Protože v iOS nefunguje obyčejný storage management jako v Androidu. A zkoušeli jste někdy otevřít zaheslovaný zip nebo rar v nativní aplikaci mailu...neřešitelný úkol.. nejde:D Nebo otevřít starší verzi xls souboru ve OneNote (opět nemožný, žádný storage management, žádná volba preferovaných aplikací,)? Všechno tohle jde s Androjdem úplně v pohodě hned, bez jakýhoko bádání na první dobrou v rámci OS. Ano, pro nenáročné uživatele je Apple fajn, ale pro ty co potřebují mít v kapse nástroj, který dokáže řešit rozličné úlohy je to kompletně mimo. Good luck.
  • Coffin.Corner
    Jestli to je nebo není ekosystém se hádat nebudu. Na mobilu, tabletu a TV mám jiné verze Androidu a nějakých rozcházení jsem si nevšiml. Co se týče PC tam je jedna obrovská výhoda a tou je Chrome, čili systém v systému, díky kterému to propojení s ostatními zařízeními a Google drive, photos atd. funguje bezvadně a k mé naprosté spokojenosti *4*

    Reakce na VASe, která se nevím proč, blbě zařadila. Blbej Android... *1*
    • Chrome je neoptmalizované prase, to mi nesmí do ničeho, kdysi jsem to nainstaloval a jen jsem viděl, jak baterka letí dolů, to je sakra rozdíl oproti Safari. Kdyžtak tedy Vivaldi ale Chrome považuji za malware. Navíc ty hry máš vždycky optimalizované na IOS, takže docílíš i lepších výsledků. Samozřejmě tvoje volba, pokud jsi spokojen, tak je to to hlavní, ale pokud hraješ hry na tabletu, tak tvoji volbu nechápu a připadá mi iracioální.
      • je vidět, že tomu opravdu rozumíš, odborník na slovo vzatý *15*
        • Jj rozumím, děkuji, ze jsi to potvrdil
  • vyplatí už kvůli množství zařízení s Androidem, oproti těm 4% populace, co používají produkty od Applu
    • iPady jsou nejrozšířenější tablety na světě. Ty chytrolíne :)
      • a takhle to rozdělení na trhu vypadá doopravdy
        *5*

        https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/0*UE5n7Fkizvor5TKR.
        • od kdy jsou telefony tablety? Mně se zdá, že zdejší PC trollové jsou čím dál více retardovaní!!!
          • máš problém akceptovat čistá nevyvratitelná fakta? tak to máš blbý chlapče, v životě to budeš mít těžký, jak se říká, deal with it
            • Osobne nie, ale s jedným práve píšem :D
            • dobře, tvůj názor by mi nemohl být více ukradený, jen ještě jeden dotaz, potkal jsi někdy gaye, co má telefon s Androidem? *1*
            • A bla bla bla... Myslím, že si jasne potvrdil moje slova. Jak maly chlapec...
            • je pravda, že jsem heterosexuál, takže výrobky od Applu cíleně nevyhledávám, měl jsem tu čest jich ale několik otestovat a jediné co mohu říct je, zlatý Android!
            • Ďalšia klasika. Neni čo dodať, tak poďme písať o tom, aký je Apple lacný šunt, pričom som si 100% istý, že si žiadny produkt od nich nikdy nevlastnil, len ti to leží v žalúdku. Apple sa aspoň stará a záplaty a rôzne aktualizácie su na dennom poriadku, kdezto väčšina výrobcov u Androidu to rovno klame o aktualizaciach a vydáva za nove, tie niekoľko rokov staré. Ľudia sú hrozne hlúpi a vkladajú dôveru do tých lacných polovičných produktov a osocuju tie kvalitne len preto, aby sa sami utvrdili v tom, ako dobre nakúpili vďaka svojej nedokonalej inteligencii. Mna by si na Android už neukecal, ale som rad za ľudí, ako ty. Konkurencia je dôležitá.
            • jestli jsou iphonů miliony, tak Androidů miliarda, tablety jsou to samé, jen ty od Applu se netříští mezi různé značky a to jsem ještě nezačal o tom, jaký jsou výrobky od Applu levný šunt
            • fakta jsou, že iPady nemají konkurenci a iPhonů se prodá stovky milionů, i když cena začina nad 15 tisíci a nejprodávánější telefon loni ze všech těch milionů byl iPhone 7, smiř se s tím.
    • https://techcrunch.com/2018/02/06/apple-continues-to-dominant-the-tablet-market/
  • Coffin.Corner
    A nějaké informace o portu na Android nejsou?
    • Myslíš na ty desítky druhů Android tabletů?
      Myslíš na ten OS, kde 95% lidí pirátí? Tam by to někdo koupil za plnou cenu?

      Vydávat Android verzi je zbytečné.
      • Coffin.Corner
        Hřeje mě naděje že to Firaxis udělá stejně jako v případě XCOMu. I kdybych si kvůli tomu měl pořídit výkonnější tablet nebo Chromebook, stálo by to za to. *14*
        • nechápu, co vede lidi kupovat tablety na androidu, cena určitě ne, protože iPad dostaneš do 10K už taky, takže hipstersví? Pověz mi to, protože nechápu, proč si kupovat předražené těžítko se systém, který ti po roce přestanou aktualizovat...
          • Coffin.Corner
            Jasně, s těmi iPady máš pravdu a nemám nic proti Applu, ze kterého jsem přešel ke Googlímu ekosystému, který mi zkrátka vyhovuje víc. Díky velké konkurenci mezi přístroji na Androidu koupím v poměru výkon-cena, zařízení mnohem levněji. A ani s tou podporou to dnes už není tak špatné, stačí si jen dát trošku práce s výběrem výrobce. A to že na zařízení není poslední verze OS, ještě neznamená, že je na vyhození.
            Hipsterství? Komu bych to jako cpal a koho by to zajímalo, když všechny tablety a telefony dnes vypadají úplně stejně?
            • Jsou zase jine aplikace, ktere funguji jak na androidu, tak na pc. Toto uz roky neni unikatni pro Apple jak si mnozi jablickari naivne stale mysli *3*
            • googlí ekoystém je ale blbý termín, nic takového dle mého neexistuje, když si koupíš tablet a telefon na Androidu, tak se ti do dvou let rozejdou, jelikož budeš mít neaktualizovaný systém, navíc k tomu máš PC, takže nemáš ekosystém, ekosystém máš Apple, kde máš iOS+MacOS, takže např. iMessage fungují všude, navíc ekosystém musí do značné míry uzavřen, aby mohl fungovat, což zase u Google nemáš, např. GooglePlay je extrémní problém, takže si tam můžeš nahrát cokoliv, není to nijak kontrolované, což vede k adware/malware atd.

              Pokud nepotřebuješ datovou sim v iPadu(taky proč, když si můžeš udělat hotspot), tak si koupíš úplně nový iPad za 9K, což je pár korun na to, že to máš na x let. Opravdu nevidím moc důvodů proč kupovat jiný tablet než iPad.
    • CRYPT
      Taky by me zajimalo
  • já jsem si onehdá stáhnul na tablet Open TTD že to jen tak prubnu a šel jsem spát ve 3 ráno, že je zcela zdarma netřeba zmiňovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit