Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW je největší sr*čka z branže her a hrají to je retardovaní ubožáci *1* *1*
    nuly *15* *15*
    • Souhlas
  • No jako proč ne, v dalšim datadisku by WoWu konečně mohli dát volbu realistické grafiky, možnost pořádně si vyhrát při tvorbě charakteru a možná bych si ho i koupil a pokračoval v hraní. Proč jsem nucen hrát v té pseudokomixové grafice s grafickou kartou vytíženou na 60% max.? Dokud to neudělaj, tak ať táhnou. A jakej bude mít datadisk náplň mě celkem nezajímá, vzhledem k tomu, že sci-fi prvky už do hry zakomponované jsou, tak by neměl být problém, třeba invaze emzáků, těch šedivců nebo jak sem jim řiká... a hru kompletně předělat do scifi, no nebyla by to legrace - troll s upylovanejma klama v energo skafandru s plazmovou puskou? Příběh WoWu stejně nikdy nebyl dobrej, spíš brak nejhrubšího zrna. O knihách se raději ani nezmiňovat. WOW měl atmosféru a hratelnost, ani jedno z toho už nemá... Ostatně vzhledem k tomu, že 300Kč měsíčně neni uplně nejmíň by měli v podstatě herní obsah inovovat neustále a v rámci měsíčních poplatků...
  • Zajimalo by me, proc jsou pod clankem vlastne tyhle pseudodiskuze, u kazdeho prispevku na webu ohledne WoW se okamzite vyroji skupina odpurci ,ktera se zakonite dava do konfliktu s hraci co maji hru radi a vysledek uz znate viz nize. Klidne to zruste, jelikoz tady se krom nesmyslneho spamu nic nedozvite.
    • Kdyby se mělo rušit na internetu všechno, kde se nic nedozvíš, pravděpodobně by se dal dohrát za 5 hodin jako CoD..
  • Wow je blbost.
    • Ty jseš blbost.
  • Z toho textu jsem pochopil pouze: "Nerd, nerd, nerd."

    Ještě že jsem s tím po Burning Crusade seknul *1*
    • Chomaco
      mozna si stym seknul ale blb si furt
  • froztik
    Je zajímavý, jak se to tu hemží pořád těma samýma haterama :)
    • To víš, asi je strašně se.e, že wowko stále je a ještě nějakou dobu bude nejúspěšnější a po všech stránkách nejlepší onlinovkou *4* Tak a teď poďte do mě hateři, aspoň 20 mínusů *1*
      • Sice může bejt nejúspěšnější a já jim to přeju, ale spíš mi vadí, že už ta hra neni tak dobrá jako byla.
        • Souhlas příběh se mě libíl po Lich Kinga .. kdy Artas nastoupil na trůn, ale pak se mě to zhnusilo jak příběhově tak i příšery se mě nelibí nic prostě .. měli raději udělat Warcraft IV za Lich Kinga :)
  • Nejhorší na WoW je to, že vždy jak přijde novej datadisk, většina předchozího obsahu jde do kopru.
    • To nema nic spolecneho s WoW. To je stejne u temer vsech MMORPG. I kdyz vyjimky jsou.
  • ked uz WOW preco nie napr. urobit wow 2
    wow a ich datadisky som prestal sledovat od burning crusade
    odvetedy absolutny nezaujem a vetsina asi vie preco
    a ako som to pisal vyssie, treba tu wow 2, aby sa to konecne rozprudilo
    dalsie datadisky su stupidita a iba ryzovanie penazi
    vopred sa ospravedlnujem zavislakom na wow, ukludnite sa a ponorte spet do sveta
    pomeneneho na nepoznanie tymi datadiskmi, lvlujte lvlujte a lvlujte a cmulajte palec :D
    • já jsem spíš zvědavý na ten jejich Project Titan.. a když už Warcraft, tak Warcraft 4.. WoWka už bylo moc.. ale prachy jsou prachy no :) nevim jak Blizzard, ale u Activisionu je rejžování penízku na prvním místě.. určitě mají nemalé prachy z toho..
  • "call of duty ktere je realisticke narozdil od wow"

    Ještě teď se svíjím pod stolem v křečích :D:D:D
  • Součástí příštího datadisku bude především masivní úbytek hráčů, protože už toho budou mít všichni dost :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit