Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Není nad to k recenzi přidat i video gameplay ...
    Takhle je alespoň vidět o čem že vlastně hra je . Připadá mi jako tuna skákaček z tabletů - start dráha , překážky a konec na čas . Bohužel minimálně na videu je podobně ply - nu - lááááá jako ty tuny GooglePlay hopsaček , když se už nedostává výkonu mobilu či tabletu . A to je u podobně rychlé hry vyžadující co nejrychlejší reakce smrtící faktor .....
  • XXHUGOXX
    Prečo Lucia recenzuje len indie hry ? *4*
    • pretoža ju asija najvicija bavija....trůbo.....
    • SkillJam
      pretože je to indka
    • Chim
      Protože o genderové vyrovnanosti se dobře píše a ještě lépe kritizuje ten zlý okolní svět, ale uvést ji do praxe ve vlastním domě už je z nějakého důvodu těžší.
      • victor
        .... A po víně polovinu mužů vyhodit a zaměstnat polovinu ženských . JJ gender corrections v praxi a uvidíme za jak dlouho vás začnou recenze bez testosteronu nudit .
        • Tak to mam kliku, že piju jenom pivo...
    • Hnisavec
      lebo v redakcii sú samí šovinisti :D
    • vubec v games.cz by to chtelo víc ženskeho prvku hlavne v podkastu mne nebavi se divat na partu znudenych chlapku. taky by nejaka holka mohla delat letsplaye
      • Jam97
        Ta parta "znuděních chlápků" dělá suprovou herní novinařinu,takže si myslím, že nepotřebujou nějakou hezkou tvářičku, aby získali sledovanost. Od holek jsou tu jiný stránky ;)
        • flash789
          tu suprovou herni novinarinu delaji jen občas, a jak je znamo zena vždycky prinasi neotrely a jiny pohled prakticky na jakoukoliv věc, takze bych se taky primlouval za vicero zenskych v redakci:)
          • Abyste se z těch žen jednou neposrali.
            • Komplexy? To možná ty. Mě už nebaví neustálá glorifikace žen v některých oborech, jen proto, protože jsou to ženy. Kdyby hráčky byly co k čemu, tak by také bylo více recenzentek. Je tento obor ale pravděpodobně nezajímá.
            • pán má komplexy? *4*
            • Promiň, ale ono to nejde jinak. Každý normální 96% chlap to má geneticky zakódováno *1*
              • Reakce na příspěvek:

                To je něco jiného, nemyslel jsem to zrovna pohlavně, ale chápu, že někteří jinak myslet neumí.
        • Jack1947
          Taky si myslim... *3*
        • Krescz
          fap time
    • Protože větši hry muzou recenzovat jen muzi.
      • bobsh
        Dokud budou takový tupci jako ty, tak asi jo
      • XXHUGOXX
        Why ? *4*
      • Mart9
        *1* *1* *1*
  • Podľa obrázkov to vyzerá veľmi zaujímavo... Aké sú HW nároky?
    • Google -> Cloudbuilt hardware requirements -> první odkaz
      Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz/Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
      GeForce GT 330/Radeon HD 3600 Series
      2 GB RAM
      Win Vista 32

      To jsou pochopitelně minimální požadavky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit